Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

2D 2. liga D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tennis Hill Havířov B
Tisknout
6
1
37:24
84:54
640:540
13
2
TJ Zbrojovka Vsetín
Tisknout
5
2
40:23
85:60
648:562
12
3
TK Zlín
Tisknout
5
2
39:24
86:57
658:557
12
4
SK JC Sport Opava
Tisknout
5
2
32:31
71:73
622:618
12
5
Jiskra Otrokovice
Tisknout
3
4
31:30
70:68
618:578
10
6
TC Bajda Kroměříž
Tisknout
2
5
26:37
59:83
585:670
9
7
TK Na Dolině o.s.
Tisknout
1
6
24:39
60:81
534:635
8
8
TK Slavia Orlová
Tisknout
1
6
21:42
50:89
527:672
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
13.5.2023 NT 21.5.
10
TK Na Dolině o.s. Jiskra Otrokovice
3:6
8:14
75:105
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Petr Vojtěch
25
Paleček Adam (H)
20
0:1
 
 
0
12
0
2
0
1
2.
Vala Daniel
6
Paulovčák Samuel (EU)
15
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Damašková Kristýna (H)
15
Prici Terezie
15
7:6
0:6
6:7
13
19
1
2
0
1
4.
Janischová Dagmar (H)
4
Hradecká Lucia (EU)
12
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
5.
Hořelka Robert
1
Šmédek Jaroslav (H)
15
4:6
6:2
4:6
14
14
1
2
0
1
6.
Beránek Ondřej
1
Přehnal Jan
1
6:4
4:6
6:1
16
11
2
1
1
0
7.
Damašková Kristýna (H)
Janischová Dagmar (H)
15
4
Prici Terezie
Hradecká Lucia (EU)
15
12
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
8.
Vala Daniel
Hořelka Robert
6
1
Paulovčák Samuel (EU)
Šmédek Jaroslav (H)
15
15
2:6
6:2
1:0
9
8
2
1
1
0
9.
Paleček Adam (H)
Přehnal Jan
20
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
               
75
105
8
14
3
6

Soupiska TK Na Dolině o.s.

jméno
nar.
BH
1
Karol Miloš (EU)
13.12.2002
20
35
2
Petr Vojtěch
15.03.2005
48
25
3
Dell Elba Vito (EU)
06.02.1999
150
12
4
Holiš Štěpán
12.03.1998
338
6
5
Bako Jan (H)
23.08.2005
390
6
6
Štaubert Jiří
01.02.1993
878
3
7
Barcik Nikodem Rafal (EU)
09.08.2005
159
12
8
Vala Daniel
27.06.1992
321
6
9
Kašpar Martin
17.10.1989
954
1
10
Šnobel Pavel (H)
28.02.1980
954
1
11
Hořelka Robert
16.01.1989
954
1
12
Beránek Ondřej
18.02.2006
954
1
21
Kubka Martyna Matylda (EU)
19.04.2001
20
30
22
Zawadzka Joana Anna (EU)
20.02.1997
24
30
23
Damašková Kristýna (H)
21.07.2005
70
15
24
Šmejkalová Amélie (H)
16.02.2005
91
15
25
Piteráková Natálie
27.08.2007
229
9
26
Porubská Karolína
24.04.1997
307
6
27
Janischová Dagmar (H)
26.12.1996
554
4
28
Bendova Valentyna
13.05.2008
826
1

Soupiska Jiskra Otrokovice

jméno
nar.
BH
1
Nebojsa Stanislav
02.10.1979
54
20
2
Paleček Adam (H)
09.01.2001
75
20
3
Paulovčák Samuel (EU)
23.04.2000
80
15
4
Šmédek Jaroslav (H)
12.06.2002
93
15
5
Vodák Petr
21.12.1993
358
6
6
Zpěvák Lukáš
17.12.2001
334
6
7
Sekáč Branislav (EU)
03.09.1979
954
1
8
Hrabec Tomáš
28.12.1990
954
1
9
Přehnal Jan
07.05.1987
954
1
10
Dlabač Jaroslav
20.06.1983
954
1
11
Kroupa Michal
25.09.1979
954
1
12
Vychytil David
20.10.1977
954
1
21
Ticháčková Eliška (H)
14.12.2006
76
15
22
Prici Terezie
06.06.2007
93
15
23
Hradecká Lucia (EU)
02.08.2007
146
12
24
Vlachová Karolina
23.04.1991
637
3
25
Prici Viktorie
11.11.2002
275
6
26
Maršálková Kateřina
05.07.2006
826
1