Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Neridé
Datum:  10.-14.06.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Paulson Andrew
 
 
 
Novák Jiří
4:6, 6:3, 6:2
 
Kljujev Leon
4:6, 7:6, 6:4
 
Tyrpák Josef
5:7, 6:4, 7:6
 
Ventrča Václav
6:1, 6:2
 
 
6:0, 6:2
 
Palovič Lukáš
 
Procházka Michal
4:6, 6:1, 6:2
 
 
 
Dinh Pavel
6:4, 6:3
 
Pozdenkov Petr
6:1, 4:6, 7:6
 
Trůka Matyáš
6:2, 7:6
 
Zapský Kryštof
0:6, 6:3, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Lehečka Jiří
 
Trunečka Štěpán
6:1, 6:1
 
 
 
Hegenbart Max
6:2, 7:5
 
Svrčina Dalibor
7:6, 6:3
 
Kolijev Alexandr
6:1, 6:2
 
Vaculík Lukáš
6:3, 6:2
 
 
6:3, 5:7, 6:3
 
Gorbušin Ivan
 
Peterka Adam
6:3, 6:2
 
 
 
Burian Vojtěch
6:4, 4:6, 6:2
 
Lukáš Břetislav
6:3, 6:2
 
Cyprich Radek
6:1, 6:1
 
Drdla Lukáš
6:1, 7:5
 
 
6:3, 6:0
 
Podsedník Dominik
 
Stuchlík Oskar Oliver
7:6, 7:6
 
 
 
Šťastný Boris
6:2, 6:1
 
Grossmann David
6:1, 6:0
 
Příhoda Jan
6:1, 6:2
 
Schneider Václav
6:0, 6:0
 
 
scr.
 
Březina Jakub
 
Janis Tomáš
6:2, 6:4
 
 
 
Kratochvíl Filip
7:5, 6:4
 
Bednařík Kryštof
6:2, 6:3
 
Cyprich Lukáš
6:4, 6:3
 
Reiter Jakub Filip
7:6, 6:1
 
 
6:4, 6:1
 
Barnat Jiří
 
Čížek Gabriel
7:5, 6:1
 
 
 
Horák Vítek
6:0, 6:0
 
Kazda Martin
2:6, 7:5, 7:6
 
Veigert Vojtěch
6:3, 6:1
 
Kudláček Martin
6:2, 6:2
 
 
6:4, 2:6, 6:2
 
Šlachta Cyril František
 
Stavrovsky Petr
7:6, 6:3
 
 
 
Jurajda Adam
6:3, 6:3
 
Kubík Kristián
6:4, 6:3
 
Hradecký Dan
6:0, 6:0
 
Semerák Jan
6:2, 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Jiroušek Lukáš
 
Počet účastníků48
NasazeníBH
Paulson Andrew 1260
Jiroušek Lukáš 1660
Barnat Jiří 1860
Trunečka Štěpán 2845
Podsedník Dominik 2945
Lehečka Jiří 3845
Stuchlík Oskar Oliver 4045
Čížek Gabriel 4145
Kategorie : 13Součet BH: 405
Kódové číslo akce: 712024

Paulson Andrew - Jiroušek Lukáš
 
 
 
Příhoda Jan - Kratochvíl Filip
6:2, 6:1
 
Vaculík Lukáš - Ventrča Václav
3:6, 6:3, 1:0
 
Trůka Matyáš - Tyrpák Josef
6:3, 7:5
 
 
 
 
6:3, 5:7, 1:0
 
Kljujev Leon - Šlachta Cyril František
 
Janis Tomáš - Podsedník Dominik
6:3, 6:2
 
 
 
Kubík Kristián - Peterka Adam
5:7, 7:6, 1:0
 
Horák Vítek - Surovčík Jakub
6:3, 6:1
 
Kolijev Alexandr - Schneider Václav
7:6, 6:4
 
Hradecký Dan - Jurajda Adam
4:6, 6:1, 1:0
 
 
6:0, 6:1
 
Stavrovsky Petr - Lehečka Jiří
 
Březina Jakub - Procházka Michal
6:3, 6:0
 
 
 
Baum Štěpán - Lukáš Břetislav
4:6, 7:5, 1:0
 
Svrčina Dalibor - Kudláček Martin
6:2, 7:6
 
Zapský Kryštof - Drdla Lukáš
6:2, 6:1
 
Novák Jiří - Pozdenkov Petr
6:3, 7:6
 
 
6:2, 6:2
 
Čížek Gabriel - Palovič Lukáš
 
Hegenbart Max - Gorbušin Ivan
6:3, 5:7, 1:0
 
 
 
Semerák Jan - Papoušek David
6:3, 6:7, 1:0
 
Cyprich Lukáš - Cyprich Radek
6:4, 6:3
 
Burian Vojtěch - Veigert Vojtěch
6:1, 6:2
 
Reiter Jakub Filip - Kazda Martin
6:4, 6:4
 
 
6:0, 6:4
 
Trunečka Štěpán - Stuchlík Oskar Oliver
 
Počet dvojic23
NasazeníBH
Paulson Andrew 1260
Jiroušek Lukáš 1660
Trunečka Štěpán 2845
Podsedník Dominik 2945
Lehečka Jiří 3845
Stuchlík Oskar Oliver 4045
Čížek Gabriel 4145
Procházka Michal 4245
Kategorie : 13Součet BH: 390
Kódové číslo akce: 714024

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hlaváček Martin24.06.2002I.ČLTK Praha
Lejdar Tomáš01.05.2001TJ Lázně Bělohrad
Bartoň Tomáš08.09.2001SK HAMR, z.s.
Mazanec David21.04.2002LTC Tábor 1903
Podolan Petr08.08.2001Severočeská tenisová o.s.
Hrubec Jan16.05.2001TJ Jiskra Třeboň
Náhlovský Dominik29.03.2001Slavoj Žiželice
Krumich Martin26.12.2002TK Sparta Praha
Musil Mathias08.08.2002I.ČLTK Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pučálka Jan18.03.2002TK Neridé