Český tenisový svaz
Datum:
14.-16.12.
Pořadatel:
TO TJ Tesla Pardubice (C - 500)
Kódové číslo:
506024
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Čapounová Marcela
U Krematoria 1782
53002 Pardubice
Tel. (1):
603323499
E-mail:
antyp77@gmail.com

Poznámka pořadatele:

Prezentace formou SMS v pátek do 18:00 hod. Veřejné losování proběhne v klubovně TO TJ Tesla Pardubice v pátek po 18:00 hod. Rozpis zápasů bude do 20:00 hod. zveřejněn na IS. Začátek turnaje v sobotu v 8:30 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Prokeš Bedřich 28.06.2006 TC Brno.
118
15
 
 
04.12.2019 10:06:46
2.
Silbernágl Kryštof 18.10.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
123
15
 
 
02.12.2019 22:58:18
3.
Vašek František 31.05.2006 TK Hlinsko
244
12
 
 
25.11.2019 15:47:05
4.
Mareš Matyáš 04.01.2006 TK Hlinsko
360
9
 
 
01.11.2019 17:37:55
5.
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice
374
6
98
 
01.12.2019 19:45:12
6.
Adámek Viktor 03.06.2006 TO SK Žamberk
622
4
 
 
06.11.2019 18:44:02
7.
Jandík Tomáš 29.08.2007 TO SK Žamberk
639
4
103
 
06.11.2019 12:58:57
8.
Štěpař Jiří 23.08.2006 TO TJ Tesla Pardubice
689
4
 
 
01.11.2019 15:04:56
9.
Starý Jan 05.01.2007 LTC Pardubice
720
4
409
 
03.11.2019 19:11:10
10.
Holubář Mathias 21.05.2007 Tenisový klub Eden
790
3
665
 
17.11.2019 20:54:30
11.
Červinka Vilém 19.10.2007 TO TJ Tesla Pardubice
985
3
409
volná karta
04.11.2019 11:04:11
12.
Prášek Nello Daniel 22.07.2007 Lokomotiva Trutnov
1044
1
409
 
01.11.2019 09:33:15
13.
Holý Tomáš 20.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
1044
1
391
 
01.11.2019 19:55:54
14.
Větrovský Tomáš 10.06.2006 LTC Pardubice
1044
1
 
volná karta
06.11.2019 10:32:37
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šulc Jan 29.12.2006 TK Hlinsko
1044
1
 
 
04.11.2019 17:24:23

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
1044
1
132
odhlášeno hráčem
07.11.2019 17:55:32
2.
Mrklovský David 30.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1044
1
489
odhlášeno hráčem
22.11.2019 18:56:40
3.
Pilný Patrik 21.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1044
1
439
odhlášeno hráčem
24.11.2019 13:32:06
4.
Soumar Matyáš 22.07.2006 Lokomotiva Trutnov
166
15
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 20:48:11
5.
Machovský Benjamin 09.04.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1043
3
345
odhlášeno hráčem
01.12.2019 11:35:41
6.
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov
150
15
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 14:05:26
7.
Malý Jakub 30.09.2007 Sokol Smiřice
696
4
359
odhlášeno hráčem
06.12.2019 11:27:56
8.
Válek Viktor 20.10.2006 HTK Třebíč
318
9
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 17:58:56
9.
Liška Šimon 01.10.2007 TK Choceň
1043
3
568
odhlášeno hráčem
06.12.2019 18:47:20
10.
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha
371
6
152
odhlášeno hráčem
06.12.2019 21:40:19
11.
Herman Dominik 20.03.2006 TK Ústí n. Orlicí
192
12
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 08:38:07
12.
Sedláček Adam 21.01.2006 Lokomotiva Trutnov
184
12
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 10:44:04
13.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
605
4
140
odhlášeno hráčem
07.12.2019 11:45:32
14.
Čapek Bohumil 29.09.2006 TO TJ Tesla Pardubice
347
9
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 11:58:15
15.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1044
1
261
IS: kolizní přihláška
07.12.2019 12:00:15
16.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
862
3
246
IS: kolizní přihláška
07.12.2019 12:00:16
17.
Rampír Jakub 30.10.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
802
3
241
IS: kolizní přihláška
07.12.2019 12:00:16
18.
Juliš Adam 11.10.2007 TC Chrudim z.s.
424
6
141
odhlášeno hráčem
08.12.2019 09:30:04
19.
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc
140
15
 
odhlášeno hráčem
08.12.2019 10:30:35
20.
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc
175
12
 
odhlášeno hráčem
08.12.2019 10:30:51
21.
Mazal Matyáš 22.06.2007 TK Blansko
312
9
143
odhlášeno hráčem
08.12.2019 10:47:22
22.
Martinec Ondřej 17.04.2007 Lokomotiva Trutnov
409
6
433
odhlášeno hráčem
08.12.2019 11:03:10
23.
Doskočil Aleš 06.08.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
523
6
396
odhlášeno hráčem
08.12.2019 11:04:38
24.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
30
odhlášeno hráčem
08.12.2019 12:52:32
25.
Kastner Leoš 23.06.2007 TC Chrudim z.s.
523
6
147
odhlášeno hráčem
08.12.2019 19:20:28
26.
Hep Matyáš 27.01.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
381
6
184
odhlášeno hráčem
09.12.2019 09:43:25
27.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
315
9
107
odhlášeno hráčem
09.12.2019 11:33:25
28.
Fleško Milan 27.10.2006 TC Chrudim z.s.
399
6
 
odhlášeno hráčem
10.12.2019 16:27:23
29.
Laštovička Lukáš 11.12.2006 TK Spartak Jihlava
985
3
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 19:31:16
30.
Kinkor Adam 30.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
1044
1
353
IS: lhůta 8 dní
13.12.2019 10:45:03
31.
Flídr Rodan 12.12.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
262
9
91
odhlášeno pořadatelem
13.12.2019 17:55:07