Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tenis Centrum Lužiny
Pořadatel:  Tenis Centrum Lužiny
Datum:  25.-27.01.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Rat Daniel
 
 
 
Kleibl Samuel
6:0, 6:0
 
Koňařík Ivo
6:1, 6:0
 
Jacenko Kiril
6:0, 6:0
 
Horečný Christian
7:6 (5), 3:6 (7)
 
 
6:0, 6:0
 
Roubík Martin
 
Gaborík Luboš
6:0, 6:3
 
 
 
Horák Vojtěch
6:1, 6:0
 
Jedlička David
1:6, 6:3 (8)
 
Klika Adam
6:3, 6:3
 
Zaporozhchenko Yehor
6:0, 6:0
 
 
5:7, 6:3 (6)
 
Slaboch Tomáš
 
Tuček Matěj
6:3, 6:0
 
 
 
Popov Mykhailo
6:0, 6:0
 
Šmehýl Dávid
4:1, scr.
 
 
6:2, 6:2
 
Svoboda Josef
scr.
 
 
5:7, 7:5 (4)
 
Jandourek Filip
 
Hošpes Matyáš
6:3, 6:2
 
 
 
Ambrož Bruno
6:3, 6:1
 
Sidorov Alexandr
6:1, 6:0
 
Hošpes Jonáš
6:0, 6:2
 
Hora Vilém
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Eversfield Tomáš
 
Rozhodčí turnaje: Vodičková Lucie (platná licence B do 31.12.2023)
Poznámka pořadatele: Popov-Šmehýl - scr. zdravotní problémy
Počet účastníků23
NasazeníBH
Rat Daniel 7530
Eversfield Tomáš 12725
Gaborík Luboš 15520
Jandourek Filip 23515
Roubík Martin 25615
Hošpes Matyáš 26715
Tuček Matěj 29012
Slaboch Tomáš 30012
Kategorie : 7Součet BH: 144
Kódové číslo akce: 702115

Rat Daniel - Svoboda Patrik
 
 
 
Koňařík Ivo - Jacenko Kiril
6:0, 6:1
 
Hošpes Jonáš - Horečný Christian
6:4, 7:6 (7)
 
Hošpes Matyáš - Jandourek Filip
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:3, 4:6 (7)
 
Kleibl Samuel - Svoboda Josef
 
Zaporozhchenko Yehor - Jedlička David
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Roubík Martin - Ambrož Bruno
 
Tuček Matěj - Slaboch Tomáš
6:3, 6:4
 
Sidorov Alexandr - Hora Vilém
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Eversfield Tomáš - Gaborík Luboš
 
Rozhodčí turnaje: Vodičková Lucie (platná licence B do 31.12.2023)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Rat Daniel 7530
Eversfield Tomáš 12725
Svoboda Patrik 13320
Gaborík Luboš 15520
Jandourek Filip 23515
Roubík Martin 25615
Hošpes Matyáš 26715
Tuček Matěj 29012
Kategorie : 7Součet BH: 152
Kódové číslo akce: 704115

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Eversfield Tomáš07.01.2009I.ČLTK Praha
Jandourek Filip08.04.2008TK Konstruktiva, z.s.
Gaborík Luboš13.07.2009TK Škoda Plzeň z.s.
Svoboda Patrik14.08.2009I.ČLTK Praha