Název: | CB Cup | Pořadatel: | LTC České Budějovice,z.s. | Datum: | 01.-04.07. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Mojžíšová Vendula | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ježek Kristýna | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Holubová Eliška | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Prosová Adéla | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Molhancová Viktorie | | 5:7, 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Blažková Barbora | | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fialová Barbora | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jahnová Aneta | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Navrátilová Veronika | | 7:6, 2:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kovar Nicol | | | | | 7:6 (0), 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vantuchová Aneta | | 6:1, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Pírková Klára | 2:6, 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Fáčková Sára | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mottlová Sofie | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Latislavová Tereza | | | | 6:7, 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Chocholová Sára | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zaťko Melisa | | | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Boháčová Soňa | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Vokrojová Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
Šmídová Karolína | | | | | | 3:0, scr. |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Makovcová Adéla | | 7:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Schmidová Nina | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Miškovský Nathalie Charlize | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Radová Sofie | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Guedria Ines | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bohdalová Josefína | | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Boháčová Ema | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Hrdličková Terezie | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hladíková Emma | | | | | 7:6 (0), 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
BIDZILIA Barbora | | 0:6, 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krejčíková Viktorie | | | 3:6, 7:6, 7:6 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Staňková Laura | | 6:2, 3:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kalistová Gabriela | | | | 7:5, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bartonkova Dora | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dušková Darina | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Stáňová Šárka | 6:4, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 4:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Benáčková Veronika | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Linha Jiří (platná licence B do 31.12.2021) |
Poznámka pořadatele: semifinále dvouhra: sobota 8:30
|
| Počet účastníků | 37 | Nasazení | CŽ | BH | Mojžíšová Vendula | 39 | 35 | Benáčková Veronika | 72 | 25 | Kovar Nicol | 77 | 25 | Hrdličková Terezie | 84 | 20 | Vokrojová Barbora | 89 | 20 | Šmídová Karolína | 90 | 20 | Navrátilová Veronika | 90 | 20 | Hladíková Emma | 92 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 185 |
Kódové číslo akce: 812039 |
|
|