Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TC HEAD VESTEC
Pořadatel:  1. Vestecká sportovní o.s.
Datum:  26.-28.01.
Věk. kategorie:  dospělí
Kvis Kryštof
 
 
 
Šmída Daniel
7:6, 6:2
 
Řačák Petr
6:1, 6:1
 
Sedláček Libor
6:4, scr.
 
Hájek David
7:5, 2:6, 1:0 (6)
 
Kozohorský Vladimír
6:1, 6:4
 
Kasalý Pavel
2:6, 6:3, 1:0 (5)
 
Beneš Michal
6:3, 6:1
 
Bulíř Adam
6:0, 6:2
 
Bán Zoltán
6:2, 6:0
 
Lerbletier Jakub
6:0, 6:2
 
Šmíd Filip
6:0, 6:1
 
Jindáček Jiří
4:6, 6:4, 1:6 (14)
 
Musil Lukáš
6:1, 6:2
 
Klimeš Kryštof
6:3, 6:4
 
Stolín Jan
6:3, 1:0, scr.
 
Slavětínský Jakub
6:4, 6:2
 
Christensen Sebastian
6:2, 7:5
 
Pavlovič Max
6:0, 6:1
 
Šimek Pavel
6:3, 6:3
 
Pavlišta Jonáš
4:6, 6:4, 1:0 (6)
 
Hašpl František
6:4, 6:1
 
Ježek Vojtěch
scr.
 
Brett Daniel
6:3, 3:6, 1:0 (3)
 
Růžička Václav
6:3, 6:2
 
Vondráček Petr
6:1, 6:0
 
Bubeník Jan
7:5, 7:6
 
Forgács Radovan
5:7, 6:4, 1:4 (12)
 
Slavík Vladimír
6:0, 6:1
 
Dinh Pavel
scr.
 
Poláček Ondřej
6:1, 6:2
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence B do 23.11.2019)
Poznámka pořadatele: Plán hry sobota: 8:30 Šmída-Řačák, Sedláček-Hájek, Kozohorský-Kasalý, Beneš-Bulíř, Bán-Lerbreiter 9:30 Šmíd-Jindáček, Musil-Klimeš, Stolín-Slavětínský, Christensen-Pavlovič, Šimek-Pavlišta 10:30 Hašpl-Ježek, Brett-Růžička, Vondráček-Bubeník, Forgács-Slavík, Dinh-Poláček 11:30 Kvis Plán hry neděle: 9:00 ČTF dvouhry, čtyřhra od 12:00
Počet účastníků31
NasazeníBH
Kvis Kryštof 11515
Poláček Ondřej 14412
Ježek Vojtěch 15012
Beneš Michal 15712
Klimeš Kryštof 2109
Kasalý Pavel 2529
Brett Daniel 2579
Stolín Jan 2939
Kategorie : 5Součet BH: 87
Kódové číslo akce: 102055

Kasalý Pavel - Ricci Alessandro
 
 
 
Bán Zoltán - Lerbletier Jakub
6:2, 6:2
 
Bubeník Jan - Vondráček Petr
scr.
 
Klimeš Kryštof - Poláček Ondřej
6:3, 6:4
 
 
 
Šmíd Filip - Růžička Václav
6:3, 6:2
 
 
 
Pavlišta Jonáš - Dinh Pavel
6:4, 6:0
 
 
 
Ježek Vojtěch - Stolín Jan
6:3, 6:2
 
 
 
Slavětínský Jakub - Fuxa Karel
6:7, 6:3, 1:0 (8)
 
Beneš Michal - Šimek Pavel
7:5, 6:3
 
 
6:3, 6:1
 
Kvis Kryštof - Štětka Ondřej
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence B do 23.11.2019)
Poznámka pořadatele: nereg. hráč 1 - Ricci Alessandro ( registrace v řízení)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Ricci Alessandro 5125
Kvis Kryštof 11515
Štětka Ondřej 12615
Poláček Ondřej 14412
Ježek Vojtěch 15012
Beneš Michal 15712
Klimeš Kryštof 2109
Kasalý Pavel 2529
Kategorie : 6Součet BH: 109
Kódové číslo akce: 104055

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Ježek Vojtěch17.06.2000I.ČLTK Praha
Stolín Jan10.11.2001TK Chomutov
Fuxa Karel11.09.19921. Vestecká sportovní o.s.
Ricci Alessandro04.01.1998Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.