Český tenisový svaz

Bradáč Matěj

Datum narození:
20.04.2004
Platnost reg. do:
16.01.2020
Klub:
Sokol Smíchov I.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
DTJ Jinonice
1120 (4)
 
 
 
2016
DTJ Jinonice
787 (6)
 
 
 
2017
DTJ Jinonice
455 (1)
690 (4)
 
 
2018
Sokol Smíchov I.
 
435 (6)
 
 
2019
Sokol Smíchov I.
 
254 (1)
856 (3)
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
31.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/5

0
2
15.09.2018, SK Tenis Tour

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
31.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/5

0
2
15.09.2018, SK Tenis Tour

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23. 2.třída A
29.4.2018, Sokol Smíchov I. - SK Aritma Praha B
0
2.
23. 2.třída A
6.5.2018, SK Satalice - Sokol Smíchov I.
1
3.
23. 2.třída A
20.5.2018, Sokol Smíchov I. - TJ Sokol Vysočany D
0
4.
23. 2.třída A
27.5.2018, TENIS Klánovice - Sokol Smíchov I.
1
5.
23. 2.třída A
24.6.2018, Sokol Smíchov I. - TJ Radlice C
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23. 2.třída A
29.4.2018, Sokol Smíchov I. - SK Aritma Praha B
4
2.
23. 2.třída A
6.5.2018, SK Satalice - Sokol Smíchov I.
1
3.
23. 2.třída A
20.5.2018, Sokol Smíchov I. - TJ Sokol Vysočany D
1
4.
23. 2.třída A
27.5.2018, TENIS Klánovice - Sokol Smíchov I.
0
5.
23. 2.třída A
24.6.2018, Sokol Smíchov I. - TJ Radlice C
1
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
20.01.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

8>4 Bradáč, Watzek - Kotrc, Noska 6:2, 6:0
4>2 Bradáč, Watzek - Ceban, Mach 5:7, 6:3, 1:0
2>1 Rybín, Voleský - Bradáč, Watzek 6:1, 7:5
získané body: 15 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33. 2.třída A
28.4.2018, TK Konstruktiva, z.s. - SK Meteor Praha B
3
2.
33. 2.třída A
5.5.2018, TŠ Hostivař - TK Konstruktiva, z.s.
3
3.
33. 2.třída A
19.5.2018, TK Konstruktiva, z.s. - SK HAMR, z.s. C
3
4.
33. 2.třída A
26.5.2018, TK Sport Kolovraty - TK Konstruktiva, z.s.
1
5.
33. 2.třída A
9.6.2018, TK Konstruktiva, z.s. - Tempo Praha A
4
6.
33. 2.třída A
16.6.2018, TGC Kunratice A - TK Konstruktiva, z.s.
3
7.
33. 2.třída A
23.6.2018, TK Konstruktiva, z.s. - SK Aritma Praha B
6
 Družstva celkem (2hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
32
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33. 2.třída A
28.4.2018, TK Konstruktiva, z.s. - SK Meteor Praha B
1
2.
33. 2.třída A
5.5.2018, TŠ Hostivař - TK Konstruktiva, z.s.
1
3.
33. 2.třída A
19.5.2018, TK Konstruktiva, z.s. - SK HAMR, z.s. C
2
4.
33. 2.třída A
26.5.2018, TK Sport Kolovraty - TK Konstruktiva, z.s.
1
5.
33. 2.třída A
9.6.2018, TK Konstruktiva, z.s. - Tempo Praha A
3
6.
33. 2.třída A
16.6.2018, TGC Kunratice A - TK Konstruktiva, z.s.
1
7.
33. 2.třída A
23.6.2018, TK Konstruktiva, z.s. - SK Aritma Praha B
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
32
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23