Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

Oblastní přebor skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A
Tisknout
6
1
48:15
97:37
679:420
13
2
TK Milo Olomouc A
Tisknout
6
1
47:16
100:38
698:398
13
3
TK PRECHEZA Přerov o.s. B
Tisknout
6
1
46:17
99:36
686:402
13
4
TJ TO Sokol Stará Bělá A
Tisknout
4
3
27:36
56:75
481:570
11
5
TO TJ Nový Jičín
Tisknout
3
4
28:35
60:75
527:575
10
6
TK Havířov B
Tisknout
2
5
26:37
57:76
499:575
9
7
SK Vitality Slezsko o.s.
Tisknout
1
6
25:38
53:80
470:583
8
8
TK Milo Olomouc B
Tisknout
0
7
5:58
12:117
206:723
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2019
2
TK PRECHEZA Přerov o.s. B TK Havířov B
8:1
16:2
108:45
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hrubý Václav
25
Lukas Filip
12
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
2.
Tégl Tomáš
6
Dub Dominik
4
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
3.
Ludvová Anna (H)
20
Řeřuchová Ines
9
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
4.
Slaměníková Lucie
1
Myslivcová Lucie
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Rybka Jan
1
Tykva David (H)
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
6.
Rybka David
1
Mrázek Vojtěch
1
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
7.
Tégl Tomáš
Škrabal Marek
6
1
Lukas Filip
Tykva David (H)
12
1
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
8.
Ludvová Anna (H)
Slaměníková Lucie
20
1
Řeřuchová Ines
Myslivcová Lucie
9
1
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
9.
Rybka Jan
Rybka David
1
1
Dub Dominik
Mrázek Vojtěch
4
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
               
108
45
16
2
8
1

Soupiska TK PRECHEZA Přerov o.s. B

jméno
nar.
BH
1
Grois Ondřej (H)
27.06.2007
60
35
2
Káňa Viktor
09.02.2007
68
35
3
Hrubý Václav
05.08.2008
116
25
4
Machovský Benjamin
09.04.2007
652
9
5
Tégl Tomáš
16.06.2008
979
6
6
Rybka Jan
16.07.2009
2094
1
7
Rybka David
16.07.2009
2094
1
8
Škrabal Marek
25.10.2009
2094
1
9
Vrba Jan
20.03.2009
2094
1
21
Ludvová Anna (H)
16.05.2008
98
20
22
Barrow Tina Jolie
27.07.2007
313
9
23
Slaměníková Lucie
25.12.2009
1270
1
24
Minarovičová Nina
31.05.2009
1270
1
25
Levans Millydee
10.10.2009
1270
1
26
Žídková Julie
24.10.2007
1270
1

Soupiska TK Havířov B

jméno
nar.
BH
1
Lukas Filip
01.10.2008
404
12
2
Hvolka Petr
06.04.2007
545
9
3
Zobač Mikuláš
25.06.2008
734
6
4
Dub Dominik
25.09.2007
1253
4
5
Mikulík Vojtěch
23.09.2008
1846
3
6
Walder Jan
25.03.2007
910
6
7
Tykva David (H)
17.01.2009
2094
1
8
Mrázek Vojtěch
18.06.2009
2094
1
9
Bolek Radek
06.10.2009
2094
1
10
Hromulák Michal
14.10.2009
2094
1
11
Janota Jakub
29.11.2009
2094
1
12
Foldyna Jan
15.11.2008
2094
1
21
Řeřuchová Ines
03.08.2008
312
9
22
Feherová Adriana
03.05.2008
976
3
23
Stříbrná Mária
28.10.2007
896
4
24
Myslivcová Lucie
14.01.2009
1270
1
25
Borowik Julia (EU)
31.01.2009
1270
1
26
Vajdová Amálie (H)
11.08.2009
1270
1
27
Křibská Alena
31.03.2009
1270
1