Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  jihomoravský
Datum:  01.-03.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Havlová Natálie
 
 
 
Raušová Nikola
6:0, 6:1
 
Jurdová Beata
6:4, 6:7 (5), 6:2
 
Šindelková Nela
6:0, 6:2
 
 
 
Matelová Zita
5:7, 6:4, 6:4
 
 
 
Gregůrková Nicol
6:2, 6:1
 
 
 
Lebrušková Anna
6:3, 3:6, 6:0
 
Chytilová Agatha
7:6 (4), 7:5
 
Sokolová Marie
6:1, 6:1
 
Míšková Nela
6:3, 3:6, 6:1
 
Svobodová Julie
6:0, 7:6 (5)
 
 
 
Skybová Eliška
6:4, 6:0
 
 
 
Mallinu Sofie
6:1, 6:2
 
Brožová Amélie
6:1, 6:0
 
Dvořáčková Anna
6:3, 3:6, 6:2
 
Maršálková Kateřina
6:2, 2:6, 6:3
 
Židelová Viktorie
6:0, 6:3
 
 
 
Pejčevová Jana
7:6 (4), 6:3
 
 
 
Hrůzová Karolína
6:3, 6:3
 
Palánová Michaela
6:2, 6:1
 
Nerudová Eliška
6:0, 6:3
 
Dvořáčková Nicol
6:4, 7:6 (5)
 
 
6:0, 6:4
 
Bukvaldová Michaela
 
Davidová Natali
6:0, 6:2
 
 
 
Dvořáková Natálie
6:1, 6:1
 
Jedounová Kristýna
6:1, 6:1
 
Šlesárová Natálie
6:1, 6:2
 
Prici Terezie
6:2, 6:0
 
Dvořáčková Emma
1:6, 6:2, 6:3
 
 
 
Borovičková Nicol
6:2, 6:1
 
 
 
Zourková Lucie
6:3, 6:1
 
 
 
Barusel Anežka
6:4, 6:1
 
Straková Ivana
6:2, 6:3
 
Závišková Barbora
6:0, 6:0
 
 
 
Jantačová Elen
7:6 (5), 5:7, 6:1
 
 
 
Pávková Veronika
6:3, 6:4
 
Zimanyi Ela
6:1, 6:2
 
Staňková Sára
6:3, 6:3
 
Vallová Valentina
6:1, 7:6 (4)
 
Ferdusová Monika Viktorie
6:1, 6:3
 
 
 
Temenugov Isabella
6:3, 6:1
 
 
 
Čižmárová Karolína
6:3, 6:4
 
 
 
Koudelková Adriana
6:1, 6:1
 
Holubová Aneta
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Zástěrová Lucie
 
Rozhodčí turnaje: Barusel Radka
Poznámka pořadatele: Program pondělí 3.6.2019 13:15 finále dvouhry
Počet účastníků45
NasazeníBH
Havlová Natálie 3830
Zástěrová Lucie 7620
Závišková Barbora 8020
Skybová Eliška 9315
Svobodová Julie 9515
Bukvaldová Michaela 10215
Jantačová Elen 10515
Davidová Natali 11015
Kategorie : 8Součet BH: 145
Kódové číslo akce: 612940

Havlová Natálie - Davidová Natali
 
 
 
Vallová Valentina - Šindelková Nela
6:1, 6:1
 
Raušová Nikola - Maršálková Kateřina
6:1, 5:7, 1:0 (5)
 
Dvořáčková Anna - Pejčevová Jana
6:1, 7:6 (4)
 
 
 
Jantačová Elen - Židelová Viktorie
6:1, 7:5
 
 
 
Dvořáčková Emma - Závišková Barbora
6:4, 5:7, 1:0 (8)
 
 
 
Prici Terezie - Zimanyi Ela
6:1, 6:2
 
Barusel Anežka - Staňková Sára
6:1, 6:2
 
Koudelková Adriana - Dvořáčková Nicol
6:3, 7:5
 
 
 
Temenugov Isabella - Ferdusová Monika Viktorie
6:0, 6:1
 
 
 
Dvořáková Natálie - Matelová Zita
6:2, 6:4
 
 
 
Pávková Veronika - Mallinu Sofie
7:6 (4), 6:0
 
 
 
Palánová Michaela - Lebrušková Anna
6:3, 1:6, 1:0 (7)
 
Čižmárová Karolína - Nerudová Eliška
6:0, 6:7 (4), 1:0 (6)
 
Bukvaldová Michaela - Svobodová Julie
6:1, 6:1
 
 
 
Borovičková Nicol - Gregůrková Nicol
7:5, 7:6 (4)
 
 
 
Jedounová Kristýna - Šlesárová Natálie
6:4, 6:4
 
 
 
Zourková Lucie - Brožová Amélie
scr.
 
Holubová Aneta - Chytilová Agatha
6:4, 3:6, 1:0 (7)
 
 
6:2, 6:2
 
Zástěrová Lucie - Skybová Eliška
 
Počet dvojic20
NasazeníBH
Havlová Natálie 3830
Zástěrová Lucie 7620
Závišková Barbora 8020
Skybová Eliška 9315
Svobodová Julie 9515
Bukvaldová Michaela 10215
Jantačová Elen 10515
Davidová Natali 11015
Kategorie : 8Součet BH: 145
Kódové číslo akce: 614940

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pallová Ela05.10.2005TC Brno.
Valentová Karolina19.06.2007TC Brno.
Grünová Eliška18.11.2005HTK Třebíč