Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TC Head tour
Pořadatel:  1. Vestecká sportovní o.s.
Datum:  18.-20.01.
Věk. kategorie:  dorost
Šťastný Zoran
 
 
 
Doubek Vojtěch
7:6, 6:4
 
Durovič Boris
6:0, 6:2
 
Watzek Jonáš
6:2, 7:6
 
Skřička Jan
6:4, 6:3
 
Šafář Petr
6:0, 6:0
 
Cihelka Jan
6:4, 6:4
 
Němeček Václav
6:2, 6:1
 
 
 
Soukup Albert
6:2, 6:3
 
Rieser Frederik William
6:3, 5:7, 1:0 (8)
 
Forgács Alex Gabriel
4:6, 7:6, 1:1 (9)
 
Voláček Oliver
6:4, 6:2
 
Janko Antonín
7:6, 6:4
 
 
 
Hujo Ondřej
6:4, 6:2
 
 
 
Kneys Radek
6:0, 6:1
 
Frýdl Václav
6:2, 6:3
 
Dvořák Štěpán
7:5, 6:7, 1:0 (7)
 
Olšanský Filip
6:1, 6:1
 
Barták Antonín
6:1, 7:5
 
 
 
Šupka Štěpán
6:2, 6:3
 
 
 
Arefe Tarkan
6:3, 3:6, 1:0 (6)
 
Kříž Nikolas
6:1, 6:1
 
Vrba Jakub
6:1, 6:2
 
Kolářík Jakub
6:0, 6:3
 
 
6:3, 7:5
 
Krischke Adam
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Plán hry neděle: 10:00 Šťastný - Cihelka, Němeček - Janko, Hujo - Olšanský, Šupka - Krischke
Počet účastníků25
NasazeníBH
Šťastný Zoran 9220
Krischke Adam 10915
Němeček Václav 16112
Barták Antonín 17812
Janko Antonín 20212
Hujo Ondřej 21612
Cihelka Jan 2379
Šupka Štěpán 2409
Kategorie : 5Součet BH: 101
Kódové číslo akce: 302071

Krischke Adam - Barták Antonín
 
 
 
Soukup Albert - Rieser Frederik William
6:3, 7:5
 
Vrba Jakub - Doubek Vojtěch
6:0, 6:1
 
Hujo Ondřej - Olšanský Filip
6:1, 6:3
 
 
 
Kolářík Jakub - Brož Tobiáš
6:4, 6:3
 
 
 
Voláček Oliver - Arefe Tarkan
6:2, 6:3
 
 
 
Cihelka Jan - Toman Kryštof
6:0, 6:2
 
 
 
Watzek Jonáš - Forgács Alex Gabriel
7:6, 6:7, 1:0 (8)
 
Dvořák Štěpán - Kříž Nikolas
7:5, 7:5
 
 
6:1, 5:7, 1:0 (4)
 
Janko Antonín - Ščurek Oliver
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Krischke Adam 10915
Barták Antonín 17812
Janko Antonín 20212
Hujo Ondřej 21612
Cihelka Jan 2379
Toman Kryštof 2439
Brož Tobiáš 2579
Ščurek Oliver 3159
Kategorie : 5Součet BH: 87
Kódové číslo akce: 304071

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Ščurek Oliver06.11.20021. Vestecká sportovní o.s.
Toman Kryštof14.01.2004TJ Spoje Praha
Brož Tobiáš05.03.2005SK HAMR, z.s.