Název: |
Turnajový okruh JmTS – O pohár hejtmana JMK |
Datum: |
17.-18.07. |
Pořadatel: |
ŽLTC Brno (200) |
Místo konání: |
Bubeníčkova 52, Brno |
Kódové číslo: |
916589 |
Dvorců + povrch: |
9 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Komárková Eva |
Ulrychova 69 | |
62400 Brno | |
Tel. (1): |
731 776 150 |
E-mail: |
Komarkova.eva@seznam.cz |
Internet: |
www.zltc.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Landa Oskar | 22.03.2012 | TC Brno. | volná karta | 15.03.2021 19:01:00 |
2. |
Šilinek Jiří | 01.11.2012 | ŽLTC Brno | volná karta | 18.03.2021 21:13:03 |
3. |
Kolář Jan | 07.08.2012 | ŽLTC Brno | volná karta | 22.03.2021 22:44:33 |
4. |
Brummer Adrian | 12.02.2013 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 31.03.2021 22:09:20 |
5. |
Šimek Oliver | 27.07.2012 | TC Brno. | volná karta | 13.04.2021 09:45:52 |
6. |
Tomek Jakub | 07.12.2012 | BLTC Brno | volná karta | 16.04.2021 18:38:30 |
7. |
Sellner Dennis | 30.11.2012 | TC Veverská Bítýška z.s. | volná karta | 29.05.2021 16:14:05 |
8. |
Chylík David | 11.03.2013 | TC Brno. | volná karta | 31.05.2021 20:48:59 |
9. |
Bulejka Adam | 06.09.2012 | TK Zlín | volná karta | 02.06.2021 12:21:29 |
10. |
Gorecký Pavel Levi | 31.03.2014 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 06.06.2021 22:32:54 |
11. |
Lešingr Jiří | 28.01.2012 | TK Zlín | volná karta | 09.06.2021 10:20:53 |
12. |
Bolek Jan | 28.10.2013 | TJ Brno-Komín | volná karta | 18.06.2021 07:19:30 |
13. |
Húsenica Luboš | 29.03.2012 | - | volná karta | 20.06.2021 17:51:47 |
14. |
Horváth Alex | 07.02.2012 | Tenisový klub Mikulov, spolek | volná karta | 20.06.2021 19:59:04 |
15. |
Hanák Andre | 09.07.2012 | ŽLTC Brno | volná karta | 27.06.2021 17:23:49 |
16. |
Rožek Filip | 10.04.2014 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 02.07.2021 17:22:30 |
17. |
Hrnčiřík David | 15.11.2012 | TC BORS CLUB | volná karta | 11.07.2021 16:42:13 |
18. |
Tobiasz Vojtěch | 03.10.2013 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 12.07.2021 17:31:20 |
19. |
Temenugov Leo | 03.04.2013 | ŽLTC Brno | volná karta | 15.07.2021 07:19:32 |
20. |
Řačák Lukáš | 06.03.2013 | TC BORS CLUB | volná karta | 16.07.2021 17:39:59 |
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Bukalová Emily | 21.07.2013 | SK Tenis Tišnov | Přijata do turnaje neděle | 15.03.2021 14:32:59 |
2. |
Krčková Klára | 02.07.2012 | ŽLTC Brno | Přijata do turnaje neděle | 19.03.2021 09:05:36 |
3. |
Zdražilová Julie | 15.03.2012 | ŽLTC Brno | Přijata do turnaje neděle | 17.04.2021 11:59:02 |
4. |
Kalousková Eliška | 03.06.2013 | TK AGROFERT Prostějov | Přijata do turnaje neděle | 12.05.2021 20:45:19 |
5. |
Bačíková Monika | 21.05.2013 | ŽLTC Brno | Přijata do turnaje neděle | 23.05.2021 22:34:01 |
6. |
Švecová Lena | 05.02.2012 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | Přijata do turnaje neděle | 24.05.2021 12:07:53 |
7. |
Nejezchlebová Veronika | 07.05.2012 | TC-MJ TENIS Líšeň | Přijata do turnaje neděle | 02.06.2021 21:30:54 |
8. |
Ostravská Taťána | 07.08.2012 | TK Zlín | Přijata do turnaje neděle | 22.06.2021 21:20:02 |
9. |
Rocher Zoé | 24.12.2012 | TK Černá Hora, z.s. | Přijata do turnaje neděle | 24.06.2021 11:28:20 |
10. |
Kováčiková Simona | 03.01.2012 | TK Gymnázium Uničov | Přijata do turnaje neděle | 04.07.2021 13:29:42 |
11. |
Vomelová Ema | 26.04.2012 | HTK Třebíč | Přijata do turnaje neděle | 05.07.2021 06:36:27 |
12. |
Macháčková Vanesa | 19.03.2012 | TK Zlín | Přijata do turnaje neděle | 05.07.2021 09:49:53 |
13. |
Kazíková Eliška | 07.05.2013 | TC Brno. | Přijata do turnaje neděle | 08.07.2021 15:54:08 |
14. |
Sypko Tabea | 13.01.2012 | TC Brno. | Přijata do turnaje neděle | 10.07.2021 17:31:37 |
15. |
Adamcová Veronika | 27.06.2012 | TO SK Žamberk | Přijata do turnaje neděle | 11.07.2021 16:43:43 |
16. |
Vychodilová Tereza | 22.05.2013 | TK AGROFERT Prostějov | Přijata do turnaje neděle | 12.07.2021 16:11:31 |
17. |
Pyšná Tereza | 22.01.2012 | ŽLTC Brno | Přijata do turnaje neděle | 13.07.2021 13:53:43 |
18. |
Adamcová Valérie | 30.04.2014 | TO SK Žamberk | Přijata do turnaje neděle | 13.07.2021 22:22:31 |
19. |
Arpa Sophia | 01.03.2012 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | Přijata do turnaje neděle | 14.07.2021 20:18:12 |
20. |
Lehner Valentina | 16.01.2012 | - | Přijata do turnaje neděle | 15.07.2021 07:30:39 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hamerník Vojtěch | 15.02.2013 | TC Austerlitz | odhlášeno hráčem | 24.06.2021 08:25:45 |
2. |
Frolichová Karolína | 25.04.2013 | TK Vyškov | odhlášeno hráčem | 01.07.2021 04:49:22 |
3. |
Schamberger Sebastian | 02.11.2012 | TC-MJ TENIS Líšeň | odhlášeno hráčem | 03.07.2021 02:06:08 |
4. |
Stalčík Jakub | 10.09.2014 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 03.07.2021 14:23:49 |
5. |
Dostálová Sofie | 25.07.2012 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 08.07.2021 17:00:41 |
6. |
Horváthová Zuzana | 02.07.2012 | BLTC Brno | odhlášeno hráčem | 12.07.2021 16:14:49 |
7. |
Sichlerová Ema | 01.01.2012 | BLTC Brno | odhlášeno hráčem | 12.07.2021 16:40:18 |
8. |
Skotáková Stela | 16.12.2012 | D&M Tennis Academy, z.s. | odhlášeno hráčem | 12.07.2021 16:52:08 |
9. |
Mlčůch Vojtěch | 07.04.2012 | Start Brno | odhlášeno hráčem | 12.07.2021 19:52:12 |
10. |
Horáková Sofie | 04.08.2012 | BLTC Brno | odhlášeno hráčem | 12.07.2021 20:44:01 |
11. |
Ježek Tomáš | 26.05.2013 | SKT Frýdlant n.O. | odhlášeno hráčem | 14.07.2021 08:33:43 |
12. |
Blaščík Matyáš Dominik | 26.09.2013 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 14.07.2021 09:55:11 |
13. |
Badinová Eliška | 05.07.2012 | BLTC Brno | odhlášeno hráčem | 14.07.2021 16:16:20 |
14. |
Skoták Teo | 21.02.2015 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 14.07.2021 20:43:48 |
15. |
Smith Peter Carl | 11.01.2013 | Tenisový klub Tesla Brno | odhlášeno pořadatelem | 15.07.2021 17:07:36 |
16. |
Havlat Tereza | 06.07.2012 | ŽLTC Brno | odhlášeno pořadatelem | 15.07.2021 21:18:12 |
17. |
Dostál Robin | 17.08.2012 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 15.07.2021 22:04:03 |
18. |
Urbanec Tomáš | 03.11.2013 | D&M Tennis Academy, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 16.07.2021 07:58:04 |
19. |
Balej Vanessa | 25.06.2014 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 16.07.2021 07:58:23 |