Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  LTK Liberec
Datum:  11.-14.09.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Šimek Kristián
 
 
 
Mráz Jakub
6:0, 6:0
 
Havlásek Vojtěch
6:0, 6:0
 
Elsnic Petr
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Soukup Daniel
 
Jaroš Vojta
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Lysý Jan
 
Manhart Jakub
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Lošák Petr
 
Techlovský Tomáš
6:1, 6:3
 
 
 
Michna Gabriel
6:1, 6:4
 
Bílek Dominik
6:4, 6:1
 
Jakimič Liam
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Nováček Bořivoj
 
Luxa Tommy
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Veselý Jan
 
Hanzelín Tobiáš
6:1, 6:1
 
Matějka Ondřej
6:3, 4:6, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Drlík David
 
Ježek Vojtěch
6:4, 6:2
 
 
 
Barina Václav
6:0, 6:0
 
Jakeš Michael
6:3, 6:2
 
Černík Daniel
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:2, 7:5
 
Bláha Karel
 
Štěpánek Adam
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Ryč Ondřej
 
Svoboda David
6:1, 6:1
 
Skořepa Adam
6:4, 6:2
 
 
6:3, 6:1
 
Linhart Adam
 
Pšeničnyj Dmitrij
6:3, 6:3
 
 
 
Toman Karel
6:2, 6:1
 
Kovář Josef
6:1, 4:6, 6:3
 
Anderle David
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Slavík  Jakub
 
Horáček Filip
scr.
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Dorazil Tadeáš
 
Václavek Tomáš
6:1, 6:2
 
Michel Maxim
3:6, 6:3, 6:0
 
 
6:4, 6:0
 
Eversfield Thomas
 
Rozhodčí turnaje: Zahrádka Martin 602172310
Poznámka pořadatele: Program úterý 14.9.2021 /// Finále dvouhry 10:00 Šimek-Eversfield
Počet účastníků39
NasazeníBH
Šimek Kristián 5035
Eversfield Thomas 5235
Linhart Adam 5835
Techlovský Tomáš 6630
Drlík David 7630
Ježek Vojtěch 10925
Lošák Petr 11520
Pšeničnyj Dmitrij 12020
Kategorie : 10Součet BH: 230
Kódové číslo akce: 712329

Kreysa Jan - Jaroš Vojta
 
 
 
Hanzelín Tobiáš - Toman Karel
5:1, scr.
 
Nováček Bořivoj - Bláha Karel
7:5, 6:1
 
Jakeš Michael - Lysý Jan
6:7 (9), 6:4, 1:0 (5)
 
 
 
 
scr.
 
Luxa Tommy - Kovář Josef
 
Techlovský Tomáš - Drlík David
6:4, 6:4
 
 
 
Barina Václav - Svoboda David
6:0, 6:4
 
Anderle David - Jakimič Liam
6:2, 6:3
 
Černík Daniel - Manhart Jakub
6:0, 6:1
 
 
 
 
7:5, 2:6, 1:0 (7)
 
Lošák Petr - Pavlu Denis
 
Soukup Daniel - Pšeničnyj Dmitrij
6:1, 6:4
 
 
 
 
scr.
 
Štěpánek Adam - Václavek Tomáš
 
Skořepa Adam - Bílek Dominik
6:2, 6:1
 
Matějka Ondřej - Elsnic Petr
6:1, 7:6 (6)
 
 
6:1, 6:1
 
Slavík  Jakub - Ježek Vojtěch
 
Horáček Filip - Šimek Kristián
6:4, 6:1
 
 
 
 
scr.
 
Veselý Jan - Ryč Ondřej
 
Michel Maxim - Turek Ondřej
6:4, 7:6 (4)
 
Dorazil Tadeáš - Michna Gabriel
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Eversfield Thomas - Krechler Daniel
 
Počet dvojic20
NasazeníBH
Kreysa Jan 1960
Šimek Kristián 5035
Eversfield Thomas 5235
Techlovský Tomáš 6630
Drlík David 7630
Krechler Daniel 8225
Ježek Vojtěch 10925
Lošák Petr 11520
Kategorie : 11Součet BH: 260
Kódové číslo akce: 714329

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bejček Simon17.04.2010TK Kadaň

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Horáček Filip14.12.2011TK Sparta Praha
Kreysa Jan02.09.2009LTK Liberec
Krechler Daniel21.04.2009LTK Liberec
Turek Ondřej08.07.2010TJ Republikán
Pavlu Denis01.07.2010TK RAPID LIBEREC