Pořadatel: | SK Tenis Duchcov | Datum: | 20.-22.06. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Charvátová Nela | | | | | |
| | | | | |
Saláková Ema | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Svačinová Simona | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Šlampiaková Eliška | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Vejlupková Valentýna | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Picková Věra | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Náprstková Michaela | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Horáčková Viktorie | scr. | | | | |
| | | | | |
Drozdová Alena | | | | 3:6, 6:3, 1:0 (3) | |
| | | | | |
Suchá Amy | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Juštinová Anna | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kapicová Marie Anna | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Vavroušová Valérie | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Koubková Kateřina | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Koleňová Claudie | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Homolková Nela | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Karbanová Barbora | | | | | 6:0, 6:2 |
| | | | | |
Hůlová Veronika | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kedlesová Nikola | | 6:7 (3), 6:3, 1:0 (2) | | | |
| | | | | |
Lehká Tereza | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Pricová Ella | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Slavíčková Anna Lucie | 7:6 (2), 2:6, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | |
Škvorová Kateřina | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Vlčková Kristýna | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Gieblová Lucie | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | |
Holubová Tereza | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Gibalová Patricie | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Šprojcarová Nela | 2:6, 6:2, 1:0 (12) | | | | |
| | | | | |
Krausová Kateřina | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Ruchařová Nela | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kozmová Hana | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Džurňáková Michaela | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: Poté následuje semifinále dvouher. Poté finále čtyřhry chlapců a semifinále a finále čtyřhry dívek.
Finále dvouher čtvrtek 9 hodin |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Charvátová Nela | 78 | 25 | Džurňáková Michaela | 194 | 12 | Vlčková Kristýna | 239 | 12 | Drozdová Alena | 253 | 12 | Horáčková Viktorie | 277 | 9 | Karbanová Barbora | 290 | 9 | Homolková Nela | 343 | 9 | Gieblová Lucie | 372 | 6 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 94 |
Kódové číslo akce: 812024 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Skamenová Kristýna | 14.01.2007 | LTC Litvínov | Rosenbaumová Karolína | 11.08.2006 | LTC Litvínov | Rychtecká Vanessa | 18.05.2007 | TK Chomutov | Svatošová Adéla | 13.04.2007 | SK Tenis Duchcov | Krchníková Charlotte | 21.10.2005 | TK Kadaň |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Horáčková Viktorie | 03.08.2006 | TK Olymp Praha |
|