Český tenisový svaz
Název:
Tecnifibre cup
Datum:
07.-09.03.
Pořadatel:
TK Havířov (C - 500)
Kódové číslo:
406107
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
28
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Rozhodčí turnaje Hrbáč Daniel jun. t.č. 792 331 590.

Prezentace v pátek 6.3.2020 v čase 17.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 792 331 590 n ebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na sobotu 7.3.2020 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod..
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
105
12
47
 
22.11.2019 09:59:58
2.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
116
12
246
 
12.01.2020 08:56:14
3.
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
186
9
0
 
03.02.2020 16:45:25
4.
Pastrňáková Barbora 28.05.2004 TK Slavia Orlová
251
6
0
 
12.11.2019 20:43:06
5.
Slováčková Klára 26.05.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
264
6
65
 
07.01.2020 15:59:36
6.
Macháčková Sára 07.02.2002 Tenis Nový Jičín,z.s.
299
6
0
 
01.11.2019 20:57:02
7.
Losková Veronika 20.09.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
322
6
222
 
09.02.2020 11:24:47
8.
Apostolova Nikol 05.05.2005 TK TJ Ostrava
325
6
175
 
06.12.2019 08:09:30
9.
Týnová Adéla 26.09.2005 TK Havířov
359
4
569
 
27.01.2020 14:35:20
10.
Krstovská Agáta 25.11.2005 TK SC OSTRAVA
426
4
361
 
20.02.2020 19:47:19
11.
Ivanovičová Tereza 18.11.2004 TK Havířov
518
4
0
 
27.01.2020 14:35:34
12.
Rusinová Nikola 22.03.2004 TK TENNISPOINT FM
541
4
0
 
12.01.2020 10:01:46
13.
Mazancová Alexandra 15.02.2005 TK Havířov
541
4
492
 
27.01.2020 14:35:49
14.
Pfeifferová Kamila 25.02.2006 TK EZE Olomouc z.s.
750
3
100
 
08.11.2019 19:38:27
15.
Lapčáková Carmen 05.06.2007 TJ TO Sokol Stará Bělá
805
1
492
 
09.01.2020 17:23:37
16.
Kamenská Chiara 19.08.2005 TCV Strání
805
1
0
 
08.02.2020 12:53:42
17.
Ondrzejek Michalina 01.09.2007 Slavoj Český Těšín
805
1
262
 
13.02.2020 18:56:47

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jörková Nicol 29.01.2004 BTK Brno
750
3
 
odhlášeno hráčem
28.12.2019 14:09:09
2.
Daníšková Tereza 24.07.2002 Městský tenisový klub Karviná
221
9
 
odhlášeno hráčem
18.02.2020 00:18:10
3.
Svobodová Michaela 30.04.2007 SK LAMA o.s.
805
1
166
odhlášeno hráčem
20.02.2020 13:20:47