Český tenisový svaz

Týnová Adéla

Datum narození:
26.09.2005
Platnost reg. do:
06.11.2019
Klub:
TK Havířov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TK Havířov
389 (6)
 
 
 
2017
TK Havířov
357 (9)
586 (3)
 
 
2018
TK Havířov
291 (1)
440 (4)
 
 
2019
TK Havířov
 
495 (4)
654 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, Tennis Hill Havířov - TK Havířov B
0
2.
Oblastní přebor skupina A
05.05.2019, TK Havířov B - Beskydský tenisový klub
4
3.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2019, TJ TO Sokol Stará Bělá - TK Havířov B
0
4.
Oblastní přebor skupina A
12.05.2019, TK Havířov B - Tenis Vsetín B
4
5.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, TC BIOCEL Vratimov - TK Havířov B
3
6.
Oblastní přebor skupina A
09.06.2019, TK Havířov B - TK TENNISPOINT FM A
0
7.
Oblastní přebor skupina A
16.06.2019, TK Slavia Orlová B - TK Havířov B
1
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, Tennis Hill Havířov - TK Havířov B
0
2.
Oblastní přebor skupina A
05.05.2019, TK Havířov B - Beskydský tenisový klub
0
3.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2019, TJ TO Sokol Stará Bělá - TK Havířov B
0
4.
Oblastní přebor skupina A
12.05.2019, TK Havířov B - Tenis Vsetín B
0
5.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, TC BIOCEL Vratimov - TK Havířov B
3
6.
Oblastní přebor skupina A
09.06.2019, TK Havířov B - TK TENNISPOINT FM A
5
7.
Oblastní přebor skupina A
16.06.2019, TK Slavia Orlová B - TK Havířov B
1
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/-

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
27.04.2019, Tennis Hill Havířov - TK Havířov A
0
2.
Oblastní přebor skupina A
01.05.2019, TK Havířov A - TC Ostrava Nová Ves A
3
3.
Oblastní přebor skupina A
04.05.2019, TK Havířov A - TJ Start Ostrava - Poruba A
0
4.
Oblastní přebor skupina A
11.05.2019, SK JC Sport Opava B - TK Havířov A
3
5.
Oblastní přebor skupina A
25.05.2019, TK Havířov A - TK Slavia Orlová A
0
6.
Oblastní přebor skupina A
08.06.2019, TK PRECHEZA Přerov B - TK Havířov A
0
7.
Oblastní přebor skupina A
15.06.2019, TK Havířov A - Slavoj Český Těšín
3
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
27.04.2019, Tennis Hill Havířov - TK Havířov A
0
2.
Oblastní přebor skupina A
01.05.2019, TK Havířov A - TC Ostrava Nová Ves A
5
3.
Oblastní přebor skupina A
04.05.2019, TK Havířov A - TJ Start Ostrava - Poruba A
0
4.
Oblastní přebor skupina A
11.05.2019, SK JC Sport Opava B - TK Havířov A
0
5.
Oblastní přebor skupina A
25.05.2019, TK Havířov A - TK Slavia Orlová A
4
6.
Oblastní přebor skupina A
08.06.2019, TK PRECHEZA Přerov B - TK Havířov A
0
7.
Oblastní přebor skupina A
15.06.2019, TK Havířov A - Slavoj Český Těšín
2
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20