Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

07. 2.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO Bohemians Praha A
Tisknout
7
0
50:13
104:33
705:410
14
2
LTC Svoboda Praha B
Tisknout
5
2
38:25
81:52
622:522
12
3
SK Meteor Praha B
Tisknout
4
3
35:28
75:58
576:516
11
4
TJ Sokol Vysočany D
Tisknout
4
3
31:32
66:70
587:595
11
5
TC ESO Praha z.s. A
Tisknout
3
4
29:34
62:77
518:624
10
6
VŠTJ Ekonom Praha
Tisknout
3
4
28:35
65:76
568:590
10
7
Tempo Praha A
Tisknout
2
5
20:43
43:88
465:644
9
8
TK Sokol Horní Počernice,p.s. A
Tisknout
0
7
21:42
45:87
507:647
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
13.05.2023
11
Tempo Praha A TK Sokol Horní Počernice,p.s. A
6:3
12:6
91:78
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vňuk Juraj
1
Veselý Jan
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
2.
Moroz Nikola
1
Gregor Jiří
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
3.
Bicencová Anna (H)
4
Malá Kristýna (H)
1
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
4.
Hronová Kateřina
1
Lackovičová Katarína (EU)
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
5.
Kraft Daniel
1
Koutek Petr (H)
1
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Špánek Jaroslav
1
Mucha Radek
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
7.
Vňuk Juraj
Špánek Jaroslav
1
1
Hnatek Michael
Mucha Radek
1
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
8.
Moroz Nikola
Kraft Daniel
1
1
Veselý Jan
Gregor Jiří
1
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
9.
Bicencová Anna (H)
Hronová Kateřina
4
1
Lackovičová Katarína (EU)
Malá Kristýna (H)
1
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
               
91
78
12
6
6
3

Soupiska Tempo Praha A

jméno
nar.
BH
1
Musil Mathias (H)
08.08.2002
954
1
2
Krautman Christopher Joseph (H)
14.03.2004
954
1
3
Bárta Miroslav
21.07.1995
954
1
4
Soukup Jakub
03.03.1998
954
1
5
Vňuk Juraj
03.04.2006
954
1
6
Moroz Nikola
03.05.2006
954
1
7
Lisner Adam
27.03.2004
954
1
8
Rychetský Matyáš
14.06.2005
954
1
9
Kynčl Jiří
11.06.1971
954
1
10
Kraft Daniel
11.12.2008
954
1
11
Hampl Tomáš
30.04.2010
954
1
12
Špánek Jaroslav
08.02.1969
954
1
21
Bicencová Anna (H)
16.02.2008
444
4
22
Lencová Tereza
01.11.2007
716
3
23
Pokorná Pavlína
18.09.1988
763
3
24
Hronová Kateřina
23.10.2007
826
1
25
Vňuková Monika
01.11.1995
826
1
26
Kasjaněnko Adéla
19.02.2008
826
1
27
Šolcová Zuzana
27.08.2012
826
1

Soupiska TK Sokol Horní Počernice,p.s. A

jméno
nar.
BH
1
Pešek Jaroslav
29.11.1976
954
1
2
Luxa Petr
03.03.1972
954
1
3
Koutek Jakub
04.06.1991
954
1
4
Veselý Jan
19.04.1982
954
1
5
Gregor Jiří
04.06.1967
954
1
6
Kohoutek Radim
21.02.1973
954
1
7
Koutek Petr (H)
21.01.2005
954
1
8
Mucha Radek
30.01.1970
954
1
9
Hnatek Michael
07.05.2005
954
1
10
Trávníček Jiří
27.04.1954
954
1
21
Malá Kristýna (H)
07.05.2009
826
1
22
Lackovičová Katarína (EU)
03.10.1993
826
1
23
Jusková Ema
13.06.2009
826
1