Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
01.-01.06. |
Pořadatel: |
východočeský (100) |
Místo konání: |
LTC Vysoké Mýto |
Kódové číslo: |
916544 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Rejlek Jiří |
Masarykovo náměstí 944 | |
566 01 VysokéMýto | |
Tel. (1): |
739261024 |
E-mail: |
rejlek.jiri@gmail.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 19.03.2019 17:53:17 |
2. |
Mikeš Marek | 07.07.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | volná karta | 19.03.2019 22:06:07 |
3. |
Mikeš David | 06.07.2012 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 19.03.2019 22:06:43 |
4. |
Martinec Tomáš | 10.08.2010 | Lokomotiva Trutnov | volná karta | 24.03.2019 11:22:22 |
5. |
Florian Matěj | 09.08.2010 | TK Kvasiny | volná karta | 26.03.2019 19:11:50 |
6. |
Motal David | 21.05.2012 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 28.03.2019 23:00:19 |
7. |
Urban Sebastián | 17.10.2011 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | volná karta | 10.04.2019 19:36:31 |
8. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 12.04.2019 01:11:16 |
9. |
Lelek Petr | 14.04.2010 | TK Hlinsko | volná karta | 14.04.2019 16:55:59 |
10. |
Čapoun Kryštof | 26.05.2010 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | volná karta | 24.04.2019 14:08:50 |
11. |
Hrubeš Jakub | 20.09.2010 | LTC Pardubice | volná karta | 27.04.2019 09:47:45 |
12. |
Chalupník Martin | 21.04.2010 | Spartak Polička | volná karta | 05.05.2019 09:49:34 |
13. |
Sviták Matěj | 09.06.2010 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 09.05.2019 21:06:55 |
14. |
Laba Daniel | 24.06.2011 | LTC Vysoké Mýto | volná karta | 10.05.2019 08:49:00 |
15. |
Rejlek Antonín | 29.11.2011 | LTC Vysoké Mýto | volná karta | 10.05.2019 08:49:27 |
16. |
BENEŠ Ivo | 29.07.2011 | LTC Vysoké Mýto | volná karta | 10.05.2019 08:49:41 |
17. |
Stříteský Jakub | 18.08.2010 | DTK Skuteč | volná karta | 19.05.2019 06:09:14 |
18. |
Sýkora Michal | 05.02.2010 | TO TJ Tesla Pardubice | volná karta | 27.05.2019 17:49:06 |
19. |
Krejčíř Pavel | 30.09.2010 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 28.05.2019 09:03:01 |
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Košková Aneta | 19.07.2010 | TK Česká Třebová, z.s. | odhlášeno hráčem | 15.03.2019 12:58:52 |
2. |
Krejčová Kateřina | 27.02.2011 | TC Dvůr Králové, z.s. | odhlášeno hráčem | 08.04.2019 08:52:37 |
3. |
Meixnerová Izabela | 30.03.2010 | TK Choceň | odhlášeno hráčem | 28.04.2019 12:09:10 |
4. |
HORÁČKOVÁ Vanesa | 25.07.2011 | LTC Vysoké Mýto | odhlášeno hráčem | 26.05.2019 12:25:28 |
5. |
Šebek Šimon | 16.11.2010 | LTC Slovan Kladno | odhlášeno hráčem | 27.05.2019 08:43:22 |
6. |
Baudyš Vít | 21.12.2011 | LTC Pardubice | odhlášeno hráčem | 27.05.2019 11:25:17 |
7. |
Zeman Lukáš | 27.05.2010 | LTC Vysoké Mýto | odhlášeno pořadatelem | 28.05.2019 08:59:45 |
8. |
Havlásek Vojtěch | 29.11.2011 | TC Dvůr Králové, z.s. | odhlášeno hráčem | 28.05.2019 10:07:52 |