Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

07. 2.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO Bohemians Praha A
Tisknout
7
0
50:13
104:33
705:410
14
2
LTC Svoboda Praha B
Tisknout
5
2
38:25
81:52
622:522
12
3
SK Meteor Praha B
Tisknout
4
3
35:28
75:58
576:516
11
4
TJ Sokol Vysočany D
Tisknout
4
3
31:32
66:70
587:595
11
5
TC ESO Praha z.s. A
Tisknout
3
4
29:34
62:77
518:624
10
6
VŠTJ Ekonom Praha
Tisknout
3
4
28:35
65:76
568:590
10
7
Tempo Praha A
Tisknout
2
5
20:43
43:88
465:644
9
8
TK Sokol Horní Počernice,p.s. A
Tisknout
0
7
21:42
45:87
507:647
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
06.05.2023
7
VŠTJ Ekonom Praha Tempo Praha A
8:1
16:3
99:44
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Sura Ivan (EU)
1
Vňuk Juraj
1
6:3
1:6
6:0
13
9
2
1
1
0
2.
Kuthan Lukáš
1
Moroz Nikola
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
3.
Bláhová Nela (H)
1
Lencová Tereza
3
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
4.
Michálková Alena (H)
1
Hronová Kateřina
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Janík Josef
1
Lisner Adam
1
5:1
 
 
12
1
2
0
1
0
6.
Hošpes Miloslav
1
Špánek Jaroslav
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
7.
Sura Ivan (EU)
Kuthan Lukáš
1
1
Vňuk Juraj
Moroz Nikola
1
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
8.
Janík Josef
Hošpes Miloslav
1
1
Lisner Adam
Špánek Jaroslav
1
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
9.
Bláhová Nela (H)
Michálková Alena (H)
1
1
Lencová Tereza
Hronová Kateřina
3
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
               
99
44
16
3
8
1

Soupiska VŠTJ Ekonom Praha

jméno
nar.
BH
1
Sura Ivan (EU)
22.06.2002
954
1
2
Kuthan Lukáš
23.11.1999
954
1
3
Staněk Kamil
15.11.1986
954
1
4
Moravec Marek (H)
26.08.1988
954
1
5
Trojan Jaroslav (H)
21.09.1984
954
1
6
Janík Josef
07.09.1976
954
1
7
Hošpes Miloslav
27.04.1975
954
1
8
Porázik Matúš (EU)
06.11.1995
954
1
21
Bláhová Nela (H)
02.05.2006
826
1
22
Kaljkovičová Dagmar (H)
04.10.1996
826
1
23
Michálková Alena (H)
17.11.2002
826
1

Soupiska Tempo Praha A

jméno
nar.
BH
1
Musil Mathias (H)
08.08.2002
954
1
2
Krautman Christopher Joseph (H)
14.03.2004
954
1
3
Bárta Miroslav
21.07.1995
954
1
4
Soukup Jakub
03.03.1998
954
1
5
Vňuk Juraj
03.04.2006
954
1
6
Moroz Nikola
03.05.2006
954
1
7
Lisner Adam
27.03.2004
954
1
8
Rychetský Matyáš
14.06.2005
954
1
9
Kynčl Jiří
11.06.1971
954
1
10
Kraft Daniel
11.12.2008
954
1
11
Hampl Tomáš
30.04.2010
954
1
12
Špánek Jaroslav
08.02.1969
954
1
21
Bicencová Anna (H)
16.02.2008
444
4
22
Lencová Tereza
01.11.2007
716
3
23
Pokorná Pavlína
18.09.1988
763
3
24
Hronová Kateřina
23.10.2007
826
1
25
Vňuková Monika
01.11.1995
826
1
26
Kasjaněnko Adéla
19.02.2008
826
1
27
Šolcová Zuzana
27.08.2012
826
1