Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
30.05-01.06.
Pořadatel:
jihomoravský (P - 400)
Místo konání:
Zlín
Kódové číslo:
716940
Dvorců + povrch:
15 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Macharáček Jan
Vršava 4445
760 01 Zlín
Tel. (1):
602404680
E-mail:
macharacek.jan@volny.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj rozšířen na 48 účastníků!
Prezentace telefonicky v pátek mezi 17:00 - 18:00 na tel. 602404680 J.Macharáček
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
33
45
 
 
08.05.2020 19:30:02
2.
Majc Mário 13.02.2008 TK Zlín
35
45
 
 
17.05.2020 23:54:05
3.
Macháček David 03.03.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
48
35
 
 
11.05.2020 19:24:33
4.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
52
35
 
 
12.05.2020 20:18:40
5.
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
53
35
 
 
13.05.2020 10:40:28
6.
Lebiš Josef 04.01.2008 Sokol Letovice
56
35
 
 
12.05.2020 10:06:45
7.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
71
30
 
 
06.05.2020 21:52:31
8.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
80
30
 
 
08.05.2020 12:07:37
9.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
102
25
 
 
04.05.2020 07:34:01
10.
Hloušek František 19.05.2008 TJ Žďár nad Sázavou
112
25
 
 
11.05.2020 07:46:51
11.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
169
20
 
 
10.05.2020 08:47:56
12.
Řezanina Matyáš 22.01.2008 SK Tenis Tišnov
171
20
 
 
05.05.2020 14:05:12
13.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
178
20
 
 
05.05.2020 17:05:15
14.
Páže Tomáš 23.09.2008 TK Zlín
181
20
 
 
17.05.2020 14:52:59
15.
Majc André 25.09.2009 TK Zlín
185
20
 
 
17.05.2020 23:55:21
16.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
190
20
 
 
09.05.2020 09:17:23
17.
Ondrůšek Antonín 09.12.2008 SK Uherský Brod
235
15
 
 
06.04.2020 20:12:27
18.
Šrenk Jakub 06.04.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
248
15
 
 
11.04.2020 19:08:44
19.
Krajča Jakub 24.01.2008 TK Zlín
259
15
 
 
05.05.2020 20:59:00
20.
Ferenc Ondřej 08.05.2009 ŽLTC Brno
300
12
 
 
09.04.2020 12:29:32
21.
Žák Filip 08.02.2009 ŽLTC Brno
310
12
 
 
14.04.2020 11:38:01
22.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
323
12
 
 
01.04.2020 05:15:31
23.
Prusenovský Jan 21.08.2009 TK Zlín
353
12
 
 
14.04.2020 09:36:28
24.
Dufek Šimon 18.07.2009 HTK Třebíč
383
12
 
 
06.05.2020 11:47:22
25.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno
396
12
 
 
07.04.2020 20:17:24
26.
Remeš Martin 23.04.2008 TENIS SLOVÁCKO z.s.
402
12
 
 
08.04.2020 18:52:56
27.
Průdek Šimon 23.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
402
12
 
 
08.05.2020 12:18:16
28.
Bajgar Filip 25.02.2008 Start Brno
405
12
 
 
04.05.2020 07:47:45
29.
Mlčůch Martin 05.01.2009 Start Brno
458
9
 
 
11.05.2020 08:06:18
30.
Doležal David 22.07.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s.
510
9
 
 
18.05.2020 20:41:53
31.
PALME PROKOP 18.10.2008 Sokol Letovice
568
9
 
 
15.05.2020 07:44:46
32.
Kašparovský Nikola 16.09.2009 BLTC Brno
589
9
 
 
13.05.2020 08:00:38

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nevrlý Jakub 09.01.2009 TK Fatra Napajedla
609
9
 
Přijat do soutěže
05.04.2020 17:53:13
2.
Mrkvica Dominik 19.09.2008 TENIS SLOVÁCKO z.s.
631
9
 
Přijat do soutěže
13.04.2020 20:42:51
3.
Brtník Josef 25.12.2009 TK Drnovice
742
6
 
Přijat do soutěže
18.05.2020 21:43:20
4.
VALOUCH Radim 19.11.2008 Jiskra Otrokovice
1027
4
 
Přijat do soutěže
07.04.2020 10:35:17
5.
Hlouch Sebastian 29.07.2009 HTK Třebíč
1027
4
 
Přijat do soutěže
13.05.2020 13:43:57
6.
Kotek Dan 03.06.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1379
4
 
Přijat do soutěže
08.04.2020 13:32:50
7.
Nekut Antonín 25.10.2008 BLTC Brno
1823
3
 
Přijat do soutěže
10.05.2020 20:03:43
8.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
Přijat do soutěže
01.04.2020 00:03:58
9.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
Přijat do soutěže
01.04.2020 00:07:04
10.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
Přijat do soutěže
01.04.2020 00:13:03
11.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
Přijat do soutěže
06.04.2020 13:30:00
12.
Borák Lukáš 11.03.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
Přijat do soutěže
06.04.2020 17:42:02
13.
Horák Tomáš 27.05.2008 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1939
1
 
Přijat do soutěže
08.04.2020 17:15:10
14.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
Přijat do soutěže
14.04.2020 15:30:50
15.
Šilinek Adam 08.06.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
Přijat do soutěže
03.05.2020 09:32:32
16.
Ostravský Jiří 19.08.2010 TK Zlín
1939
1
 
Přijat do soutěže
08.05.2020 10:05:14
17.
Bačík Matěj 27.05.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1939
1
 
Přijat do soutěže
12.05.2020 15:23:22
18.
Ochman Tomas 30.09.2009 TK Spartak Jihlava
409
12
 
Přijat do soutěže
25.05.2020 08:07:28
19.
Vondráček Tomáš 19.08.2009 TC Brno.
657
9
 
Přijat do soutěže
25.05.2020 08:08:08
20.
Vondráček Robert 19.08.2009 TC Brno.
755
6
 
Přijat do soutěže
25.05.2020 08:08:24
21.
Výmola Michal 24.09.2010 TK Zlín
1939
1
 
Přijat do soutěže
29.05.2020 07:50:29
22.
Kroupa Michael 29.10.2010 Jiskra Otrokovice
1939
1
 
Přijat do soutěže
29.05.2020 07:50:48
23.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč
462
9
 
Přijat do soutěže
29.05.2020 17:49:03

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
17.04.2020 20:08:41
2.
Lyčka Teodor 10.09.2008 TJ Sokol Bílovice n.Svit.
1226
4
 
odhlášeno hráčem
06.05.2020 20:27:12
3.
Jakubčík Vít 04.02.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
1428
4
 
odhlášeno hráčem
06.05.2020 20:48:17
4.
Brtníček Kuba 30.06.2010 TK Vyškov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.05.2020 20:58:12
5.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
31
45
 
odhlášeno hráčem
13.05.2020 14:20:24
6.
Hudec David 11.10.2010 Start Brno
1939
1
 
odhlášeno hráčem
20.05.2020 17:51:39
7.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
34
45
 
odhlášeno hráčem
21.05.2020 21:18:07
8.
Svoboda Jan 04.11.2009 SK Jundrov Brno
518
9
 
odhlášeno hráčem
23.05.2020 20:12:20
9.
Chaloupka Timotej 04.02.2009 LTC Hodonín
707
6
 
odhlášeno hráčem
28.05.2020 09:57:15