Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dorost

Liga JUNIOR TOUR

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK PRECHEZA Přerov o.s. B
Tisknout
7
0
55:8
113:26
726:347
14
2
TK Na Dolině -Tennis Hill Havířov B
Tisknout
6
1
43:20
94:47
621:442
13
3
TK SC OSTRAVA
Tisknout
4
3
31:32
71:71
573:565
11
4
SK JC Sport Opava A
Tisknout
4
3
28:35
66:76
533:565
11
5
TK DEZA Valašské Meziříčí A
Tisknout
3
4
38:25
82:57
608:474
10
6
TJ Start Ostrava-Poruba B
Tisknout
2
5
24:39
54:86
493:615
9
7
Pašťa tenis, z.s.
Tisknout
2
5
19:44
42:91
401:651
9
8
SK Vitality Slezsko o.s. A
Tisknout
0
7
14:49
34:102
373:669
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
28.05.2023
20
TJ Start Ostrava-Poruba B SK Vitality Slezsko o.s. A
5:4
10:10
83:78
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Mróz Lukáš
6
Lýsek Ondřej
4
5:7
6:1
1:0
12
8
2
1
1
0
2.
Gawlik Julian Jan (EU)
6
Sikora David
3
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
3.
Gebauerová Agáta
1
Kostková Tereza
6
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Kuncová Markéta
1
Roiková Natalie
4
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
5.
Onderka Sebastian
4
Kubiena Petr
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
6.
Slováček Martin
1
Mrakvia Kristián
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
7.
Gebauerová Agáta
Kuncová Markéta
1
1
Kostková Tereza
Roiková Natalie
6
4
6:7
0:6
 
6
13
0
2
0
1
8.
Gawlik Julian Jan (EU)
Onderka Sebastian
6
4
Lýsek Ondřej
Sikora David
4
3
3:6
6:7
 
9
13
0
2
0
1
9.
Mróz Lukáš
Slováček Martin
6
1
Kubiena Petr
Mrakvia Kristián
1
1
6:4
4:6
1:0
11
10
2
1
1
0
               
83
78
10
10
5
4

Soupiska TJ Start Ostrava-Poruba B

jméno
nar.
BH
1
Mróz Lukáš
12.08.2007
357
6
2
Gawlik Julian Jan (EU)
10.04.2006
421
6
3
Onderka Sebastian
30.11.2008
506
4
4
Prokop Michael
08.08.2006
783
3
5
Slováček Martin
02.03.2010
1138
1
6
Baránek Matyáš
14.05.2005
1138
1
7
Jůza Ondřej
18.02.2006
1138
1
8
Slováček Adam
11.07.2006
1138
1
9
Haas Jakub Hugo
15.06.2010
1138
1
10
Šiler Filip
22.12.2010
1138
1
11
Baránek Denis
20.01.2010
1138
1
12
Telnar Adam
17.05.2011
1138
1
21
Bendova Valentyna (H)
13.05.2008
113
12
22
Mičaníková Anna
10.06.2008
722
3
23
Losková Veronika
20.09.2005
603
3
24
Gebauerová Agáta
06.04.2010
798
1
25
Kuncová Markéta
05.02.2007
798
1
26
Váňová Aneta
10.07.2009
798
1
27
Němčanská Kateřina
01.05.2009
798
1
28
Klimentová Barbora
26.01.2011
798
1

Soupiska SK Vitality Slezsko o.s. A

jméno
nar.
BH
1
Kubalka Igor (EU)
23.04.2005
704
4
2
Mandelík Lukáš
09.09.2005
141
12
3
Mandelík Michal
13.02.2009
360
6
4
Lýsek Ondřej
17.11.2006
749
4
5
Herman Richard (EU)
21.10.2008
677
4
6
Sikora David
17.08.2005
927
3
7
Kubiena Petr
02.02.2007
1138
1
8
Mrakvia Kristián
21.09.2009
1138
1
9
Cieslar Vít
21.07.2010
1138
1
10
Kwapisz Piotr (EU)
29.05.2009
1138
1
11
Kisza Ondřej
24.10.2008
1138
1
12
Herman Lukáš (EU)
19.07.2011
1138
1
21
Kostková Tereza
28.09.2007
251
6
22
Roiková Natalie
06.02.2009
499
4
23
Wawrzykova Laura
27.07.2005
494
4
24
Klar Veronika
24.02.2008
589
3
25
Branná Sára
21.01.2008
798
1
26
Cieslarová Barbara
09.06.2009
798
1
27
Matysiak Aleksandra (EU)
09.12.2009
798
1
28
Kostková Adéla
20.05.2010
798
1