Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dorost

EXTRA LIGA - MONETA O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Na Dolině o.s.-Tennis Hill Havířov A
Tisknout
6
0
39:15
81:36
566:403
12
2
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A
Tisknout
4
2
27:27
62:56
497:455
10
3
TK Milo Olomouc A
Tisknout
3
3
31:23
68:55
530:480
9
4
Městský tenisový klub Karviná A
Tisknout
3
3
30:24
66:55
564:519
9
5
TK Slavia Orlová A
Tisknout
2
4
27:27
60:57
490:490
8
6
TK TENNISPOINT FM A
Tisknout
2
4
21:33
50:71
442:513
8
7
TJ Zbrojovka Vsetín A
Tisknout
1
5
14:40
29:86
366:595
7
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
28.05.2023
20
TK TENNISPOINT FM A TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A
6:3
12:9
77:76
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Knesl David
25
Postupa Martin (H)
12
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
2.
Lebiš Josef (H)
15
Fiala Jiří
12
6:2
2:6
1:0
9
8
2
1
1
0
3.
Veselá Barbora (H)
12
Nováková Veronika
15
3:6
7:6
1:0
11
12
2
1
1
0
4.
Marečková Vendula
12
Bendova Valentyna (H)
12
6:1
3:6
1:0
10
7
2
1
1
0
5.
Rojíček Daniel
6
Kliment Matúš
9
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Jányš Albert
4
Martinovič Filip
9
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Veselá Barbora (H)
Marečková Vendula
12
12
Nováková Veronika
Bendova Valentyna (H)
15
12
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
8.
Knesl David
Lebiš Josef (H)
25
15
Fiala Jiří
Martinovič Filip
12
9
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
9.
Rojíček Daniel
Jányš Albert
6
4
Kliment Matúš
Postupa Martin (H)
9
12
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
               
77
76
12
9
6
3

Soupiska TK TENNISPOINT FM A

jméno
nar.
BH
1
Knesl David
29.11.2006
47
25
2
Lankočí Matyáš (H)
29.08.2005
61
20
3
Lebiš Josef (H)
04.01.2008
107
15
4
Rojíček Daniel
30.01.2008
423
6
5
Pekara Přemysl
06.06.2006
796
3
6
Jányš Albert
04.03.2009
769
4
7
Kuch Kristián
16.08.2008
602
4
8
Stanovský Petr
30.06.2005
1138
1
9
Stříž Marek
29.10.2005
1138
1
10
Křistek Matěj
28.12.2006
1138
1
11
Wagner Matyáš
16.01.2006
1138
1
12
Šopek Filip
26.10.2008
1138
1
21
Veselá Barbora (H)
11.07.2008
105
12
22
Marečková Vendula
03.04.2006
130
12
23
Chromcová Adéla
31.07.2006
492
4
24
Konvičková Eliška
07.05.2007
288
6
25
Janoviaková Renata
29.11.2010
630
3
26
Votápková Lucie
10.11.2005
798
1
27
Flaksová Helena
09.05.2011
798
1
28
Hlistová Eliška
19.10.2011
798
1

Soupiska TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Postupa Martin (H)
26.04.2007
187
12
2
Fiala Jiří
02.10.2006
145
12
3
Kliment Matúš
03.01.2009
278
9
4
Martinovič Filip
27.06.2007
218
9
5
Mróz Lukáš
12.08.2007
357
6
6
Onderka Sebastian
30.11.2008
506
4
7
Gawlik Julian Jan (EU)
10.04.2006
421
6
8
Prokop Michael
08.08.2006
783
3
9
Baránek Matyáš
14.05.2005
1138
1
10
Slováček Martin
02.03.2010
1138
1
11
Jůza Ondřej
18.02.2006
1138
1
12
Slováček Adam
11.07.2006
1138
1
21
Nováková Veronika
19.04.2006
77
15
22
Damašková Kristýna
21.07.2005
124
12
23
Bendova Valentyna (H)
13.05.2008
113
12
24
Slováčková Klára
26.05.2006
589
3
25
Mičaníková Anna
10.06.2008
722
3
26
Gebauerová Agáta
06.04.2010
798
1
27
Kuncová Markéta
05.02.2007
798
1
28
Němčanská Kateřina
01.05.2009
798
1