Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  22.-24.01.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Slaměníková Lucie
 
 
 
Sněhotová Karolína
6:1, 6:0
 
Kurková Sofie
6:4, 6:1
 
Gebauerová Agáta
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Branná Sára
 
Pohanková Adina
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Piteráková Dominika
 
Pospíšilová Nikola
6:3, 6:7 (2), 6:4
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Horutová Agáta
 
Taxová Victoria
7:5, 6:2
 
 
 
Masná Agáta
6:0, 6:0
 
Gabzdylová Natálíe
6:0, 4:6, 7:5
 
Martináková Adéla
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Skácelová Natálie Jana
 
Přikrylová Kristýna
7:5, 7:6 (5)
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Motyková Adéla
 
Střondalová Agáta
6:4, 6:4
 
Plšková Zuzana
6:0, 6:0
 
 
6:3, 6:0
 
Vrajíková Rozálie
 
Hartingerová Sára
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Roiková Natalie
 
MIČOLOVÁ BEATA
6:1, 6:1
 
 
 
 
scr.
 
Holubčíková Anna
 
Dihlová Nela
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Bečičková Laura
 
Hájková Laura
6:4, 6:1
 
Polochová Eliška
5:7, 7:6 (3), 6:3
 
 
6:1, 6:0
 
Růžičková Tereza
 
Cháňová Laura
6:4, 0:6, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Michalcová  Liliana
 
Štěrbová Dana Saskia
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Klar Veronika
 
Pulcerová Klaudie
7:5, 7:5
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Kalavská Karin
 
Odleváková Vendula
6:4, 6:1
 
Pavlišová Ellen
6:2, 6:2
 
 
6:3, 6:1
 
Havlová Nela
 
Rozhodčí turnaje: Vitásek Matouš (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Tel. číslo vedení turnaje: 792309367 Pondělí: Finále dvouhry Sláměníková - Cháňová 9:00 Čtyřhra NB 10:30
Počet účastníků37
NasazeníBH
Slaměníková Lucie 660
Havlová Nela 2925
Taxová Victoria 4220
Růžičková Tereza 5615
Cháňová Laura 7515
Hartingerová Sára 8312
Vrajíková Rozálie 8412
Horutová Agáta 9112
Kategorie : 8Součet BH: 171
Kódové číslo akce: 602970

Havlová Nela - Taxová Victoria
 
 
 
Motyková Adéla - Pavlišová Ellen
6:2, 6:3
 
Kalavská Karin - Sněhotová Karolína
6:3, 6:2
 
Dihlová Nela - Cháňová Laura
6:3, 6:2
 
Klar Veronika - Roiková Natalie
6:2, 6:3
 
Vrajíková Rozálie - Piteráková Dominika
6:2, 7:6 (2)
 
Pohanková Adina - Přikrylová Kristýna
6:1, 6:3
 
Kurková Sofie - Odleváková Vendula
6:2, 6:4
 
Branná Sára - Michalcová  Liliana
6:2, 6:3
 
Bečičková Laura - MIČOLOVÁ BEATA
6:3, 6:0
 
Horutová Agáta - Hartingerová Sára
6:3, 6:2
 
Gabzdylová Natálíe - Střondalová Agáta
6:1, 6:1
 
Gebauerová Agáta - Pulcerová Klaudie
6:2, 6:1
 
 
scr.
 
Růžičková Tereza - Slaměníková Lucie
 
Rozhodčí turnaje: Vitásek Matouš (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Finále čtyřhry NB 10:30
Počet dvojic14
NasazeníBH
Slaměníková Lucie 660
Havlová Nela 2925
Taxová Victoria 4220
Růžičková Tereza 5615
Cháňová Laura 7515
Hartingerová Sára 8312
Vrajíková Rozálie 8412
Horutová Agáta 9112
Kategorie : 8Součet BH: 171
Kódové číslo akce: 604970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Suchomelová Amálie03.12.2009TK Milo Olomouc