Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HIT Hradec Králové A
Tisknout
7
0
53:10
108:28
689:389
14
2
LTC Pardubice B
Tisknout
6
1
48:15
98:45
660:456
13
3
TO TJ Svitavy A
Tisknout
5
2
34:29
77:67
560:560
12
4
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
3
27:36
65:79
540:616
11
5
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
2
5
28:35
68:77
547:596
9
6
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
2
5
28:35
67:77
562:590
9
7
TJ Lázně Bělohrad A
Tisknout
2
5
26:37
57:77
550:574
9
8
TENIS-CENTRUM DTJ HK C
Tisknout
0
7
8:55
25:115
380:707
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
27.5.2023 NT 4.6.2023
16
SK HIT Hradec Králové A TC Chrudim z.s. A
9:0
18:3
109:52
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Praus Lukáš
20
Bálek Tomáš
4
6:3
4:6
1:0
11
9
2
1
1
0
2.
Dopita Marek
15
Brückner David (H)
4
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
3.
Svobodová Klára (H)
12
Ježková Stela
4
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
4.
Novotná Natálie
4
Kochová Lenka
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
5.
Šrámek Ondřej
12
Kozel Josef
4
6:2
6:7
1:0
13
9
2
1
1
0
6.
Chaloupka Adam (H)
12
Rabas Daniel (H)
1
6:7
6:0
1:0
13
7
2
1
1
0
7.
Svobodová Klára (H)
Novotná Natálie
12
4
Ježková Stela
Kochová Lenka
4
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
8.
Šrámek Ondřej
Chaloupka Adam (H)
12
12
Bálek Tomáš
Kozel Josef
4
4
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
9.
Praus Lukáš
Vik Robin
20
1
Brückner David (H)
Rabas Daniel (H)
4
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
               
109
52
18
3
9
0

Soupiska SK HIT Hradec Králové A

jméno
nar.
BH
1
Praus Lukáš
27.11.2002
71
20
2
Dopita Marek
02.09.1990
82
15
3
Šrámek Ondřej
17.09.2002
145
12
4
Chaloupka Adam (H)
22.11.1999
147
12
5
Valenta Jan
31.08.1981
275
9
6
Polák Marek
21.04.2001
455
4
7
Mazáč Tomáš
13.01.1993
954
1
8
Rous Marek
04.02.1998
954
1
9
Svoboda Josef (H)
25.10.2008
954
1
10
Novák Jakub
26.07.1999
954
1
11
Macura Viktor
11.09.2000
954
1
12
Vik Robin
05.02.1980
954
1
21
Moravcová Adéla (H)
10.09.2003
44
20
22
Svobodová Klára (H)
11.06.2005
138
12
23
Jindrová Natálie
24.10.2003
355
6
24
Novotná Natálie
12.12.1996
554
4
25
Blaščíková Kateřina
16.07.2003
121
12
26
Šedivá Anna
20.02.2009
331
6
27
Beladová Markéta
23.04.2001
826
1
28
Sulková Karolína
02.10.2007
826
1

Soupiska TC Chrudim z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Thurner Noah (EU)
27.01.2000
172
12
2
Bálek Tomáš
14.06.1974
636
4
3
Brückner David (H)
20.03.2008
648
4
4
Kozel Josef
17.04.1982
625
4
5
Voborník Jaromír
24.01.1992
517
4
6
Rabas Daniel (H)
29.01.1998
954
1
7
Fleško Milan
27.10.2006
954
1
8
Pejcha Jan
24.11.1999
954
1
9
Mansfeld Jiří
22.07.1993
954
1
10
Tichý Jakub
28.12.1999
954
1
11
Buřval Zbyněk
14.08.1992
954
1
12
Říha Daniel
09.12.1976
954
1
21
Ježková Stela
04.10.2006
383
4
22
Škodáčková Katarína (EU)
03.03.1996
521
4
23
Sychrovská Nikola
03.01.2004
419
4
24
Žďárská Kateřina
27.07.2004
554
4
25
Nováková Alžběta
08.09.1998
826
1
26
Kochová Lenka
11.08.1991
826
1
27
Eisová Natálie
20.11.2004
826
1
28
Bohatá Tereza
01.07.2001
826
1