Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  jihomoravský
Datum:  12.-14.05.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Smékalová Magdaléna
 
 
 
Kačurová Anna
6:2, 6:1
 
Jurdová Beata
6:3, 6:2
 
Šindelková Nela
6:0, 6:0
 
Tůmová Linda
6:3, 6:1
 
Lukášová Natálie
3:6, 6:4, 6:2
 
Svítilová Adéla
6:1, 6:1
 
Palánová Michaela
6:0, 6:2
 
 
 
Ramachová Michaela
6:3, 6:2
 
Hubáčková Karolína
6:0, 6:1
 
Raušová Nikola
1:6, 6:3, 6:1
 
Veselá Barbora
6:0, 6:1
 
 
6:4, 6:0
 
Lebrušková Anna
 
Valentová Karolina
7:5, 6:0
 
 
 
Hrůzová Karolína
6:0, 6:1
 
Boudová Valerie
6:2, 6:1
 
Šteflová Bára
5:7, 6:2, 7:6 (6)
 
Dvořáčková Nicol
6:0, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Temenugov Isabella
 
Sedláková Barbora
6:2, 6:0
 
 
 
Holubová Aneta
6:4, 7:6 (3)
 
Zimanyi Ela
6:3, 6:2
 
Růžičková Tereza
6:3, 6:0
 
Kubešová Ivana
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Dvorackova Emma
 
Gregůrková Nicol
6:3, 6:4
 
 
 
Kulíšková Nikola
6:1, 6:0
 
Balcarová Tatiana
6:3, 6:1
 
Hanušová Lucie
6:0, 6:1
 
Mastná Alice
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Dvořáková Natálie
 
Čižmárová Karolína
3:6, 6:3, 3:1, scr.
 
Zedníčková Anna
6:1, 6:0
 
Schneiderová Karin
6:1, 6:0
 
Pospisilova Eliska
6:1, 6:1
 
Vokřínková Sára
6:2, 6:4
 
Dvorackova Anna
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:0
 
Borovičková Nicol
 
Židelová Viktorie
6:2, 6:2
 
 
 
Poláková Natálie
7:6 (3), 6:2
 
Matelová Zita
6:1, 6:1
 
Vallová Valentina
7:6 (1), 6:4
 
Ostravská Adéla
6:2, 4:6, 6:4
 
 
6:2, 6:1
 
Brožová Amélie
 
Zourková Lucie
6:0, 2:6, 7:6 (5)
 
Skoupá Barbora
6:0, 6:0
 
Stryková Justyna Anna
6:0, 6:0
 
Prici Terezie
6:2, 6:0
 
Pávková Veronika
6:2, 6:3
 
Nerudová Eliška
6:4, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Davidová Natali
 
Rozhodčí turnaje: karel přerovsky 739412543
Poznámka pořadatele: skreč Borovičková pro zdravotní potíže z tepla
Počet účastníků51
NasazeníBH
Smékalová Magdaléna 1645
Davidová Natali 6130
Valentová Karolina 7130
Borovičková Nicol 7425
Gregůrková Nicol 8125
Dvorackova Emma 8525
Židelová Viktorie 9320
Lebrušková Anna 9720
Kategorie : 9Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 812940

Davidová Natali - Smékalová Magdaléna
 
 
 
Holubová Aneta - Zimanyi Ela
6:0, 6:4
 
Raušová Nikola - Jurdová Beata
6:2, 7:5
 
Prici Terezie - Kulíšková Nikola
6:0, 6:3
 
 
 
 
6:2, 2:6, 1:0 (7)
 
Čižmárová Karolína - Kačurová Anna
 
Lebrušková Anna - Palánová Michaela
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Šteflová Bára - Zedníčková Anna
 
Růžičková Tereza - Ostravská Adéla
6:0, 7:5
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Mastná Alice - Tůmová Linda
 
Dvorackova Anna - Boudová Valerie
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Veselá Barbora - Židelová Viktorie
 
Hubáčková Karolína - Stryková Justyna Anna
6:3, 6:4
 
Svítilová Adéla - Hrůzová Karolína
6:1, 6:2
 
 
7:5, 6:3
 
Valentová Karolina - Temenugov Isabella
 
Dvořáková Natálie - Sedláková Barbora
6:3, 6:3
 
 
 
 
7:5, 6:3
 
Vallová Valentina - Šindelková Nela
 
Pávková Veronika - Nerudová Eliška
6:7 (4), 6:2, 1:0 (5)
 
Brožová Amélie - Zourková Lucie
6:3, 6:2
 
 
6:2, 7:5
 
Dvorackova Emma - Borovičková Nicol
 
Počet dvojic19
NasazeníBH
Smékalová Magdaléna 1645
Davidová Natali 6130
Valentová Karolina 7130
Borovičková Nicol 7425
Dvorackova Emma 8525
Židelová Viktorie 9320
Lebrušková Anna 9720
Palánová Michaela 10520
Kategorie : 9Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 814940

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Peková Denisa09.01.2008BLTC Brno
Tálská Vanesa08.06.2008TJ Žďár nad Sázavou