Český tenisový svaz
Název:
O pohár města Rakovníka
Datum:
07.-09.03.
Pořadatel:
SK TALENT 13 - spolek (C - 400)
Kódové číslo:
806169
Dvorců + povrch:
2 decoturf
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Benešová Šárka
Na Studánkách 2590
26901 Rakovník
Tel. (1):
608444048
E-mail:
cafex@cafex.cz

Poznámka pořadatele:

Změna turnajových vkladů ze svazu. Mládež třída C - 500kč
Dvouhra 3.set supertiebreak
Čtyřhra 3.set supertiebreak a pravidlo "No ad"
Prezentace pátek do 18h. formou sms na 608444048

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Čermáková Jana Klára 27.04.2008 LTC Slovan Kladno
216
12
 
 
03.11.2019 14:19:03
2.
Reitmaierová Stela 01.01.2008 Open Tennis Club
220
12
 
 
14.02.2020 09:51:06
3.
Veselá Viktorie 13.03.2009 Severočeská tenisová o.s.
240
12
 
 
17.02.2020 20:01:47
4.
Karšňáková Růžena 06.03.2009 TK Slavia Plzeň
243
12
 
 
01.11.2019 00:10:20
5.
Sedláková Nela 22.10.2009 TK Slavia Plzeň
293
9
 
 
01.11.2019 00:07:08
6.
Vildová Adéla 30.06.2009 SK Tenis Mýto, o.s.
293
9
 
 
06.02.2020 11:32:18
7.
Cajthamlová Eliška 08.05.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
347
9
 
 
25.02.2020 19:26:12
8.
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Sparta Praha
408
6
 
 
01.11.2019 00:36:53
9.
Hamouzová Amálie 05.04.2008 SK TALENT 13 - spolek
444
6
 
 
04.11.2019 09:36:05
10.
Holečková Klára 02.01.2009 TK Konstruktiva, z.s.
444
6
 
 
23.02.2020 19:06:34
11.
Benešová Valentýna 05.07.2009 SK TALENT 13 - spolek
455
6
 
 
04.11.2019 09:21:47
12.
Soprová Valerie 03.02.2009 TK Sokolov
519
6
 
 
07.01.2020 07:08:13
13.
Paterová Tereza 25.04.2009 TK Slavia Plzeň
564
6
 
 
01.11.2019 00:51:54
14.
Kabelková Daniela 27.12.2008 TK Louny
575
6
 
 
24.02.2020 09:27:18
15.
Turková Karolína 18.11.2009 TJ Spoje Praha
666
4
 
 
18.02.2020 21:34:00
16.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 00:16:29
17.
Šináglová Nela 25.06.2010 TC VITALITY Březnice
1227
1
 
 
04.11.2019 17:51:32
18.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
 
 
06.11.2019 12:34:39
19.
Chlumská Laura 25.03.2010 TK Olymp Praha
1227
1
 
 
17.11.2019 21:32:45
20.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
 
22.11.2019 10:55:45
21.
Kaslová Sofie 29.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1227
1
 
 
05.01.2020 08:52:45
22.
Beránková Rozárie 28.10.2010 TK Slavia Plzeň
1227
1
 
 
10.01.2020 13:00:32
23.
Hrabáková Kateřina 25.05.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1227
1
 
 
12.01.2020 09:42:56
24.
Chrastilová Diana 01.04.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1227
1
 
 
12.01.2020 19:13:17
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jiránková Barbora 25.02.2010 TC ESO Praha z.s.
1227
1
 
 
09.02.2020 10:25:46
2.
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s.
1227
1
 
 
10.02.2020 20:53:18
3.
Gengelová Lilian 30.04.2010 SK TALENT 13 - spolek
1227
1
 
 
19.02.2020 09:35:34
4.
Veberová Nikola 23.08.2010 SK Tenis Mýto, o.s.
1227
1
 
 
22.02.2020 19:24:09
5.
Beranová Emma 06.06.2010 TK Bohutín, z.s.
1227
1
 
 
25.02.2020 21:41:44

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mousa Sarah 12.05.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 20:43:43
2.
Bělohlávková Rozálie 28.08.2009 LTC Beroun, z.s.
599
4
 
odhlášeno hráčem
18.02.2020 10:13:39
3.
Bicencová Anna 16.02.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
625
4
 
odhlášeno hráčem
24.02.2020 07:32:20