Český tenisový svaz

Marek Jan

Datum narození:
14.06.2004
Platnost reg. do:
19.03.2019
Klub:
T.J. Sokol Sedlčany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TJ Sokol Sedlčany
928 (6)
 
 
 
2016
TJ Sokol Sedlčany
294 (12)
 
 
 
2017
T.J. Sokol Sedlčany
161 (1)
420 (6)
 
 
2018
T.J. Sokol Sedlčany
 
191 (12)
 
 
2019
T.J. Sokol Sedlčany
 
130 (1)
560 (4)
 
14.08.2018

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

8>4 Šmídt, Gosler - Bartoš, Marek 6:0, 6:4
získané body: 0 b.
28.09.2018

TK Benešov (C - 200), K: 4/4

8>4 Šedivý, Flieger - Marek, Troller 6:1, 6:2
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
29- III.třída D
24.6.2018 NT 1.7.2018, Sokol Říčany - T.J. Sokol Sedlčany
1
2.
29- III.třída D
6.5.2018 NT 19.5.2018, 1.TK Pacov - T.J. Sokol Sedlčany
1
3.
29- III.třída D
27.5.2018 NT 2.6.2018, Slavoj Žiželice B - T.J. Sokol Sedlčany
1
4.
29- III.třída D
17.6.2018 NT 23.6.2018, T.J. Sokol Sedlčany - TO Slavoj Davle
1
5.
29- III.třída D
20.5.2018 NT 26.5.2018, T.J. Sokol Sedlčany - TK Čáslav
1
6.
29- III.třída D
29.4.2018 NT 5.5.2018, T.J. Sokol Sedlčany - TJ Sokol Strančice
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
29- III.třída D
24.6.2018 NT 1.7.2018, Sokol Říčany - T.J. Sokol Sedlčany
0
2.
29- III.třída D
6.5.2018 NT 19.5.2018, 1.TK Pacov - T.J. Sokol Sedlčany
1
3.
29- III.třída D
27.5.2018 NT 2.6.2018, Slavoj Žiželice B - T.J. Sokol Sedlčany
1
4.
29- III.třída D
17.6.2018 NT 23.6.2018, T.J. Sokol Sedlčany - TO Slavoj Davle
1
5.
29- III.třída D
20.5.2018 NT 26.5.2018, T.J. Sokol Sedlčany - TK Čáslav
1
6.
29- III.třída D
29.4.2018 NT 5.5.2018, T.J. Sokol Sedlčany - TJ Sokol Strančice
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
16.12.2017

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

8>4 Marek Jan- Hruška Petr6:3, 6:0
4>2 Křížek David- Marek Jan6:3, 4:6, 1:0 (9)
získané body: 15 b.
16.12.2017

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

4>2 Marek, Troller - Šmejkal, Gráfek 6:1, 6:4
2>1 Marek, Troller - Fuka, Křížek 6:2, 2:6, 1:0 (5)
získané body: 15 b.
17.02.2018

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

16>8 Marek Jan- Voráček Tomáš6:1, 6:2
8>4 Marek Jan- Troller Petr7:5, 6:4
4>2 Marek Jan- Šefčík Lukáš6:4, 6:0
2>1 Křížek David- Marek Jan4:6, 6:3, 1:0 (6)
získané body: 20 b.
17.02.2018

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

4>2 Marek, Troller - Šefčík, Kuba 6:2, 6:0
2>1 Mach, Křížek - Marek, Troller 6:4, 6:4
získané body: 10 b.
29.06.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: 4/4

4>2 Marek, Šidlík - Korec, Biegel 6:3, 6:2
2>1 Marek, Šidlík - Augustýn, Kusák 6:2, 6:4
získané body: 15 b.
11.07.2018

TK Březnice (C - 200), K: 5/5

16>8 Marek Jan- Stibůrek Filip6:2, 6:2
8>4 Marek Jan- Hruška Petr5:7, 6:4, 6:4
4>2 Kuba Jakub- Marek Jan6:4, 7:5
získané body: 20 b.
11.07.2018

TK Březnice (C - 200), K: 5/5

4>2 Šmejkal, Gráfek - Čížek, Marek 5:7, 6:3, 7:6
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2018 NT 10.6.2018, WILSON Tenis Centrum - Tenis Dobříš
1
2.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2018 NT 17.6.2018, TK Neridé - Tenis Dobříš
0
3.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.5.2018 NT 27.5.2018, Tenis Dobříš - 1. Vestecká sportovní
3
4.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2018 NT 24.6.2018, Tenis Dobříš - Slavoj Český Brod
0
1.
32- I.třída A
5.5.2018 NT 20.5.2018, Tenis Dobříš B - TC VITALITY Březnice
1
2.
32- I.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, Tenisový klub Mníšek - Tenis Dobříš B
9
3.
32- I.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, Tenis Dobříš B - LTC Slovan Kladno
1
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
42
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
39

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2018 NT 10.6.2018, WILSON Tenis Centrum - Tenis Dobříš
5
2.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2018 NT 17.6.2018, TK Neridé - Tenis Dobříš
9
3.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.5.2018 NT 27.5.2018, Tenis Dobříš - 1. Vestecká sportovní
0
4.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2018 NT 24.6.2018, Tenis Dobříš - Slavoj Český Brod
3
1.
32- I.třída A
5.5.2018 NT 20.5.2018, Tenis Dobříš B - TC VITALITY Březnice
1
2.
32- I.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, Tenisový klub Mníšek - Tenis Dobříš B
8
3.
32- I.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, Tenis Dobříš B - LTC Slovan Kladno
1
 Družstva celkem (4hra)
27
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
42
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
39