Název: | Lob cup | Pořadatel: | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Datum: | 08.-11.01. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Dirlbeck Isabelle | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Nováková Františka | | 7:5, 5:7, 1:0 | | | |
| | | | | |
PLAČKOVÁ MARKÉTA | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Opletalová Anna | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Ondráčková Sofie | | | | | |
| | | | | |
Meszárošová Elly | | | | 6:2, 4:6, 1:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Sedláková Nela | | | | | |
| | | | | |
Teiralová Adéla | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Mošnová Kimi | | | | | |
| | | | | |
Sekmilerová Tereza | | | | | 7:5, 6:4 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 3:6, 6:3, 1:0 | | | |
| | | | | |
Hološko Sophie | | | | | |
| | | | | |
Wágnerova Kristyna | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 3:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
Sejvalová Eliška | | | | | |
| | | | | |
Petrásek Anna Marie | | | | 7:5, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Vondráčková Michaela | | | | | |
| | | | | |
Maříková Magdalena | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Novotná Naira | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: program na neděli: 8:00==Kolesár-Braun, Horák-Minx, Koler-Fidler, 9:00==Severýn-Dymák, Dirlbeck-Ondráčková, Meszárošová-Tejralová,
10:15==Sekmilerová-Wágnerová, Petrásek-Novotná, následují semisinglů, na debly volejte v cca 11 hodin |
| Počet účastníků | 17 | Nasazení | CŽ | BH | Dirlbeck Isabelle | 81 | 12 | Novotná Naira | 150 | 9 | Sejvalová Eliška | 151 | 9 | Meszárošová Elly | 158 | 9 | Petrásek Anna Marie | 160 | 9 | Nováková Františka | 162 | 9 | PLAČKOVÁ MARKÉTA | 167 | 9 | Wágnerova Kristyna | 227 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 72 |
Kódové číslo akce: 602049 |
|
|