Český tenisový svaz
Název:
Orel jednota Praha-Balkán
Datum:
20.-20.05.
Pořadatel:
Orel jednota Praha-Balkán (200)
Kódové číslo:
916530
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Babolat
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Ne do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Pelikánová Radka
Na Balkáně 812
130 00 Praha 3
Tel. (1):
603553439
E-mail:
radkapelikan@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Lojka Ondřej 25.07.2009 LTC Beroun, z.s. volná karta
18.03.2018 20:59:00
2.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice volná karta
06.04.2018 21:32:51
3.
Turková Karolína 18.11.2009 TJ Spoje Praha volná karta
07.04.2018 15:47:29
4.
Chovanec Samuel 04.06.2009 TK Neridé volná karta
17.04.2018 08:39:04
5.
Rucki Václav 15.05.2010 Orel jednota Praha-Balkán volná karta
21.04.2018 19:17:07
6.
Klika Adam 02.08.2010 Lokomotiva Zdice volná karta
23.04.2018 16:14:35
7.
Fiala Vojtěch 20.09.2010 Lokomotiva Zdice volná karta
25.04.2018 21:44:47
8.
Žáčková Marcela 26.11.2010 I.ČLTK Praha volná karta
27.04.2018 13:47:22
9.
Buldra Jan 20.02.2010 Sport club Na Zámečku volná karta
27.04.2018 21:41:34
10.
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Neridé volná karta
30.04.2018 19:13:01
11.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko volná karta
09.05.2018 08:21:54
12.
Treutnerová Viktorie 30.04.2010 I.ČLTK Praha volná karta
09.05.2018 14:27:23
13.
Kneifl Filip 23.01.2010 SK Matchball Česká Lípa volná karta
09.05.2018 15:10:07
14.
Pixa Nikolas 22.03.2010 Orel jednota Praha-Balkán volná karta
09.05.2018 15:10:10
15.
Zajícová Barbora 15.06.2010 SK Matchball Česká Lípa volná karta
09.05.2018 20:16:23
16.
Petrásek Anna Marie 03.12.2009 SK Meteor Praha volná karta
14.05.2018 17:31:03

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.  
15.03.2018 07:20:56
2.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha  
20.04.2018 16:36:19
3.
Bílek Dominik 22.11.2010 TO Sokol Nehvizdy  
03.05.2018 16:37:24
4.
Hollandrová Aneta 25.01.2009 -  
15.05.2018 10:45:59

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Posuchová Klára 12.11.2009 TO Meziboří odhlášeno hráčem
14.04.2018 17:43:25
2.
Krupka Michal 16.07.2009 LTK Bílina odhlášeno hráčem
09.05.2018 05:33:08
3.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy odhlášeno hráčem
11.05.2018 13:27:20
4.
Jančarová Mariana 01.11.2010 TK Olymp Praha odhlášeno hráčem
13.05.2018 07:18:17
5.
Stoyanov Daniel 10.03.2009 TC ESO Praha z.s. odhlášeno hráčem
14.05.2018 19:46:00
6.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 TO Meziboří odhlášeno hráčem
16.05.2018 12:13:59
7.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice odhlášeno hráčem
16.05.2018 21:48:14
8.
Svoboda Filip 16.10.2011 Lokomotiva Zdice odhlášeno hráčem
16.05.2018 21:58:13
9.
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha odhlášeno hráčem
17.05.2018 16:25:11