Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TK Konstruktiva
Pořadatel:  TK Konstruktiva, z.s.
Datum:  09.-12.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Fencl Tomáš
 
 
 
Novotný Bořek Jan
6:0, 6:1
 
Kovář Josef
6:0, 6:2
 
Soukup Daniel
7:5, 6:4
 
Kačín Ondřej
6:3, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Pšeničnyj Dmitrij
 
Záhornický Matyáš
6:3, 6:3
 
 
 
Krištůfek Tomáš
6:1, 6:3
 
Horáček Filip
6:4, 6:0
 
Štěpánek Kryštof
6:1, 6:0
 
Lojka Ondřej
6:0, 6:1
 
 
6:4, 5:7, 7:6
 
Šmejcký Marek
 
Techlovský Tomáš
6:1, 6:4
 
 
 
Rieser Sedrik Aurelius
6:2, 6:0
 
Toman Karel
6:0, 6:1
 
Sviták Matěj
6:3, 6:4
 
Jedlička David
0:6, 7:5, 6:0
 
 
6:2, 6:1
 
Vrána Václav
 
Jourdren Philippe
6:3, 6:3
 
 
 
Šubert Daniel
6:1, 1:6, 6:3
 
Hnátek Marek
4:3, scr.
 
Luxa Tommy
6:2, 6:4
 
Bejček Simon
6:1, 6:1
 
 
6:2, 6:3
 
Šára Dominik
 
Šmíd Martin
6:4, 6:3
 
 
 
Roček Eduard
6:4, 6:1
 
Coxon Ben
4:6, 7:6, 6:1
 
Kovařík Dominik
6:1, 6:3
 
Jaroš Vojta
7:5, 6:4
 
 
7:5, 6:3
 
Vokroj Marek
 
Ježek Vojtěch
6:1, 6:1
 
 
 
Krejčík David
6:1, 6:2
 
Chmelař Marek
6:0, 6:4
 
Michna Gabriel
6:3, 6:3
 
Bílek Dominik
6:0, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Dufek Pavel Oliver
 
Motal Jan
6:2, 6:0
 
 
 
Hron Lukáš
6:1, 6:0
 
Kocanda Petr
6:2, 6:0
 
Jakeš Michael
scr.
 
Dvořák Jakub
6:0, 6:1
 
 
6:4, 6:2
 
Salivar Sebastian
 
Škopek David
6:3, 6:2
 
 
 
Štěpánek Adam
5:7, 6:1, 6:3
 
Zapský Tobiáš
6:2, 6:1
 
Šabach Olivier
6:2, 7:5
 
Štěpánek Adam
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Šimek Kristián
 
Rozhodčí turnaje: Krejčí Kryštof (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele:
Prosíme hráče aby se dostavili podle časového plánu na středu, čas je jen orientační, neurčuje začátek zápasu. Zápasy budou nasazovány tak jak jdou po sobě.
Budou se hrát dvě kola dvouhry, pak budou následovat čtyřhry
Zde je Odkaz an Vistu kde se dozvíte kdy máte zítra dorazit
Přes den se dozvíte na Vistě aktuální skóre na dvorcích.
Časový plán středa ---- Rozlosování .
Počet účastníků48
NasazeníBH
Fencl Tomáš 4735
Šimek Kristián 5035
Dufek Pavel Oliver 6430
Techlovský Tomáš 6630
Motal Jan 7430
Šmejcký Marek 7730
Šára Dominik 8525
Šmíd Martin 10125
Kategorie : 10Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 712204

Šimek Kristián - Köhler Matěj
 
 
 
Coxon Ben - Štěpánek Adam
6:1, 6:0
 
Dvořák Jakub - Horáček Filip
6:1, 6:4
 
Michna Gabriel - Toman Karel
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Šmíd Martin - Pšeničnyj Dmitrij
 
Šmejcký Marek - Techlovský Tomáš
7:5, 6:3
 
 
 
Novotný Bořek Jan - Bílek Dominik
6:2, 6:4
 
Luxa Tommy - Kovář Josef
6:1, 6:1
 
Kocanda Petr - Soukup Daniel
6:4, 6:4
 
Kovařík Dominik - Krištůfek Tomáš
7:5, 7:6
 
 
7:6, 6:4
 
Vokroj Marek - Škopek David
 
Vrána Václav - Šára Dominik
7:5, 4:6, 1:0
 
 
 
 
7:5, 7:6
 
Jakeš Michael - Bejček Simon
 
Štěpánek Adam - Štěpánek Kryštof
6:1, 6:1
 
Krejčík David - Salivar Sebastian
6:4, 7:5
 
 
6:1, 6:1
 
Motal Jan - Záhornický Matyáš
 
Ježek Vojtěch - Jourdren Philippe
7:5, 6:7, 1:0 (10)
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Hron Lukáš - Roček Eduard
 
Chmelař Marek - Rieser Sedrik Aurelius
6:1, 6:2
 
Kačín Ondřej - Zapský Tobiáš
6:2, 6:1
 
 
6:4, 7:6
 
Fencl Tomáš - Dufek Pavel Oliver
 
Rozhodčí turnaje: Krejčí Kryštof (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic21
NasazeníBH
Köhler Matěj 4135
Fencl Tomáš 4735
Šimek Kristián 5035
Dufek Pavel Oliver 6430
Techlovský Tomáš 6630
Motal Jan 7430
Šmejcký Marek 7730
Šára Dominik 8525
Kategorie : 10Součet BH: 250
Kódové číslo akce: 714204

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šára Dominik06.01.2009Wilson tenis centrum z.s.
Köhler Matěj05.07.2009I.ČLTK Praha