Název: |
I.ČLTK Praha Cup by Babolat Tour - babytenis |
Datum: |
01.-01.07. |
Pořadatel: |
I.ČLTK Praha (300) |
Kódové číslo: |
916543 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
50 |
Prezentace v |
So do 08:45 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Pecha Jan Ph.D. |
Ostrov Štvanice 38 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
721 663 118 |
E-mail: |
pecha@cltk.cz |
Internet: |
www.cltk.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Filatov Egor | 20.05.2014 | LTC Modřany 2005 | 05.04.2023 21:24:36 |
|
2. |
Šimánek Bruno | 31.07.2014 | I.ČLTK Praha | 07.04.2023 08:54:56 |
|
3. |
Kačín Lukáš | 29.07.2014 | SK HAMR, z.s. | 07.04.2023 11:04:36 |
|
4. |
Hájková Karolína | 13.02.2014 | TK Sparta Praha | 07.04.2023 12:34:13 |
|
5. |
Kovařík Emily | 26.09.2015 | I.ČLTK Praha | 09.04.2023 13:41:56 |
|
6. |
Kodl Václav | 02.06.2014 | SK Aritma Praha | 12.04.2023 12:44:48 |
|
7. |
Svoboda Iva | 12.11.2015 | TK Sparta Praha | 12.04.2023 19:18:08 |
|
8. |
Slobodová Markéta | 22.04.2014 | SK HAMR, z.s. | 12.04.2023 22:44:31 |
|
9. |
Holejšovská Julie | 11.11.2014 | TK Sparta Praha | 13.04.2023 14:31:24 |
|
10. |
Černíková Terezie | 19.12.2014 | Slavoj Litoměřice | 21.04.2023 21:18:57 |
|
11. |
Vanerová Nela | 24.04.2014 | TJ Spoje Praha | 23.04.2023 22:34:00 |
|
12. |
Kožuská Ráchel | 13.10.2014 | TK Sparta Praha | 05.05.2023 10:27:19 |
|
13. |
Koudelová Sabina | 06.06.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 06.05.2023 21:20:56 |
|
14. |
Kodrová Lucie | 09.10.2014 | I.ČLTK Praha | 07.05.2023 20:12:55 |
|
15. |
Ječmínek Tobiáš | 13.06.2014 | LTC Modřany 2005 | 14.05.2023 14:52:23 |
|
16. |
Hayek Denis | 11.02.2014 | LTK Liberec | 19.05.2023 09:09:50 |
|
17. |
Benda Štěpán | 05.11.2014 | TK SB Světlá n.Sáz. | 23.05.2023 00:28:17 |
|
18. |
Kozáková Charlota | 14.08.2014 | TK Hrušov | 23.05.2023 09:54:29 |
|
19. |
Chaloupka Jakub | 28.11.2014 | TK Žatec | 31.05.2023 07:29:52 |
|
20. |
Nečová Anežka | 15.05.2014 | TK Sokolov | 02.06.2023 20:09:32 |
|
21. |
Burešová Ella | 06.02.2014 | TK Sparta Praha | 03.06.2023 10:30:05 |
|
22. |
Hampl Eduard | 16.05.2014 | TK Sparta Praha | 05.06.2023 00:17:56 |
|
23. |
Janeček Julie | 23.01.2014 | SK Aritma Praha | 06.06.2023 09:23:02 |
|
24. |
Simčišin Teodor | 20.03.2014 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 13.06.2023 09:46:06 |
|
25. |
Šalatová Viktorie | 17.09.2015 | LTC Panorama Teplice | 15.06.2023 16:03:23 |
|
26. |
Pírek Pavel | 06.08.2014 | SK HAMR, z.s. | 20.06.2023 09:04:13 |
|
27. |
Fejfar Samuel | 04.03.2015 | TK AGROFERT Prostějov | 23.06.2023 21:43:25 |
|
28. |
Pešková Erika | 27.06.2015 | Sportclub Řevnice, z.s. | 25.06.2023 23:15:52 |
|
29. |
Kraus Jakub Josef | 30.07.2014 | LTK Liberec | 26.06.2023 11:21:50 |
|
30. |
Kahounová Sofie | 27.12.2015 | TK Sparta Praha | 27.06.2023 18:55:38 |
|
31. |
Hávová Tereza | 05.02.2014 | Tenis Dobříš | 28.06.2023 09:47:42 |
|
32. |
Mondoková Anna | 19.03.2014 | Tenis Dobříš | 29.06.2023 12:44:19 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Jurková Valerie | 11.05.2015 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 17.05.2023 11:36:37 |
2. |
Zedník Richard Jan | 27.06.2014 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno hráčem | 24.06.2023 19:53:52 |
3. |
Veselý Jiří | 28.01.2014 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 25.06.2023 18:53:27 |
4. |
Trkovská Ema | 21.02.2015 | Orel jednota Praha-Balkán | odhlášeno hráčem | 26.06.2023 08:25:48 |
5. |
Dolečková Darija | 15.03.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno hráčem | 26.06.2023 13:20:22 |
6. |
Davis Eva | 29.01.2014 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 26.06.2023 13:38:51 |
7. |
Talpa Robin | 22.03.2015 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 27.06.2023 12:01:31 |
8. |
Oralová Catarina | 25.11.2015 | CTA Rudná | odhlášeno hráčem | 27.06.2023 15:16:36 |