Název: | Letní pohár | Pořadatel: | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | Datum: | 29.06-02.07. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Šimonovská Tereza | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pricová Ella | | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | |
Kubalíková Ema | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Rundová Stella Viktorie | | | 3:6, 6:4, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Dvořáková Zuzana | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Zikmundová Valérie | | | | 0:6, 6:1, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Veselá Michaela | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pechová Marina | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Jilkova Michaela | | 5:7, 6:0, 7:6 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Charvátová Nela | | | | | 6:2, 6:1 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Opletalová Emma | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hendrichova Tereza | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Koubová Karolína | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Sokolova Vera | | | | 6:2, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kurcová Denisa | | scr. | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Krátká Aneta | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Malá Natálie | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Willanderová Katrin | | | | | 6:2, 6:4 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Gieblová Lucie | | 7:6, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hanzlíčková Nela | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Dolejší Eliška | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hrabalová Adéla | | | | 6:1, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Badová Dominika | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Abendroth Jolie | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šalková Natálie | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Fuksová Natalie | | | | | 5:7, 6:3, 6:0 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Herboltová Kateřina | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hradecká Michaela | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Petrásová Valentýna | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Nováková Julie | | | | 1:6, 7:5, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šůsová Tereza | | 6:0, 5:7, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hajná Kateřina | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Kopecká Adéla | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Mlenská Sára | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Koskuba Jakub (platná licence A do 12.03.2020) |
Poznámka pořadatele: 8:30- 9:00 možnost rozehry,
Pořadí zápasů: 9:00 dvorec č. 1. Šimonovská - Zikmundová, dvorec č. 2. Charvátová - Malá, dvorec č. 3 Willanderová - Šalková, centrální dvorec Fuksová - Mlenská |
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Šimonovská Tereza | 53 | 25 | Mlenská Sára | 61 | 25 | Šalková Natálie | 68 | 20 | Charvátová Nela | 73 | 20 | Willanderová Katrin | 115 | 15 | Malá Natálie | 135 | 12 | Jilkova Michaela | 143 | 12 | Fuksová Natalie | 153 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 141 |
Kódové číslo akce: 612025 |
|
|