Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
02.-03.06.
Pořadatel:
západočeský ()
Místo konání:
TK Slavia Plzeň
Kódové číslo:
916793
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Kovářík Jiří
U Borského parku 19
301 00 Plzeň
Tel. (1):
777007022
E-mail:
slaviapu@volny.cz

Poznámka pořadatele:

!!! POZOR !!! Prezentace chlapci: Sobota do 10.30 v místě konání. Přijati budou všichni příchozí.
Prezentace dívky: Sobota do 11.30 v místě konání. Přijati budou všichni příchozí.
Program: SO zápasy skupin.
NE 10: 00 zápasy vyřazovací části a následně čtyřhry.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Sedláková Nela 22.10.2009 TK Slavia Plzeň  
04.05.2018 13:32:12
2.
Škopek David 17.05.2009 TK Škoda Plzeň z.s.  
04.05.2018 16:47:57
3.
Soprová Valerie 03.02.2009 TK Sokolov  
04.05.2018 21:40:48
4.
Opluštil Jakub 21.05.2009 Tenis klub Nýrsko  
04.05.2018 22:09:57
5.
Trnka Filip 23.02.2010 Lokomotiva Plzeň  
04.05.2018 22:11:00
6.
Kouba Vojtěch 22.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.  
04.05.2018 22:11:16
7.
Mottlová Sofie 11.07.2011 TK Slavia Plzeň  
04.05.2018 22:11:56
8.
Marešová Sofie 25.03.2009 Lokomotiva Plzeň  
04.05.2018 22:12:19
9.
Rais Marek 29.01.2010 LTK Klatovy  
04.05.2018 22:12:33
10.
Maříková Magdalena 20.08.2009 SK Tenis Mýto, o.s.  
04.05.2018 22:12:49
11.
Kaprál Filip 04.04.2010 TK Škoda Plzeň z.s.  
04.05.2018 22:13:02
12.
Kotěšovcová Ema 16.07.2010 TCG Karlovy Vary  
04.05.2018 22:13:20
13.
Vildová Adéla 30.06.2009 SK Tenis Mýto, o.s.  
04.05.2018 22:13:36
14.
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 SK Tenis Mýto, o.s.  
04.05.2018 22:14:45
15.
Vohryzková Laura 17.04.2010 TCG Karlovy Vary  
04.05.2018 22:15:05
16.
Šimáková Veronika 10.03.2009 SK Tenis Mýto, o.s.  
04.05.2018 22:15:22
17.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň  
04.05.2018 23:11:49
18.
Dudáš Marek 06.08.2009 TK Sokolov  
07.05.2018 22:11:58
19.
Potecký Václav 02.03.2009 TK Dýšina  
07.05.2018 22:25:42
20.
Kadavá Simona 14.04.2009 TK Vodní stavby Plzeň  
08.05.2018 11:13:13
21.
Volfová Tereza 18.06.2009 TK Vodní stavby Plzeň  
08.05.2018 11:16:28
22.
Kadavý Tomáš 18.11.2010 TK Vodní stavby Plzeň  
08.05.2018 11:40:26
23.
Karšňáková Růžena 06.03.2009 Dioss Nýřany  
08.05.2018 12:15:22
24.
Novak Tobias 17.06.2009 Lokomotiva Plzeň  
09.05.2018 00:01:43
25.
Cajthamlová Eliška 08.05.2009 Lokomotiva Plzeň  
10.05.2018 08:12:43
26.
Koleniaková Nelly 28.04.2010 TCG Karlovy Vary  
11.05.2018 22:07:35
27.
Sitková Izabel 06.10.2009 TCG Karlovy Vary  
14.05.2018 10:05:48
28.
Veberová Nikola 23.08.2010 SK Tenis Mýto, o.s.  
14.05.2018 15:12:13
29.
Krajíčková Nela 22.09.2010 Tenisový klub Rokycany  
14.05.2018 17:01:13
30.
Šedivcová Nikol 19.09.2009 Lokomotiva Plzeň  
15.05.2018 08:31:30
31.
Dedek Ondřej 10.04.2009 TK Sokolov  
15.05.2018 14:17:31
32.
Kovář David 12.04.2009 SK SPORTCENTRUM Roudná  
15.05.2018 22:22:47
33.
Mošnová Kimi 21.07.2009 TK Nová Ves  
18.05.2018 20:56:55
34.
Vild Matěj 08.12.2009 SK Tenis Mýto, o.s.  
20.05.2018 11:17:20
35.
KUBRICHTOVÁ KATEŘINA 17.07.2009 TK Slavia Plzeň  
21.05.2018 15:37:40
36.
Havelková Kristýna 05.07.2009 TK Slavia Plzeň  
21.05.2018 18:59:58
37.
Hodanová Tereza 23.06.2009 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota  
22.05.2018 12:00:33
38.
Kubíková Sofie 11.07.2009 Lokomotiva Plzeň  
24.05.2018 16:29:28
39.
Milotová Lenka 15.07.2010 TK FUNTOM Dobřany  
27.05.2018 19:07:16
40.
Mudra Matouš 06.01.2010 TCG Karlovy Vary  
27.05.2018 20:41:41
41.
Dvořáková Veronika 03.09.2009 Lokomotiva Plzeň  
27.05.2018 20:46:41
42.
Janoušek Šimon 16.03.2011 LTK Klatovy  
27.05.2018 20:51:32
43.
Beneš Jakub 28.02.2010 TK Slavia Plzeň  
29.05.2018 08:31:45
44.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.  
29.05.2018 17:49:30
45.
Hůrka Martin 14.05.2009 TK Škoda Plzeň z.s.  
31.05.2018 19:53:00
46.
Cimbura Matěj 31.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.  
31.05.2018 19:53:39

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Šnejdar Filip 13.05.2009 LTK Klatovy odhlášeno hráčem
26.05.2018 18:41:13
2.
Schaferová Michaela 05.02.2010 TCG Karlovy Vary odhlášeno hráčem
29.05.2018 14:26:26