Český tenisový svaz
Název:
Tecnifibre cup
Datum:
01.-03.08.
Pořadatel:
LTC Beroun, z.s. (C - 250)
Kódové číslo:
616098
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
tecnifibre
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Novák Antonín
Karly Machové 1503
266 01 Beroun - Město
Tel. (1):
777 288 879
Tel. (2):
608 856 795
E-mail:
masters10@atlas.cz

Poznámka pořadatele:

31.7.2020 SMS prezentace 9.00 až 18.00 nebo telefonické prezentace 17.00 - 18.00 na telefonní číslo: 608856795 - Nováková, losování 18.00. První den turnaj se bude hrát na 2 kurtech LTC Beroun a 3 kurtech Lokomotivy Beroun. Vstup na kurty LTC Beroun z ulice Vorlova 496, vchod označen.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hrubá Tereza 19.07.2006 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
166
12
 
 
22.07.2020 23:01:30
2.
Tikovská Adéla 12.07.2006 Sportclub Řevnice, z.s.
209
9
 
 
22.07.2020 23:01:51
3.
Veselá Michaela 14.07.2007 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
310
6
192
volná karta
29.07.2020 22:38:30
4.
Nováková Nathalie 13.08.2007 LTC Beroun, z.s.
429
4
160
 
24.05.2020 17:20:23
5.
Horčičková Viktorie 07.10.2007 SK HAMR, z.s.
429
4
209
 
31.07.2020 12:14:19
6.
Havlová Michaela 10.11.2007 1. Vestecká sportovní o.s.
845
1
582
 
02.05.2020 09:12:06
7.
Vítovcová Nikol 30.10.2006 TK Dýšina
845
1
 
 
06.07.2020 17:26:38
8.
Neffová Dominika 21.07.2006 Sokol Smíchov I.
845
1
 
 
11.07.2020 15:00:54
9.
Havlovicová Kateřina 07.06.2008 TK Škoda Plzeň z.s.
845
1
429
 
12.07.2020 11:26:17
10.
Fortelková Karolína 22.04.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
845
1
246
 
14.07.2020 13:19:25
11.
Hladká Markéta 08.12.2006 LTC Beroun, z.s.
845
1
 
 
17.07.2020 07:10:39
12.
Vackova Eva 24.02.2006 Sportcentrum Uhříněves
845
1
 
 
22.07.2020 11:25:05
13.
Vackova Denisa 24.02.2006 Sportcentrum Uhříněves
845
1
 
 
22.07.2020 11:31:38
14.
Oberlanderová Natálie 23.03.2007 Sokol Smíchov I.
845
1
684
volná karta
22.07.2020 23:02:31
15.
Jeřábková Alice 21.07.2007 TK Tenisek Buštěhrad
845
1
733
 
26.07.2020 21:05:53
16.
Bělohlávková Rozálie 28.08.2009 LTC Beroun, z.s.
845
1
599
 
27.07.2020 09:20:05
17.
Tofi Vanessa 14.01.2008 TK Slavia Plzeň
845
1
226
 
27.07.2020 14:34:00
18.
Špačková Julie 01.03.2008 TC VŠ Praha
845
1
340
 
28.07.2020 10:46:12
19.
Všetečková Mariana 10.04.2009 TCD Donovalská
845
1
824
 
29.07.2020 14:49:00
20.
Ruchařová Nela 27.07.2007 TK Louny
845
1
474
 
29.07.2020 21:00:25
21.
Pivcová Veronika 20.04.2008 Lokomotiva Beroun
845
1
433
volná karta
30.07.2020 15:54:57
22.
Benetková Jessica 13.03.2009 I.ČLTK Praha
845
1
151
volná karta
31.07.2020 16:58:02
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hajšmanová Zita 30.09.2006 TK Kročehlavy
723
3
 
odhlášeno hráčem
31.05.2020 07:48:28
2.
Šturcová Nikola 31.10.2008 LTC Modřany 2005
845
1
63
odhlášeno hráčem
05.07.2020 08:36:05
3.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
796
3
90
odhlášeno hráčem
08.07.2020 12:24:13
4.
Picková Věra 14.03.2006 Jiskra Velké Březno
117
15
 
odhlášeno hráčem
16.07.2020 18:10:37
5.
Veberová Nikola 23.08.2010 SK Tenis Mýto, z.s.
845
1
 
odhlášeno hráčem
19.07.2020 11:48:44
6.
Nguyenová Michaela 25.08.2006 TK Pelhřimov
252
9
 
odhlášeno hráčem
22.07.2020 20:20:24
7.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha
597
4
103
odhlášeno hráčem
25.07.2020 10:25:16
8.
Turková Karolína 18.11.2009 TJ Spoje Praha
845
1
666
odhlášeno hráčem
25.07.2020 14:59:24
9.
Těšínská Klárka 10.10.2008 TK Škoda Plzeň z.s.
845
1
241
odhlášeno hráčem
25.07.2020 22:59:58
10.
Kopecká Adéla 06.06.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
302
6
 
odhlášeno hráčem
26.07.2020 10:59:39
11.
Brožková Tereza 17.03.2007 Open Tennis Club
282
6
168
odhlášeno hráčem
26.07.2020 11:23:40
12.
Kainráthová Gabriela 19.04.2007 SKT Planá n.Luž.
529
4
283
odhlášeno hráčem
26.07.2020 11:56:55
13.
Polanská Natálie 21.04.2007 Lokomotiva Zdice
472
4
594
odhlášeno hráčem
31.07.2020 10:51:48