Český tenisový svaz
Název:
WILSON CUP
Datum:
03.-04.03.
Pořadatel:
SK Tenis Tišnov (400)
Místo konání:
Tišnov - Ostrovec
Kódové číslo:
906645
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kunický Zdeněk
Ostrovec 1897
666 01 Tišnov
Tel. (1):
777 245 244
Tel. (2):
732 638 831
E-mail:
tenistisnov@seznam.cz
Internet:
tenis-tisnov.cz

Poznámka pořadatele:

Chlapci hrají v sobotu 3.3. od 9:00. Dívky v neděli 4.3. od 9:00.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava přijat do turnaje v sobotu 3.2.
01.11.2017 00:57:53
2.
Staněk Dominik 01.07.2010 BLTC Brno přijat do turnaje v sobotu 3.2.
06.11.2017 18:13:41
3.
Košťál Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč přijat do turnaje v sobotu 3.2.
19.11.2017 18:41:14
4.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko přijat do turnaje v sobotu 3.2.
03.12.2017 14:07:57
5.
Dufek Šimon 18.07.2009 HTK Třebíč přijat do turnaje v sobotu 3.2.
11.12.2017 22:30:40
6.
Sandecky David 24.07.2009 TJ Kraví Hora Brno přijat do turnaje v sobotu 3.2.
18.12.2017 09:30:18
7.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 BLTC Brno přijat do turnaje v sobotu 3.2.
25.12.2017 10:24:09
8.
Truska Vojtěch 25.09.2009 ŽLTC Brno přijat do turnaje v sobotu 3.2.
30.12.2017 04:22:50
9.
Heger Daniel 09.05.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. přijat do turnaje v sobotu 3.2.
31.01.2018 15:34:18
10.
Chocholatý Tobiáš 13.05.2009 SK Tenis Tišnov přijat do turnaje v sobotu 3.2.
01.02.2018 11:03:10
11.
Koláčný Jakub 18.10.2009 SK Tenis Tišnov přijat do turnaje v sobotu 3.2.
01.02.2018 11:03:46
12.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo přijat do turnaje v sobotu 3.2.
18.02.2018 17:40:18
13.
Brtníček Kuba 30.06.2010 TK Drnovice přijat do turnaje v sobotu 3.2.
25.02.2018 15:04:47
14.
Mikeš Filip 24.12.2009 TK AGROFERT Prostějov přijat do turnaje v sobotu 3.2.
27.02.2018 20:26:14
15.
volná karta      
volná karta
16.
volná karta      
volná karta
17.
volná karta      
volná karta
18.
volná karta      
volná karta
19.
volná karta      
volná karta
20.
volná karta      
volná karta
21.
volná karta      
volná karta
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno. přijata do turnaje v neděli 4.2.
01.11.2017 09:43:53
2.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov přijata do turnaje v neděli 4.2.
01.11.2017 14:15:06
3.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 D&M Tennis Academy, z.s. přijata do turnaje v neděli 4.2.
01.11.2017 22:41:07
4.
Rašovská Viola 09.01.2009 Start Brno přijata do turnaje v neděli 4.2.
15.11.2017 23:32:07
5.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo přijata do turnaje v neděli 4.2.
26.11.2017 20:17:51
6.
Sluková Nelly 08.03.2009 ŽLTC Brno přijata do turnaje v neděli 4.2.
29.11.2017 19:33:14
7.
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko přijata do turnaje v neděli 4.2.
07.12.2017 19:39:56
8.
Semotánová Nelli 03.06.2009 SK Tenis Tišnov přijata do turnaje v neděli 4.2.
14.12.2017 08:15:43
9.
Dvořáková Veronika 26.04.2009 TK Bystřice n.Pernštejnem přijata do turnaje v neděli 4.2.
22.12.2017 11:40:48
10.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín přijata do turnaje v neděli 4.2.
17.01.2018 17:16:54
11.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov přijata do turnaje v neděli 4.2.
01.02.2018 11:01:17
12.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov přijata do turnaje v neděli 4.2.
01.02.2018 11:01:30
13.
Otiepková Viola 04.07.2009 SK Tenis Tišnov přijata do turnaje v neděli 4.2.
01.02.2018 11:03:27
14.
Rychtářová Hana 28.09.2010 SK Tenis Tišnov přijata do turnaje v neděli 4.2.
01.02.2018 11:04:04
15.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. přijata do turnaje v neděli 4.2.
06.02.2018 22:11:16
16.
Šupová Kali 31.07.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. přijata do turnaje v neděli 4.2.
19.02.2018 21:25:18
17.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK AGROFERT Prostějov přijata do turnaje v neděli 4.2.
25.02.2018 16:36:23
18.
Gálfyová Vanesa 18.03.2009 SK Tenis Tišnov přijata do turnaje v neděli 4.2.
28.02.2018 11:57:57

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Vábnová Monika 05.01.2009 BLTC Brno odhlášeno hráčem
21.02.2018 18:55:25
2.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
23.02.2018 21:57:35
3.
Haruštiaková Klára 16.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav odhlášeno hráčem
25.02.2018 19:44:12
4.
Haruštiaková Dáša 03.03.2011 TC BORS CLUB-STK Břeclav odhlášeno hráčem
25.02.2018 19:47:01
5.
Krňávek Daniel 02.03.2011 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
26.02.2018 22:01:39
6.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. odhlášeno hráčem
27.02.2018 14:28:48
7.
Hykel Štěpán 15.01.2010 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
28.02.2018 12:07:45
8.
Borák Lukáš 11.03.2010 Mosilana Brno odhlášeno hráčem
28.02.2018 12:18:37
9.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem odhlášeno hráčem
28.02.2018 14:43:20
10.
Grecová Tereza 14.07.2009 TK TILIA Brno odhlášeno hráčem
28.02.2018 17:27:15
11.
Laššan Radek 10.08.2009 Tenisový klub Mikulov, spolek odhlášeno hráčem
28.02.2018 20:01:32
12.
Poledna Matyáš 02.04.2010 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
28.02.2018 20:58:08
13.
Buzrla Bartoloměj 24.06.2009 SK Tenis Tišnov odhlášeno pořadatelem
01.03.2018 10:51:17
14.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. odhlášeno pořadatelem
01.03.2018 18:23:11
15.
Kebrle Ondřej 13.07.2009 ŽLTC Brno odhlášeno pořadatelem
02.03.2018 07:34:51
16.
Haviárová Vanesa 01.10.2009 TJ Jiskra Havlíčkův Brod odhlášeno pořadatelem
02.03.2018 13:22:38
17.
Bačík Matěj 27.05.2010 TC-MJ TENIS Líšeň odhlášeno pořadatelem
02.03.2018 13:22:54
18.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo odhlášeno pořadatelem
02.03.2018 13:23:47
19.
Poňuchálek Pavel 01.04.2009 SK Tenis Tišnov odhlášeno pořadatelem
02.03.2018 14:09:16