Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dorost

Liga JUNIOR TOUR

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK PRECHEZA Přerov o.s. B
Tisknout
7
0
55:8
113:26
726:347
14
2
TK Na Dolině -Tennis Hill Havířov B
Tisknout
6
1
43:20
94:47
621:442
13
3
TK SC OSTRAVA
Tisknout
4
3
31:32
71:71
573:565
11
4
SK JC Sport Opava A
Tisknout
4
3
28:35
66:76
533:565
11
5
TK DEZA Valašské Meziříčí A
Tisknout
3
4
38:25
82:57
608:474
10
6
TJ Start Ostrava-Poruba B
Tisknout
2
5
24:39
54:86
493:615
9
7
Pašťa tenis, z.s.
Tisknout
2
5
19:44
42:91
401:651
9
8
SK Vitality Slezsko o.s. A
Tisknout
0
7
14:49
34:102
373:669
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
08.05.2023
11
TJ Start Ostrava-Poruba B TK PRECHEZA Přerov o.s. B
1:8
2:16
39:101
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Mróz Lukáš
6
Vymazal Kryštof
15
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Onderka Sebastian
4
Pospíšil Matěj
15
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Bendova Valentyna (H)
12
Škrabalová Gabriela
15
5:7
6:7
 
11
14
0
2
0
1
4.
Gebauerová Agáta
1
Havlová Nela
9
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Prokop Michael
3
Budina Martin
9
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Baránek Matyáš
1
Robenek Štěpán
6
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Bendova Valentyna (H)
Gebauerová Agáta
12
1
Škrabalová Gabriela
Havlová Nela
15
9
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
8.
Mróz Lukáš
Onderka Sebastian
6
4
Vymazal Kryštof
Pospíšil Matěj
15
15
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Prokop Michael
Baránek Denis
3
1
Budina Martin
Robenek Štěpán
9
6
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
               
39
101
2
16
1
8

Soupiska TJ Start Ostrava-Poruba B

jméno
nar.
BH
1
Mróz Lukáš
12.08.2007
357
6
2
Gawlik Julian Jan (EU)
10.04.2006
421
6
3
Onderka Sebastian
30.11.2008
506
4
4
Prokop Michael
08.08.2006
783
3
5
Slováček Martin
02.03.2010
1138
1
6
Baránek Matyáš
14.05.2005
1138
1
7
Jůza Ondřej
18.02.2006
1138
1
8
Slováček Adam
11.07.2006
1138
1
9
Haas Jakub Hugo
15.06.2010
1138
1
10
Šiler Filip
22.12.2010
1138
1
11
Baránek Denis
20.01.2010
1138
1
12
Telnar Adam
17.05.2011
1138
1
21
Bendova Valentyna (H)
13.05.2008
113
12
22
Mičaníková Anna
10.06.2008
722
3
23
Losková Veronika
20.09.2005
603
3
24
Gebauerová Agáta
06.04.2010
798
1
25
Kuncová Markéta
05.02.2007
798
1
26
Váňová Aneta
10.07.2009
798
1
27
Němčanská Kateřina
01.05.2009
798
1
28
Klimentová Barbora
26.01.2011
798
1

Soupiska TK PRECHEZA Přerov o.s. B

jméno
nar.
BH
1
Vacula Filip
29.04.2005
46
25
2
Frömel Karel
13.01.2006
52
25
3
Opluštil Patrik (H)
21.04.2005
55
25
4
Zavadil Alexandr
15.07.2005
91
20
5
Vymazal Kryštof
04.06.2008
113
15
6
Pospíšil Matěj
11.03.2007
115
15
7
Budina Martin
21.01.2005
242
9
8
Žampach Vojtěch
28.03.2008
310
9
9
Hrubý Václav Augustin
05.08.2008
430
6
10
Robenek Štěpán
18.02.2009
442
6
11
Rybka Jan
16.07.2009
864
3
12
Petráš Adam
13.02.2006
829
3
21
Slaměníková Lucie
25.12.2009
52
20
22
Škrabalová Gabriela
31.10.2005
83
15
23
Žingorová Adéla
01.06.2007
91
15
24
Růžičková Tereza
23.01.2008
108
12
25
Heiderová Karolína
04.10.2006
114
12
26
Havlová Nela
10.07.2008
157
9
27
Hartingerová Sára
02.02.2009
192
9
28
Jahnová Aneta
02.04.2010
466
4