Český tenisový svaz
Datum:
01.-02.02.
Pořadatel:
TK Zlín (C - 500)
Kódové číslo:
706124
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Macharáček Jan
Severní Vršava 4445
761 05 Zlín
Tel. (1):
602 404 680
E-mail:
macharacek.jan@volny.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace telefonicky v pátek mezi 17:00 - 18:00 na tel. 603583113 Radim Kutálek - vrchní rozhodčí turnaje
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Syryčanský Adam 23.07.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
88
25
 
 
21.01.2020 21:52:49
2.
Páže Tomáš 23.09.2008 TK Zlín
181
20
 
 
14.11.2019 16:41:18
3.
Majc André 25.09.2009 TK Zlín
185
20
 
 
22.01.2020 11:44:56
4.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
194
15
 
 
20.01.2020 23:43:05
5.
Žampach Vojtěch 28.03.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
229
15
 
 
20.01.2020 14:27:50
6.
Ondrůšek Antonín 09.12.2008 SK Uherský Brod
235
15
 
 
22.01.2020 10:29:09
7.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
357
12
 
 
10.01.2020 09:12:34
8.
Holý Tomáš 20.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
391
12
 
 
09.12.2019 20:55:27
9.
Remeš Martin 23.04.2008 TENIS SLOVÁCKO z.s.
402
12
 
 
03.01.2020 16:20:40
10.
Hédl Tomáš 13.06.2008 TK Drnovice
518
9
 
 
02.11.2019 13:12:53
11.
Krzystek David 29.08.2008 TJ Jiskra Strážnice
550
9
 
 
18.11.2019 13:00:18
12.
Vondráček Vojtěch 09.01.2009 TC Bajda Kroměříž
742
6
 
 
16.12.2019 14:11:40
13.
VALOUCH Radim 19.11.2008 Jiskra Otrokovice
1027
4
 
volná karta
02.11.2019 20:12:01
14.
Ostravský Jiří 19.08.2010 TK Zlín
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 00:03:00
15.
Orlita Josef Sebastian 11.08.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 07:26:43
16.
Výmola Michal 24.09.2010 TK Zlín
1939
1
 
volná karta
03.11.2019 23:27:38

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Strachoň Teodor 06.11.2009 SK Zlín-Mladcová
806
6
 
Přijat do souteze
01.11.2019 09:05:26
2.
Doležálek Tomáš 05.01.2009 Orel jednota Uherský Brod
1503
4
 
Přijat do souteze
04.12.2019 22:03:27
3.
Kroupa Michael 29.10.2010 Jiskra Otrokovice
1939
1
 
Přijat do souteze
28.01.2020 17:55:22

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kotek Dan 03.06.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1379
4
 
odhlášeno hráčem
17.12.2019 19:59:09
2.
Krajča Jakub 24.01.2008 TK Zlín
259
15
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 10:53:23
3.
Prusenovský Jan 21.08.2009 TK Zlín
353
12
 
odhlášeno hráčem
17.01.2020 16:07:16
4.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 15:41:03
5.
Sýkora Ondřej 26.04.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí
1939
1
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 20:53:57
6.
Kriško Radovan 25.06.2008 TK AGROFERT Prostějov
373
12
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 22:14:35
7.
Hanzal Šimon 08.03.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
1939
1
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 13:06:53
8.
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK Mohelnice, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
22.01.2020 15:47:11
9.
Satrapa Martin 25.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
22.01.2020 15:58:00
10.
Pajer Vítek 27.05.2010 TK Milo Olomouc
1939
1
 
odhlášeno hráčem
23.01.2020 13:35:12
11.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 12:19:10
12.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 14:28:09
13.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 09:58:10
14.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 11:22:25
15.
Papajík Jakub 10.12.2009 Pašťa tenis, z.s.
506
9
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 20:17:17
16.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
102
25
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 22:33:08
17.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
283
12
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 11:50:27
18.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
192
15
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 11:53:56
19.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
26.01.2020 12:00:36
20.
Staněk Dominik 01.07.2010 TC Brno.
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
26.01.2020 12:00:37
21.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
277
15
 
IS: kolizní přihláška
26.01.2020 12:00:39
22.
Přemyslovský Tomáš 20.05.2009 TK AGROFERT Prostějov
905
6
 
IS: kolizní přihláška
26.01.2020 12:00:40
23.
Doležal David 22.07.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s.
510
9
 
odhlášeno hráčem
27.01.2020 17:56:56
24.
Rybka Jan 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
249
15
 
odhlášeno hráčem
27.01.2020 18:11:13
25.
Jurda Mikuláš 10.12.2008 TJ Jiskra Strážnice
695
6
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 12:15:59
26.
Nevrlý Jakub 09.01.2009 TK Fatra Napajedla
609
9
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 17:16:07
27.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
323
12
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 05:50:49
28.
Magulák Krystof 04.07.2009 Tenisový klub Vracov, z.s.
1724
3
 
odhlášeno pořadatelem
31.01.2020 17:49:38