Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2 - Optim tour Milten Cup
Pořadatel:  T.K.MILTEN
Datum:  14.-18.02.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Barnat Jiří
 
Semerák Jan
6:3, 6:3
 
Kracík Matěj
6:0, 5:7, 7:6 (2)
 
Kozler Adam
6:2, 6:1
 
Peterka Adam
6:1, 6:0
 
Mareš Vojtěch
4:6, 6:0, 6:3
 
Horák Ondřej
6:3, 1:6, 7:6 (3)
 
Kadora Jakub
7:6 (9), 5:7, 6:4
 
Michl Filip
6:3, 6:3
 
Pecák Štěpán
6:3, 7:6 (6)
 
Cintl Matěj
scr.
 
Vrbka Jiří
6:4, 4:6, 6:4
 
Kovařík David
6:3, 6:3
 
Mirdzhaliev Mirgiiaz
6:4, 6:2
 
Zapský Kryštof
6:3, 6:2
 
Nebojsa Stanislav
6:3, 7:6 (6)
 
Rinko Štěpán
6:1, 6:1
 
Pavluv Richard
6:2, 6:2
 
Šťastný Boris
6:4, 6:4
 
Kubík Kristián
6:2, 6:1
 
Vondrášek Jaroslav
6:3, 6:4
 
Aregger Lars
6:2, 7:5
 
Mrůzek Štěpán
6:2, 7:5
 
Bíško Michal
7:5, 6:2
 
Černý Matyáš
6:2, 6:0
 
Šafář Martin
6:3, 6:3
 
Vojtěchovský Lukáš
6:3, 6:1
 
Siniakov Daniel
6:3, scr.
 
Orlita Daniel
4:1, scr.
 
Blecha Adam
6:1, 6:2
 
Šilhavý Jan
6:3, 5:7, 6:1
 
Bolardt Antonín
6:4, 0:6, 6:2
 
Rozhodčí turnaje: Struž Jan (platná licence AV do 31.12.2023)
Poznámka pořadatele: Turnaj řídí ing. Jan Struž, tel.: 603 417 797. Program na úterý: od 14.00 hod. finále Barnat-Siniakov.
Počet účastníků32
NasazeníBH
Barnat Jiří 2630
Bolardt Antonín 2730
Michl Filip 4025
Bíško Michal 4625
Nebojsa Stanislav 4825
Kadora Jakub 4925
Rinko Štěpán 5025
Černý Matyáš 5125
Kategorie : 12Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 102072

Barnat Jiří - Bolardt Antonín
 
Horák Ondřej - Siniakov Daniel
7:6 (4), 6:7 (2), 1:0 (6)
 
Kubín Marian - Mrůzek Štěpán
3:6, 6:2, 1:0 (12)
 
Šodek David - Vrbka Jiří
7:5, 6:1
 
Blecha Adam - Rinko Štěpán
6:3, 4:6, 1:0 (10)
 
Kubík Kristián - Pecák Štěpán
6:4, 6:7 (4), 1:0 (3)
 
Peterka Adam - Šilhavý Jan
6:3, 7:5
 
Gorbušin Ivan - Mareš Vojtěch
scr.
 
Černý Matyáš - Vondrášek Jaroslav
6:3, 6:4
 
Jermář Jan - Kadora Jakub
7:6 (5), 7:6 (5)
 
Aregger Lars - Pavluv Richard
6:7 (6), 6:2, 1:0 (6)
 
Cintl Matěj - Michl Filip
6:4, 7:6 (1)
 
Kovařík David - Kracík Matěj
6:4, 6:2
 
Mirdzhaliev Mirgiiaz - Zapský Kryštof
7:6 (7), 6:3
 
Kozler Adam - Kraus Martin
6:3, 6:4
 
Bíško Michal - Nebojsa Stanislav
4:6, 6:3, 1:0 (5)
 
Rozhodčí turnaje: Struž Jan (platná licence AV do 31.12.2023)
Počet dvojic16
NasazeníBH
Barnat Jiří 2630
Bolardt Antonín 2730
Michl Filip 4025
Bíško Michal 4625
Nebojsa Stanislav 4825
Kadora Jakub 4925
Rinko Štěpán 5025
Černý Matyáš 5125
Kategorie : 12Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 104072

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pučálka Jan18.03.2002TK Neridé
Tříška Martin03.10.1991TC Realsport Nymburk o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šodek David08.01.1990SK OAZA Praha