Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Mistrovství ČR staršího žactva
Pořadatel:  ČTS
Datum:  26.-31.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Kovačková Alena
 
 
 
Taxová Victoria
6:3, 6:2
 
Oliveriusová Sára
6:2, 7:6 (2)
 
Mošková Natálie
6:2, 6:1
 
Rainke Klaudie
6:0, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Dobiášová Vanessa
 
Fajmonová Sarah Melany
6:4, 3:6, 6:1
 
 
 
Melicharová Kateřina
6:2, 6:7 (5), 7:5
 
Chrisstoffels Floortje
6:1, 6:1
 
Motyková Adéla
6:3, 6:3
 
Jiráková Julie
6:4, 6:0
 
 
6:2, 6:4
 
Valentová Karolina
 
Bervid Victoria
6:2, 6:1
 
 
 
Marešová Sofie
7:6 (5), 6:2
 
Svítilová Adéla
6:2, 6:0
 
Paštiková Julie
6:4, 4:6, 6:2
 
Bejčková Adéla
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Janíčkovičová Nikol
 
Zikmundová Aneta
3:6, 7:5, 7:5
 
 
 
Blažková  Klára
6:3, 6:2
 
Farajpourová Aileen
6:4, 7:5
 
Slaměníková Lucie
6:2, 6:0
 
Donald Natalie
5:7, 6:2, 6:2
 
 
0:6, 6:3, 6:3
 
Vachková Valentina
 
Veselá Barbora
6:3, 6:1
 
 
 
Krejčová Tereza
4:6, 6:4, 6:2
 
Chytilová Agatha
6:4, 4:6, 6:1
 
Slavíková Barbora
7:5, 6:3
 
Zdeňková Anna
6:0, 6:2
 
 
6:7 (5), 6:3, 6:0
 
Shejbalová Tereza
 
Jiroušková Monika
6:2, 7:6 (2)
 
 
 
Heřmanová Tereza
7:5, 6:3
 
Žoldáková Denisa
6:2, 6:2
 
Kovačková Jana
6:3, 6:3
 
Ondrášková Karolína
6:2, 2:6, 6:2
 
 
7:6 (5), 4:6, 6:3
 
Huťková Valerie
 
Soukupová Lucie
scr.
 
 
 
Ostravská Adéla
6:1, 6:3
 
Sekerková Veronika
6:3, 6:1
 
Havlová Nela
6:3, 6:4
 
Hettlerová Sofie
6:4, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Petrásová Valentýna
 
Klemšová  Simona
6:3, 6:2
 
 
 
Dvořáková Sophie
6:4, 7:6 (5)
 
Jirousková Karoline
0:6, 6:0, 6:1
 
Boudová Valerie
6:3, 6:1
 
Zimanyi Ela
4:6, 7:5, 5:0, scr.
 
 
6:2, 6:2
 
Forejtková Eliška
 
Rozhodčí turnaje: Háva Filip (platná licence A do 13.06.2022)
Poznámka pořadatele: Sobota 1.8.2021 10h finále dvouhry
Počet účastníků48
NasazeníBH
Kovačková Alena 760
Forejtková Eliška 860
Huťková Valerie 2035
Bervid Victoria 3030
Veselá Barbora 3130
Vachková Valentina 3330
Valentová Karolina 4130
Soukupová Lucie 4425
Kategorie : 15Součet BH: 300
Kódové číslo akce: 612700

Forejtková Eliška - Veselá Barbora
 
 
 
Jirousková Karoline - Mošková Natálie
6:3, 6:0
 
Paštiková Julie - Ondrášková Karolína
6:4, 6:4
 
Melicharová Kateřina - Donald Natalie
6:4, 6:1
 
Bejčková Adéla - Chrisstoffels Floortje
7:5, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Jiráková Julie - Shejbalová Tereza
 
Bervid Victoria - Fajmonová Sarah Melany
1:6, 6:3, 1:0 (6)
 
 
 
Audy Sofie - Fialová Barbora
6:4, 6:3
 
Svítilová Adéla - Žoldáková Denisa
6:1, 6:1
 
Boudová Valerie - Taxová Victoria
6:0, 6:4
 
Blažková  Klára - Rainke Klaudie
6:2, 7:6 (2)
 
 
6:3, 7:5
 
Klemšová  Simona - Soukupová Lucie
 
Havlová Nela - Petrásová Valentýna
7:6 (4), 6:2
 
 
 
Farajpourová Aileen - Zdeňková Anna
6:4, 6:1
 
Chytilová Agatha - Ostravská Adéla
7:6 (5), 2:6, 1:0 (6)
 
Kovačková Jana - Oliveriusová Sára
6:0, 6:1
 
Dvořáková Sophie - Slavíková Barbora
6:4, 6:4
 
 
6:2, 6:3
 
Zikmundová Aneta - Vachková Valentina
 
Janíčkovičová Nikol - Zimanyi Ela
6:3, 6:3
 
 
 
Dobiášová Vanessa - Krejčová Tereza
6:4, 6:3
 
Motyková Adéla - Marešová Sofie
6:0, 6:0
 
Hettlerová Sofie - Slaměníková Lucie
1:6, 7:5, 1:0 (12)
 
Jiroušková Monika - Sekerková Veronika
7:5, 6:4
 
 
6:2, 6:3
 
Valentová Karolina - Huťková Valerie
 
Rozhodčí turnaje: Háva Filip (platná licence A do 13.06.2022)
Počet dvojic24
NasazeníBH
Forejtková Eliška 860
Huťková Valerie 2035
Bervid Victoria 3030
Veselá Barbora 3130
Vachková Valentina 3330
Valentová Karolina 4130
Soukupová Lucie 4425
Fajmonová Sarah Melany 4525
Kategorie : 15Součet BH: 265
Kódové číslo akce: 614700

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Koubová Kateřina09.09.2008TK Sokol Horní Počernice,p.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Heřmanová Tereza27.06.2009SK HAMR, z.s.
Audy Sofie20.11.2009Tenis Dobříš
Fialová Barbora02.07.2010TK Roja Příbram z.s.