Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
středočeský (P - 400)
Místo konání:
LTC Kolín
Kódové číslo:
216830
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Synek Jindřich
Karolíny Světlé 147
280 02 Kolín 1
Tel. (1):
606 153 513
E-mail:
jindrisek.synek@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj je vypsán jako kvalifikace středočeských hráček na MČR v Ostravě. Postupuje vítězka (nebo nejlépe umístěná hráčka za přímo postupujícími dle CŽ).
Prezence pátek 12. 6. 2020 do 18:00 (možná telefonicky), hraje se v sobotu 13. 6. 2020 od 12:00 hodin.
HRAJE SE POUZE DVOUHRA. - kat. jako přebor. min 8., na místo třetí sady se hraje tzv. super tiebreak do 10 bodů, startovné 200 Kč.
K soutěži bude zveřejněn rozpis na www.stredocesky.cztenis.cz
Leoš Fiala, předseda StčTS, 28.4.2020 16:00

kontaktní telefon turnaje: Mgr. Jindřich Synek 606 153 513
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
59
20
0
 
02.04.2020 11:48:15
2.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
89
15
0
 
10.05.2020 20:02:18
3.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
120
15
53
 
04.05.2020 21:12:15
4.
Králová Lucie 27.09.2000 F.H.TK Dobřichovice
142
12
0
 
17.05.2020 15:58:58
5.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
177
12
96
 
02.04.2020 11:22:51
6.
Seifertová Lucie 01.05.2003 TK PTA Kolín
192
12
150
 
14.05.2020 21:08:55
7.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
333
6
104
 
10.05.2020 14:00:46
8.
Zýtová Julie 01.02.2003 TK Neridé
338
6
39
 
06.04.2020 18:07:45
9.
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod
416
6
110
 
04.05.2020 19:30:25
10.
Michálková Tereza 06.04.2002 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
550
4
254
 
15.05.2020 14:45:00
11.
Krsková Eliška 26.04.2004 Sokol Říčany
670
4
134
 
01.05.2020 00:01:28
12.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
736
3
116
 
28.05.2020 22:02:02
13.
Michálková Barbora 03.04.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
963
1
79
 
15.05.2020 14:42:44
14.
Havlova Barbora 19.12.2003 1. Vestecká sportovní o.s.
963
1
481
 
25.05.2020 20:57:36