Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

Oblastní přebor skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A
Tisknout
6
1
48:15
97:37
679:420
13
2
TK Milo Olomouc A
Tisknout
6
1
47:16
100:38
698:398
13
3
TK PRECHEZA Přerov o.s. B
Tisknout
6
1
46:17
99:36
686:402
13
4
TJ TO Sokol Stará Bělá A
Tisknout
4
3
27:36
56:75
481:570
11
5
TO TJ Nový Jičín
Tisknout
3
4
28:35
60:75
527:575
10
6
TK Havířov B
Tisknout
2
5
26:37
57:76
499:575
9
7
SK Vitality Slezsko o.s.
Tisknout
1
6
25:38
53:80
470:583
8
8
TK Milo Olomouc B
Tisknout
0
7
5:58
12:117
206:723
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
26.05.2019
20
TK PRECHEZA Přerov o.s. B TK Milo Olomouc B
7:2
15:4
95:40
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Tégl Tomáš
6
Navrátil Jan
4
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
2.
Rybka Jan
1
JONÁŠ Matěj
4
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Minarovičová Nina
1
Žáčková Nela
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Žídková Julie
1
Žáčková Kamila
1
0:1
 
 
0
12
0
2
0
1
5.
Rybka David
1
Dvořák Jakub
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
6.
Škrabal Marek
1
Zrůbek Dan
1
7:6
6:1
 
13
7
2
0
1
0
7.
Tégl Tomáš
Rybka David
6
1
Navrátil Jan
JONÁŠ Matěj
4
4
4:6
6:3
0:1
10
10
1
2
0
1
8.
Minarovičová Nina
Žídková Julie
1
1
Žáčková Nela
Žáčková Kamila
1
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
9.
Rybka Jan
Škrabal Marek
1
1
Dvořák Jakub
Zrůbek Dan
1
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
               
95
40
15
4
7
2

Soupiska TK PRECHEZA Přerov o.s. B

jméno
nar.
BH
1
Grois Ondřej (H)
27.06.2007
60
35
2
Káňa Viktor
09.02.2007
68
35
3
Hrubý Václav
05.08.2008
116
25
4
Machovský Benjamin
09.04.2007
652
9
5
Tégl Tomáš
16.06.2008
979
6
6
Rybka Jan
16.07.2009
2094
1
7
Rybka David
16.07.2009
2094
1
8
Škrabal Marek
25.10.2009
2094
1
9
Vrba Jan
20.03.2009
2094
1
21
Ludvová Anna (H)
16.05.2008
98
20
22
Barrow Tina Jolie
27.07.2007
313
9
23
Slaměníková Lucie
25.12.2009
1270
1
24
Minarovičová Nina
31.05.2009
1270
1
25
Levans Millydee
10.10.2009
1270
1
26
Žídková Julie
24.10.2007
1270
1

Soupiska TK Milo Olomouc B

jméno
nar.
BH
1
Navrátil Jan
29.03.2007
1163
4
2
JONÁŠ Matěj
16.08.2007
1016
4
3
Dvořák Jakub
06.11.2009
2094
1
4
Zrůbek Dan
26.06.2009
2094
1
5
Kazík Martin (H)
23.09.2009
2094
1
21
Nemčeková Anika
14.12.2008
1162
3
22
Baláčková Janika
26.09.2007
1004
3
23
Zavadilová Karin
04.06.2007
1162
3
24
Žáčková Nela
18.11.2009
1270
1
25
Žáčková Kamila
18.11.2009
1270
1
26
Hartingerová Sára
02.02.2009
1270
1
27
Moserová Emily
13.11.2009
1270
1
28
Suchomelová Amálie
03.12.2009
1270
1