Český tenisový svaz
Datum:
21.-23.12.
Pořadatel:
Tenis Tábor (C - 500)
Kódové číslo:
706043
Dvorců + povrch:
3 umělá tráva
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ševčík František
Bezručova 2949
390 03 Tábor
Tel. (1):
608255222
E-mail:
sevcik.frantisek@tiscali.cz
Internet:
www.tenis-tabor.cz

Poznámka pořadatele:

Rozhodčí: J.Fuka


Prezentace formou sms na čísle 608 255 222 do 17 hodin v patek 20.12.2019, po 18 hodině zveřejníme los s pořadím zápasů.

Hraje se na 3 kurtech v nafukovací hale, povrch umělá tráva Juta, adresa haly Václava Soumara 3039, 390 03 Tábor, areál vedle Zimního stadionu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
117
25
 
 
11.12.2019 11:55:10
2.
Křížek Kevin 13.06.2008 LTC Tábor 1903
165
20
 
volná karta
12.12.2019 19:55:46
3.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
178
20
 
 
03.12.2019 00:46:16
4.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
190
20
 
 
11.12.2019 10:18:01
5.
Dufek Pavel 15.04.2008 TK Písek
208
15
 
 
13.11.2019 16:33:15
6.
Hlavnička Martin 09.06.2008 Jiskra Bechyně
217
15
 
 
10.12.2019 20:43:44
7.
Faktor Matěj 20.11.2008 LTC Český Krumlov
286
12
 
 
05.11.2019 08:32:33
8.
Trkovský Marcel 15.05.2008 TK ZVVZ Milevsko
319
12
 
 
09.11.2019 12:09:28
9.
Baštýř Ondřej 21.01.2008 TK Pelhřimov
396
12
 
 
01.11.2019 07:43:51
10.
Toman Karel 06.02.2009 LTC Velešín
557
9
 
 
02.11.2019 11:13:31
11.
Marek Jiří 05.04.2009 Sokol TK Kaplice
576
9
 
 
06.11.2019 20:06:44
12.
Konfršt Ondřej 09.04.2009 TK Písek
812
6
 
 
11.11.2019 22:17:41
13.
Chalupa Adam 07.08.2009 LTC Český Krumlov
957
6
 
 
08.11.2019 18:03:01
14.
Schwarz Ondřej 06.08.2009 TK Sport Kolovraty
1084
4
 
 
06.11.2019 13:26:53
15.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
 
31.10.2019 23:49:14
16.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
 
31.10.2019 23:50:03
17.
Baštýř Jakub 05.04.2010 TK Pelhřimov
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 00:09:14
18.
Zvolánek Jakub 02.02.2010 TK Pelhřimov
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 05:55:05
19.
Jareš Tadeáš 18.01.2010 TK VEVE Tábor
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 07:05:10
20.
Pražma Adam 22.06.2010 LTC Tábor 1903
1939
1
 
volná karta
02.11.2019 09:41:38
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hašek Jindřich 08.12.2009 TK Písek
719
6
 
odhlášeno hráčem
04.11.2019 15:53:52
2.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
odhlášeno hráčem
23.11.2019 10:38:41
3.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 11:38:25
4.
Rais Marek 29.01.2010 LTK Klatovy
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 17:55:32
5.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 10:43:08
6.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
10.12.2019 07:04:51
7.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
10.12.2019 19:26:13
8.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
10.12.2019 21:32:46
9.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 00:25:52
10.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
155
20
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 20:28:59
11.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 15:10:08
12.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 17:55:54
13.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 18:42:54
14.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 22:50:53
15.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 00:53:11
16.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 09:33:51
17.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
14.12.2019 12:00:20
18.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
480
9
 
IS: kolizní přihláška
14.12.2019 12:00:20
19.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 07:40:15
20.
Tikovský Jakub 14.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
165
20
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 10:06:19
21.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
246
15
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 10:26:43
22.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:55:13
23.
Vašta Petr 09.09.2008 SK Tenis Kladno
501
9
 
odhlášeno hráčem
16.12.2019 14:05:09
24.
Kouba Vojtěch 22.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
17.12.2019 10:18:52
25.
Kotiš Martin 20.11.2009 TK Hrušov
957
6
 
odhlášeno hráčem
17.12.2019 20:08:51
26.
Kafka Tomáš 01.06.2008 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
737
6
 
odhlášeno hráčem
18.12.2019 07:14:24
27.
Nejedlý Tomáš 10.10.2010 TJ Lokomotiva Veselí n.L.
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
19.12.2019 12:55:47
28.
Daniel David 07.11.2009 Sokol TK Kaplice
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
20.12.2019 16:29:12
29.
Kluzák Matouš 17.06.2008 LTC Tábor 1903
868
6
 
odhlášeno pořadatelem
20.12.2019 16:29:32
30.
Bohoněk Marcel 17.06.2009 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
278
15
 
odhlášeno pořadatelem
20.12.2019 16:29:51