Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4 Optim Tour - BPBP cup
Pořadatel:  LTC Mladá Boleslav o.s.
Datum:  24.-28.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Vejvara Lukáš
 
 
 
Šafář Martin
scr.
 
Jordanov Petr
6:3, scr.
 
Jeníček Jiří
6:1, 3:6, 6:1
 
Pátý Michael
6:1, 6:4
 
Semerák Jan
5:1, scr.
 
Línek Jaromír
6:0, 6:1
 
Tříška Martin
6:2, 7:6 (3)
 
 
 
Emborg Patrik
4:6, 6:3, 6:4
 
Červinka Petr
6:4, 7:6 (1)
 
Januška Adam
6:1, 6:3
 
Janoška Lukáš
6:2, 6:4
 
 
6:4, 6:1
 
Vojtěchovský Lukáš
 
Vrbka Jiří
7:6 (5), 2:0, scr.
 
 
 
Kozler Adam
6:1, 6:0
 
Kadlec Libor
6:4, 6:7 (6), 6:3
 
Pučálka Jan
6:3, 6:3
 
Cintl Matěj
6:4, 5:7, 6:4
 
 
6:3, 7:6 (5)
 
Řezníček Vladimír
 
Pašalič Marko
6:2, 4:6, 6:3
 
 
 
Beneš Michal
7:6 (5), 6:0
 
Vágner Josef
6:2, 6:1
 
Buffa Petr
6:1, 2:6, 6:4
 
Sysel František
6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Kadora Jakub
 
Pátý Daniel
6:1, 6:3
 
 
 
Arendar Roman
6:1, 6:1
 
Aregger Lars
6:3, 6:4
 
Boháč Daniel
6:3, 6:1
 
Ježek Vojtěch
6:3, 6:3
 
 
6:2, 6:3
 
Rabas Daniel
 
Blecha Adam
6:4, 6:2
 
 
 
Kubík Kristián
6:2, 6:3
 
Koukal Petr
7:6 (5), 6:2
 
Rais Vítek
6:3, 6:4
 
Paulson Andrew
6:1, 7:6 (5)
 
 
6:4, 6:3
 
Vachtl Jiří
 
Lušovský Michal
3:6, 6:2, 6:1
 
 
 
Kelnar Tomáš
6:2, 3:1, scr.
 
Pavluv Richard
6:4, scr.
 
Mázl Marek
6:3, 7:6 (6)
 
Velek Daniel
6:1, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Zelinka David
 
Dušek Ondřej
6:3, 6:0
 
Vaníček Petr
4:2, scr.
 
Benda Marek
6:4, 6:4
 
Dillenz Lukáš
6:1, 6:1
 
Kraus Martin
6:3, 6:2
 
Markovič Pavel
6:2, 3:6, 6:1
 
 
6:3, 6:1
 
Štěpánek Antonín
 
Rozhodčí turnaje: Nezavdal Jiří B do 13.5.2019
Poznámka pořadatele: Úterý finále dvouhry v 10.00
Počet účastníků50
NasazeníBH
Vejvara Lukáš 2430
Štěpánek Antonín 2830
Vachtl Jiří 3330
Vrbka Jiří 3430
Kadora Jakub 3925
Vojtěchovský Lukáš 4325
Pátý Daniel 5820
Lušovský Michal 6020
Kategorie : 12Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 112126

Vojtěchovský Lukáš - Vrbka Jiří
 
 
 
Pašalič Marko - Hrdina Martin
scr.
 
Beneš Michal - Línek Jaromír
6:4, 6:1
 
Kraus Martin - Kozler Adam
7:5, 3:6, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:1, 4:6, 1:0 (7)
 
Velek Daniel - Lušovský Michal
 
Tříška Martin - Zelinka David
5:7, 6:1, 1:0 (6)
 
 
 
Jordanov Petr - Buffa Petr
6:3, 6:4
 
Dillenz Lukáš - Vágner Josef
6:2, 5:7, 1:0 (3)
 
Semerák Jan - Koukal Petr
6:4, 6:3
 
 
 
 
7:5, 6:4
 
Rabas Daniel - Rais Vítek
 
Dušek Ondřej - Pavluv Richard
7:6 (1), 6:4
 
 
 
Kadlec Libor - Mázl Marek
6:2, 6:2
 
 
 
Ježek Vojtěch - Jedlička Lukáš
6:4, 6:2
 
Jeníček Jiří - Vlkovský Vojtěch
7:5, 6:2
 
 
6:3, 5:7, 1:0 (9)
 
Boháč Daniel - Kadora Jakub
 
Pátý Daniel - Janoška Lukáš
6:3, 6:4
 
 
 
Kubík Kristián - Sysel František
6:1, 7:6 (3)
 
 
 
Arendar Roman - Aregger Lars
6:3, 6:7 (5), 1:0 (6)
 
Červinka Petr - Januška Adam
6:2, 6:2
 
 
6:3, 7:5
 
Vachtl Jiří - Řezníček Vladimír
 
Počet dvojic20
NasazeníBH
Vachtl Jiří 3330
Vrbka Jiří 3430
Kadora Jakub 3925
Vojtěchovský Lukáš 4325
Pátý Daniel 5820
Lušovský Michal 6020
Zelinka David 6120
Řezníček Vladimír 6220
Kategorie : 12Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 114126

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pánik Matěj09.05.2000TK Sparta Praha
Pechala František29.03.1999I.ČLTK Praha
Vicenda Ondřej27.02.1998TK Škoda Plzeň z.s.
Bolardt Antonín07.06.1998TK AGROFERT Prostějov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Sysel František18.06.1988TO Bohemians Praha
Buffa Petr28.02.1990VSK VŠB-TU Ostrava
Cintl Matěj29.11.1998Tenisklub Cheb
Emborg Patrik08.05.2000SK Aritma Praha
Jordanov Petr19.07.1995T.J. Sokol Šumperk
Jedlička Lukáš28.06.1987LTC Modřany 2005
Hrdina Martin07.02.1995LTC Podolí Praha