Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1
Pořadatel:  SK TALENT 13 - spolek
Datum:  13.-17.12.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Charvátová Nela
 
Ticháčková Eliška
6:4, 7:6
 
Forejtková Eliška
6:4, 7:5
 
Samsonová Laura
6:3, 7:6
 
Nováková Erika
6:0, 6:2
 
Kovačková Alena
6:0, 6:3
 
Malá Natálie
scr.
 
Valentová Tereza
5:7, 6:1, 6:1
 
Syrová Natálie
6:2, 6:2
 
Rundová Stella Viktorie
6:4, 6:2
 
Vachková Valentina
6:1, 6:3
 
Belšánová Eva
6:4, 7:5
 
Dobiášová Vanessa
5:7, 6:3, 6:4
 
Jandová Nela
6:3, 6:2
 
Suchá Amy
6:3, 6:1
 
Temenugov Isabella
3:6, 6:3, 6:1
 
Slaměníková Marie
6:3, 6:1
 
Oktiabreva Alisa
6:4, 7:6
 
Brožová Amélie
6:1, 6:2
 
Židelová Viktorie
4:6, 6:3, 7:6
 
Zikmundová Valérie
6:2, 3:6, 6:4
 
Kopřivová Nikola
6:4, 6:3
 
Pechová Marina
6:0, 6:3
 
Šalková Natálie
6:1, 6:2
 
Dvořáčková Emma
6:4, 4:6, 6:3
 
Drukerova Amelie Essie
6:1, 6:3
 
Willanderová Katrin
6:3, 6:2
 
Horáčková Viktorie
6:3, 3:0, scr.
 
Hajná Kateřina
7:5, 6:1
 
Jiroušková Monika
4:6, 6:1, 7:6
 
Sokolova Vera
6:2, 6:1
 
Heiderová Karolína
6:2, 6:3
 
Poznámka pořadatele: Finále dvouhra úterý 9h. Syrová-Šálková
Počet účastníků32
NasazeníBH
Charvátová Nela 1835
Heiderová Karolína 2335
Syrová Natálie 2530
Šalková Natálie 2830
Slaměníková Marie 3030
Valentová Tereza 3230
Temenugov Isabella 4325
Dvořáčková Emma 4525
Kategorie : 12Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 602020

Charvátová Nela - Valentová Tereza
 
Brožová Amélie - Židelová Viktorie
scr.
 
Belšánová Eva - Drukerova Amelie Essie
6:3, 6:3
 
Kovačková Alena - Samsonová Laura
6:2, 6:0
 
Slaměníková Marie - Syrová Natálie
4:6, 6:2, 1:0 (7)
 
Sokolova Vera - Pechová Marina
6:2, 6:3
 
Jandová Nela - Suchá Amy
2:6, 7:5, 1:0 (8)
 
Malá Natálie - Rundová Stella Viktorie
6:1, 4:6, 1:0 (7)
 
Horáčková Viktorie - Ticháčková Eliška
6:4, 6:0
 
Zikmundová Valérie - Hajná Kateřina
6:3, 6:2
 
Willanderová Katrin - Oktiabreva Alisa
6:4, 6:1
 
Temenugov Isabella - Dvořáčková Emma
4:6, 6:3, 1:0 (6)
 
Dobiášová Vanessa - Kopřivová Nikola
6:3, 4:6, 1:0 (11)
 
Jiroušková Monika - Forejtková Eliška
6:4, 6:3
 
Nováková Erika - Vachková Valentina
6:0, 7:5
 
Heiderová Karolína - Šalková Natálie
6:4, 6:1
 
Poznámka pořadatele: Úterý 10h.semifinále čtyřhry následuje finále
Počet dvojic16
NasazeníBH
Charvátová Nela 1835
Heiderová Karolína 2335
Syrová Natálie 2530
Šalková Natálie 2830
Slaměníková Marie 3030
Valentová Tereza 3230
Temenugov Isabella 4325
Dvořáčková Emma 4525
Kategorie : 12Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 604020

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Gabrielová Aneta28.09.2006LTC Mladá Boleslav o.s.
Hladká Elen15.10.2007TENIS Klánovice
Katzerová Ellen27.03.2007TK TOLA
Bláhová Nela02.05.2006Slavoj Český Brod