Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

01- Středočeská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Český Brod
Tisknout
6
1
47:16
97:32
679:358
13
2
TO SK Mělník
Tisknout
6
1
46:17
99:38
716:450
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
5
2
39:24
80:50
556:435
12
4
TJ Měchenice
Tisknout
4
3
39:24
80:53
626:486
11
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
4
3
29:34
60:78
532:601
11
6
LTC Kolín
Tisknout
2
5
25:38
55:77
523:615
9
7
TK Benátky nad Jizerou
Tisknout
1
6
14:49
31:101
368:703
8
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
0
7
13:50
28:101
317:669
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.2018 NT 24.6.2018
23
TK Benátky nad Jizerou LTC Slovan Kladno B
1:8
5:17
53:115
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kříž František
3
Fiala Jan
12
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Michálek Ondřej
3
Pleticha Petr
3
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Vojtová Martina (H)
3
Vachtlová Jana
9
6:2
1:6
2:3
9
14
1
2
0
1
4.
Kadlecová Hana
1
Severinová Zuzana
1
2:6
7:6
2:6
11
18
1
2
0
1
5.
Pšenička Jaroslav
1
Zajíc Tomáš
4
1:6
6:3
0:6
7
15
1
2
0
1
6.
Drábek Jan
1
Jindáček Jiří
1
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Vojtová Martina (H)
Kadlecová Hana
3
1
Vachtlová Jana
Severinová Zuzana
9
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
8.
Kříž František
Michálek Ondřej
3
3
Fiala Jan
Zajíc Tomáš
12
4
6:2
3:6
1:0
10
8
2
1
1
0
9.
Drábek Jan
Pšenička Jaroslav
1
1
Jindáček Jiří
Pleticha Petr
1
3
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
               
53
115
5
17
1
8

Soupiska TK Benátky nad Jizerou

jméno
nar.
BH
1
Kříž František
07.08.1979
884
3
2
Michálek Ondřej
10.10.2000
837
3
3
Drábek Petr
24.12.1977
1035
1
4
Pšenička Jaroslav
12.06.2000
1035
1
5
Drábek Jan
19.07.1974
1035
1
6
Štýbr Michal
15.07.1989
1035
1
7
Janda Jiří
21.10.1977
1035
1
8
Truhlář Antonín
25.09.1976
1035
1
9
Srovnal Pavel (H)
16.03.1990
1035
1
10
Podráský Zdeněk
13.07.1975
1035
1
11
Vimr Lukáš
20.12.2001
1035
1
12
Sejpal Zdeněk
26.04.2001
1035
1
21
Vojtová Martina (H)
11.10.1977
843
3
22
Covas Kučerová Marina
31.10.2006
1031
1
23
Spielmannová Natálie
31.08.2000
1031
1
24
Hůlková Markéta
27.04.2001
1031
1
25
Hrabětová Nikola
01.02.1989
1031
1
26
Michálková Tereza
06.04.2002
1031
1
27
Špringlová Soňa
11.09.1980
1031
1
28
Kadlecová Hana
02.06.2004
1031
1

Soupiska LTC Slovan Kladno B

jméno
nar.
BH
1
Fiala Jan
09.03.1997
136
12
2
Maršoun Marek
19.11.1991
366
6
3
Pleticha Petr
27.11.1991
803
3
4
Kothera Martin
27.02.1981
604
4
5
Zajíc Tomáš
24.01.1984
524
4
6
Jindáček Jiří
20.08.2003
1035
1
7
Hrabík Jáchym
07.06.2002
1035
1
21
Vachtlová Jana
09.07.1999
221
9
22
Severinová Zuzana
28.10.1998
1031
1
23
Leipnerová Anna
29.05.2003
1031
1
24
Bláhová Tereza
13.12.1998
1031
1
25
Lakomá Klára
17.04.2006
1031
1