Český tenisový svaz
Název:
SK Tenis Summer Cup
Datum:
29.-31.08.
Pořadatel:
SK Tenis Kladno (C - 250)
Kódové číslo:
616182
Dvorců + povrch:
5 classic clay, grass
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Bryndová Markéta
Fr. Kloze 294
27201 Kladno
Tel. (1):
607553424
E-mail:
sktk@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
147
12
41
volná karta
24.08.2020 18:58:24
2.
Polatová Natálie 20.02.2008 Severočeská tenisová o.s.
353
6
114
 
08.05.2020 09:45:45
3.
Podráská Magdaléna 24.11.2007 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
378
6
366
 
26.07.2020 12:50:09
4.
Mottlová Anna 21.12.2008 Open Tennis Club
419
4
163
 
15.06.2020 13:22:30
5.
Polanská Natálie 21.04.2007 Lokomotiva Zdice
472
4
594
volná karta
24.08.2020 17:35:11
6.
Parkanová Tereza 07.07.2007 TK Kadaň
529
4
490
volná karta
24.08.2020 20:34:46
7.
Hronová Elen 12.06.2008 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
548
4
162
 
18.08.2020 21:45:58
8.
Škachová Miriam 01.09.2009 LTC Slovan Kladno
658
3
283
 
14.08.2020 21:01:00
9.
Tvrzská Karolína 28.01.2008 SPORT EDEN Beroun
674
3
207
 
02.08.2020 19:11:37
10.
Reitmaierová Stela 01.01.2008 Open Tennis Club
796
3
220
 
26.07.2020 13:29:29
11.
Sejvalová Eliška 19.02.2008 TK Chomutov
796
3
239
 
23.08.2020 17:36:00
12.
Čermáková Jana Klára 27.04.2008 LTC Slovan Kladno
845
1
216
 
17.04.2020 22:28:34
13.
Capová Adéla 14.05.2007 TK Evženie Klášterec n/O
845
1
501
 
01.05.2020 20:06:31
14.
Dihelová Barbara 14.04.2006 SK Tenis Kladno
845
1
 
 
07.06.2020 19:02:46
15.
Dihelová Sofie 25.10.2007 SK Tenis Kladno
845
1
400
 
07.06.2020 19:07:43
16.
Blumertová Aneta 14.06.2007 TK Žatec
845
1
616
 
12.07.2020 08:59:10
17.
Vackova Eva 24.02.2006 Sportcentrum Uhříněves
845
1
 
 
30.07.2020 08:08:06
18.
Vackova Denisa 24.02.2006 Sportcentrum Uhříněves
845
1
 
 
30.07.2020 10:11:17
19.
Jeřábková Alice 21.07.2007 TK Tenisek Buštěhrad
845
1
733
 
01.08.2020 14:51:00
20.
Havlová Anna 11.01.2008 Tenis Cibulka
845
1
192
 
23.08.2020 17:35:03
21.
Kurbanova Anastasia 06.02.2007 SK Tenis Kladno
845
1
1158
volná karta
24.08.2020 17:39:33
22.
Bryndova Anna Marie 06.02.2007 SK Tenis Kladno
845
1
625
volná karta
24.08.2020 17:40:41
23.
Petrášová Barbora 30.06.2008 Open Tennis Club
845
1
637
volná karta
24.08.2020 17:45:07
24.
Salame Lilly Jasmine 06.02.2008 Tenis Cibulka
845
1
166
Přijata
25.08.2020 18:01:53

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fischerová Magdaléna 25.06.2006 TK EMA o.s.
845
1
 
Přijata
26.08.2020 17:43:26
2.
Popelková Markéta 19.11.2007 TK EMA o.s.
845
1
 
Přijata
26.08.2020 17:43:55
3.
Stachová Lucie 13.05.2009 SK Tenis Kladno
845
1
 
Přijata
28.08.2020 08:54:21

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
796
3
90
odhlášeno hráčem
21.07.2020 23:13:26
2.
Bicencová Anna 16.02.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
845
1
625
odhlášeno hráčem
12.08.2020 08:08:09
3.
Fingerhutová Sára 25.11.2007 SK Tenis Kladno
845
1
811
odhlášeno hráčem
12.08.2020 09:19:39
4.
Glaserová Eva 19.02.2008 TK Kročehlavy
845
1
945
odhlášeno hráčem
15.08.2020 20:38:49
5.
Hajšmanová Zita 30.09.2006 TK Kročehlavy
723
3
 
odhlášeno hráčem
19.08.2020 22:27:59
6.
Haring Nicole 04.11.2010 TK Na Dolině o.s.
845
1
 
odhlášeno hráčem
22.08.2020 00:46:30
7.
Gieblová Lucie 10.05.2006 TK Kadaň
170
12
 
odhlášeno hráčem
22.08.2020 15:57:41
8.
Bezděková Nicol 13.04.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
845
1
313
odhlášeno pořadatelem
28.08.2020 16:07:25
9.
Šístková Anežka 05.03.2007 SKT Planá n.Luž.
845
1
 
odhlášeno pořadatelem
28.08.2020 17:05:01