Český tenisový svaz
Název:
Sdružený okresní halový přebor
Datum:
14.-16.12.
Pořadatel:
TK TENNISPOINT FM (P - 500)
Místo konání:
HAVÍŘOV
Kódové číslo:
806991
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
40
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Vykoukal Jiří
Na Drahách 196
739 25 Sviadnov
Tel. (1):
602 718 364
E-mail:
jiri.vykoukal@seznam.cz
Internet:
www.tennispoint.cz

Poznámka pořadatele:

HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČEK K ÚVODNÍM UTKÁNÍM (uvedený čas je časem možného začátku utkání, prosím směřujte příjezd do areálu cca 15 minut dopředu i vzhledem k povaze vozovek či dopravní situaci, čekací doba od vyhlášení utkání je 5 minut)

07,45-Šimečková, Mullerová, Bystroňová, Plšková, Vrajíková, Cieslarová
09,15-Klar, Hýlová, Polochová, Přikrylová, Pohanková, Holubčíková
10,30-Eliášová, ČF DV CHLAPCI 3+4
11,45-Horutová, ČF DV CHLAPCI 1+2
13,00-Dihlová, Hrubá, OF DV DÍVKY 2+4
14,30-Holmanová, Višňovská, Ďurajková, Martináková, Nosková, Koukolová
15,45-Pavlišová, Pulcerová, Roiková, Janoviaková, Ploskuňáková
17,00-Cháňová, SF DV CHLAPCI 1+2
18,15-OF DV DÍVKY 5+7
19,30-SF ČT CLAPCI 1+2

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK DO ČTYŘHRY : 17,00 hodin (začátek turnaje čtyřher : NEDĚLE 15.12.2019 v cca 9,30-10,45 hodin)

TURNAJ BUDE SEHRÁN V ANTUKOVÝCH HALÁCH/3 DVORCE TK HAVÍŘOV/OPLETALOVA 1218/8b, HAVÍŘOV-ŠUMBARK SE ZAHÁJENÍM ÚVODNÍCH UTKÁNÍ V SOBOTU 14.12.2019 OD 08,00 HODIN

ELEKTRONICKÁ PREZENCE :
VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráčky a číslo turnaje - 806991 na číslo telefonu 602718364) : PÁTEK 13.12.2019 od 08,30 do 17,00 hodin (potvrzení o řádné prezenci uvidíte průběžně v IS SYSTÉMU ČTS vedle svého jména "PREZENTOVÁNA")
LOSOVÁNÍ (z řádně SMS prezentovaných nebo osobně přítomných hráček) : PÁTEK 13.12.2019 v 17,30 hodin : TK HAVÍŘOV
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČEK K UTKÁNÍM PRVNÍHO HRACÍHO DNE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN V POZNÁMCE PŘÍSLUŠNÉHO TURNAJE (pořadatel nezveřejní jednotlivé zápasy) V PÁTEK 13.12.2019 do 20,00 hodin NEBO V KRAJNÍM PŘÍPADĚ SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY

ÚVODNÍ UTKÁNÍ BUDOU ZAHÁJENA V SOBOTU 14.12.2019 v 08,00 hodin, ROZEHRÁVKY OD 07,45, DALŠÍ ROZEHRÁVKY, MIMO 5 MINUTOVÝCH PŘED UTKÁNÍM NEBUDOU MOŽNÉ

PROGRAM TURNAJE :
- SOBOTA 14.12.2019 : DVOUHRA 28/8, ČTYŘHRA PŘEDKOLO
- NEDĚLE 15.12.2019 : DVOUHRA 8/2, ČTYŘHRA XX/4/2
- PONDĚLÍ 16.12.2019 : DVOUHRA 2/1, ČTYŘHRA 4/2/1

ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)

ADRESA HALY :
HALA TK HAVÍŘOV, HAVÍŘOV-ŠUMBARK
ULICE : OPLETALOVA 1218/8b
GPS : 49°47'41.5048729"N, 18°24'43.2291536"E
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
85
20
 
prezentována
02.11.2019 07:42:22
2.
Cháňová Laura 02.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
92
20
 
prezentována
08.12.2019 11:38:30
3.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
112
20
 
prezentována
13.12.2019 14:46:44
4.
Horutová Agáta 22.05.2008 Tenis Nový Jičín,z.s.
128
15
 
prezentována
26.11.2019 21:27:13
5.
Klar Veronika 24.02.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
132
15
 
prezentována
01.11.2019 13:17:03
6.
Martináková Adéla 01.09.2008 Tennis Hill Havířov o.s.
168
15
 
prezentována
09.12.2019 11:48:09
7.
Pavlišová Ellen 23.01.2008 TK Slavia Orlová
197
12
 
prezentována
04.12.2019 09:05:45
8.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
226
12
 
prezentována
02.11.2019 15:35:51
9.
Nosková Eliška 12.02.2008 TK Slavia Orlová
230
12
 
prezentována
10.12.2019 08:44:22
10.
Cieslarová Barbara 09.06.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
299
9
 
prezentována
01.11.2019 15:28:29
11.
Roiková Natalie 06.02.2009 TC Třinec
299
9
 
prezentována
29.11.2019 15:04:56
12.
Dihlová Nela 05.06.2009 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
371
9
 
prezentována
12.11.2019 19:27:47
13.
Bystroňová Denisa 25.10.2008 TK Slavia Orlová
435
6
 
prezentována
25.11.2019 09:13:06
14.
Ďurajková Vanessa 22.09.2008 TK Hlučín
453
6
 
prezentována
02.11.2019 18:38:14
15.
Polochová Eliška 10.02.2009 TK Slavia Orlová
460
6
 
prezentována
08.11.2019 20:46:12
16.
Šimečková Lucie 19.04.2008 TK Slavia Orlová
599
4
 
prezentována
28.11.2019 21:32:09
17.
Plšková Zuzana 31.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
780
4
 
prezentována
09.12.2019 11:01:09
18.
Hýlová Nikol 20.09.2009 TJ TO Sokol Stará Bělá
945
3
 
prezentována
08.12.2019 09:16:44
19.
Janoviaková Renata 29.11.2010 TK TENNISPOINT FM
1227
1
 
prezentována
01.11.2019 20:08:29
20.
Koukolová Tereza 27.04.2010 SK LAMA o.s.
1227
1
 
prezentována
03.11.2019 09:47:47
21.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1227
1
 
prezentována
03.11.2019 22:36:23
22.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
 
prezentována
05.11.2019 08:19:34
23.
Višňovská Vanessa 28.01.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí
1227
1
 
prezentována
06.11.2019 17:05:01
24.
Pulcerová Klaudie 04.08.2010 TK Slavia Orlová
1227
1
 
prezentována
06.11.2019 19:31:01
25.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
 
prezentována
11.11.2019 17:32:15
26.
Hrubá Ema 16.07.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
 
prezentována
19.11.2019 09:45:14
27.
Holubčíková Anna 15.10.2009 TC Třinec
1227
1
 
prezentována
05.12.2019 10:04:32
28.
Mullerová Karolína 23.12.2010 SK LAMA o.s.
1227
1
 
prezentována
10.12.2019 08:41:38
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tomanová Hana 27.07.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 10:59:12
2.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 14:20:40
3.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 18:55:05
4.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 18:56:35
5.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 11:48:02
6.
Špitová Monika 08.04.2009 CLTC Olomouc,z.s.
330
9
 
odhlášeno hráčem
09.12.2019 12:23:09
7.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
243
12
 
odhlášeno hráčem
09.12.2019 17:16:38
8.
Kalavská Karin 25.11.2009 SK JC Sport Opava
280
9
 
odhlášeno pořadatelem
13.12.2019 16:23:34
9.
Kotoučková Vendula 03.07.2009 TK Na Dolině o.s.
1227
1
 
odhlášeno pořadatelem
13.12.2019 16:24:01