Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Tecnifibre cup
Pořadatel:
TK Havířov, z.s.
Datum:
18.-20.02.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Dufková Viktorie
(1)
Dufková
Dufková
Hladká Klára
6:0, 6:2
Holubčíková
Holubčíková Anna
6:4, 6:1
Dufková
Pituchová Vendula
6:1, 6:2
Pituchová
Mudrochová
Mudrochová Laura
(8)
6:0, 6:3
Mudrochová
Dufková
Pulcerová Klaudie
(4)
2:6, 6:4, 1:0 (7)
Pulcerová
Pulcerová
Skácelíková Klára
6:2, 6:0
Skácelíková
Kostková Adéla
6:4, 6:0
Pulcerová
Bergerová Lucie
6:0, 6:1
Schimandlová Mia
Schimandlová Mia
6:3, 6:3
Michalcová Liliana
Michalcová Liliana
(7)
6:3, 6:0
Michalcová Liliana
Dufková
7:6 (2), 6:2
Hájková Laura
Hájková Laura
(6)
Hájková Laura
6:4, 6:4
Indraková
Indraková Eliška
Gabzdylová
Vládková Veronika
7:6 (7), 6:4
Vládková
Knapíková Ellen
6:2, 7:6 (4)
Gabzdylová
6:2, 6:3
Gabzdylová
Gabzdylová Natálíe
(3)
Gabzdylová
6:2, 6:4
Gebauerová
Gebauerová Agáta
(5)
Gebauerová
7:6 (2), 6:2
Růžičková
Růžičková Nela
Myslivcová
Hájková Sofie
6:2, 6:0
Schimandlová Tea
Schimandlová Tea
3:2, scr.
Myslivcová
6:0, 6:0
Myslivcová
Myslivcová Lucie
(2)
Rozhodčí turnaje:
Špok Petr (platná licence B do 31.12.2026)
Poznámka pořadatele:
Hrací plán byl automaticky vylosován
17.02.2023 18:09:40
Počet účastníků
21
Nasazení
CŽ
BH
Dufková Viktorie
183
9
Myslivcová Lucie
189
9
Gabzdylová Natálíe
192
9
Pulcerová Klaudie
200
9
Gebauerová Agáta
222
9
Hájková Laura
234
9
Michalcová Liliana
269
6
Mudrochová Laura
269
6
Kategorie : 4
Součet BH: 66
Kódové číslo akce: 602088
Pulcerová Klaudie
-
Gabzdylová Natálíe
(1)
Pulcerová
-
Gabzdylová
Gebauerová
-
Knapíková
Gebauerová Agáta
-
Knapíková Ellen
(3)
3:6, 6:0, 1:0 (6)
Gebauerová
-
Knapíková
Schimandlová Tea
-
Hladká Klára
6:2, 6:0
Myslivcová
-
Hájková
Pituchová Vendula
-
Schimandlová Mia
7:5, 4:6, 1:0 (5)
Růžičková
-
Vládková
Růžičková Nela
-
Vládková Veronika
(4)
6:3, 6:3
Myslivcová
-
Hájková
6:3, 6:4
Myslivcová
-
Hájková
Myslivcová Lucie
-
Hájková Laura
(2)
Rozhodčí turnaje:
Špok Petr (platná licence B do 31.12.2026)
Hrací plán byl automaticky vylosován
18.02.2023 16:37:10
Počet dvojic
6
Nasazení
CŽ
BH
Myslivcová Lucie
189
9
Gabzdylová Natálíe
192
9
Pulcerová Klaudie
200
9
Gebauerová Agáta
222
9
Hájková Laura
234
9
Knapíková Ellen
291
6
Růžičková Nela
301
6
Vládková Veronika
507
4
Kategorie : 4
Součet BH: 61
Kódové číslo akce: 604088
Tisková PDF verze hracího plánu