Název: | TC Head tour | Pořadatel: | 1. Vestecká sportovní o.s. | Datum: | 23.-25.11. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Michl Filip | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šafář Petr | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | |
Krischke Adam | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Janis Tomáš | | | 6:3, 7:6 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Linha Jiří | | 1:6, 7:6, 1:0 (5) | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Brabec Jiří | | | | 7:6, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Urban Matyáš | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Prachař Jakub | | | 6:4, 7:6 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bega Petr | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Christensen Sebastian | | | | | 7:6, 6:7, 1:0 (8) |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vavruška Lukáš | | 6:1, 4:6, 1:0 (6) | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Mrůzek Štěpán | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kubín Marian | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Gorbušin Ivan | | | | 6:4, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Příhoda Jan | | 6:3, 6:7, 1:0 (8) | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hrdina Aleš | | | 6:3, 7:6 | | |
| | | | | |
Maštálka Petr | 2:6, 6:2, 1:1 (9) | | | | |
| | | | | |
Kubík Kristián | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Plán hry sobota:
8:30 Šafář-Kirschke, Hrdina-Maštálka, Janis-Linha, Brabec-Urban, Prachař-Bega
9:30 Christensen-Musil, Mrůzek-Kubín, Gorbušin-Příhoda
10:30 Michl, Kubík |
| Počet účastníků | 18 | Nasazení | CŽ | BH | Michl Filip | 40 | 25 | Kubík Kristián | 71 | 20 | Brabec Jiří | 98 | 15 | Kubín Marian | 123 | 15 | Vavruška Lukáš | 134 | 12 | Linha Jiří | 155 | 12 | Mrůzek Štěpán | 211 | 9 | Christensen Sebastian | 230 | 9 |
Kategorie : 6 | Součet BH: 117 |
Kódové číslo akce: 102021 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Konšel Luděk | 29.03.1970 | TK Benešov |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Šafář Petr | 24.01.2004 | TK Start Praha-Topolka | Trunečka Štěpán | 30.07.2001 | TJ Spoje Praha | Lazarev Leon | 12.02.2002 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | Marek Jan | 14.06.2004 | T.J. Sokol Sedlčany |
|