Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
08.-11.06.
Pořadatel:
Praha (P - 400)
Místo konání:
K Vodě 3200/3, 10600 Praha 10
Kódové číslo:
516800
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Dunlop
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:30 hod.
Kontaktní osoba:
Havelka Ladislav
K Vodě 3200/3K Vodě 3200/3
106 00 Praha 10
Tel. (1):
724160083
E-mail:
pavel.krivanek@hamrsport.cz

Aplikace ČTS

Aplikace ČTS pro telefony iphone a android Vám umožní snadný a rychlý přístup k výsledkům soutěží jednotlivců i družstev Českého tenisového svazu. Můžete si zde vytvořit seznam svých oblíbených hráčů a už nikdy nepropásnete žádný jejich výsledek. Aplikace Vás upozorní dokonce i na rozlosování turnaje, kterého se Váš oblíbený hráč účastní.

Aplikace pro iphone
Aplikace pro android

Aplikace je prvních 30 dní zdarma. Pokud se Vám bude aplikace líbit, můžete si zaplatit roční předplatné v částce 399,–Kč.

Napište nám Vaše postřehy a nápady na app@cztenis.cz

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). Pokud se hráč odhlásil ze seznamu hlavní soutěže popř. kvalifikace, nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Pokud se hráč odhlásil ze seznamu náhradníků, žádnou penalizaci nedostává.
Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje. Penalizace neplatí pro hráče, kteří v čase ukončení přihlášek (1 den před zahájením turnaje v čase 18:00) jsou v seznamu náhradníků.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kačín Ondřej 30.07.2011 SK HAMR, z.s.
19
35
2
 
07.04.2024 19:27:12
2.
Luxa Tommy 13.06.2010 TK Sparta Praha
24
35
0
 
20.05.2024 13:00:53
3.
Šebek Filip 08.07.2011 TK Sparta Praha
43
25
9
 
28.04.2024 13:30:44
4.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
48
25
0
 
13.04.2024 19:00:03
5.
Michel Maxim 25.07.2010 I.ČLTK Praha
49
25
0
 
12.04.2024 12:05:28
6.
Baar Patrik 12.01.2010 Tenis Újezd nad Lesy, z.s.
50
25
0
 
30.04.2024 09:13:41
7.
Turek Ondřej 08.07.2010 TK Olymp Praha
51
25
0
 
10.04.2024 12:44:28
8.
Soukup Daniel 18.02.2010 TK Sparta Praha
60
20
0
 
07.04.2024 14:41:39
9.
Polášek Oliver 10.08.2011 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
74
20
17
 
18.05.2024 10:29:00
10.
Toman Karel 07.05.2011 I.ČLTK Praha
92
15
13
 
17.04.2024 13:30:00
11.
Hron Lukáš 13.03.2011 I.ČLTK Praha
95
15
18
 
04.05.2024 14:45:44
12.
Kocanda Petr 19.07.2010 TJ Spoje Praha
101
15
0
 
29.04.2024 17:20:59
13.
Nováček Bořivoj 12.06.2011 I.ČLTK Praha
102
15
31
 
25.04.2024 10:22:05
14.
Manhart Jakub 18.08.2010 TSM Sokol Vysočany
114
15
0
 
07.05.2024 19:04:44
15.
Kodeš Jan 08.05.2011 LTC Modřany 2005
125
12
60
 
22.04.2024 12:52:02
16.
Roček Eduard 31.01.2011 LTC Modřany 2005
129
12
43
 
17.04.2024 22:57:08
17.
Sirový Šimon 28.11.2011 TJ Solidarita Praha 10
137
12
53
 
21.04.2024 21:27:50
18.
Stehlík Vilém 29.01.2010 TK Ruzyně Praha
143
12
0
 
10.05.2024 10:08:49
19.
Hampl Viktor 04.10.2011 TK Sparta Praha
161
12
48
 
09.05.2024 21:39:26
20.
Martinovský Tobiáš 23.02.2011 I.ČLTK Praha
174
12
30
 
28.04.2024 17:50:36
21.
Chmelař Marek 09.07.2010 TK Sparta Praha
177
12
0
 
16.05.2024 17:40:40
22.
Horečný Christian 16.11.2010 TK Sparta Praha
184
9
0
 
16.05.2024 17:36:32
23.
Hájek Petr 09.03.2011 SK HAMR, z.s.
190
9
39
 
02.05.2024 19:35:08
24.
Tichy Jan 06.06.2011 TK Sport Kolovraty
199
9
90
 
06.05.2024 21:40:55
25.
Hlas Robin 29.06.2011 Tenis Akademie Bálek, z.s.
227
9
144
 
22.05.2024 16:09:37
26.
Doležal Sebastian 22.08.2011 LTC Modřany 2005
254
9
178
 
06.05.2024 09:38:27
27.
Urbánek Lukáš 23.08.2011 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
255
9
164
 
06.05.2024 09:30:26
28.
Kynčl Jakub 01.10.2013 TK Sparta Praha
261
9
19
 
15.05.2024 07:05:58
29.
Ječmínek Ondřej 18.01.2012 LTC Modřany 2005
271
6
27
 
20.04.2024 01:27:01
30.
Sedlatý Mikuláš 18.05.2010 TENIS Klánovice
288
6
0
 
07.04.2024 16:16:53
31.
Guerra Feijó Tomáš 06.02.2011 SK Aritma Praha
297
6
179
 
05.04.2024 23:33:57
32.
Rázga Jakub 23.05.2011 TJ Solidarita Praha 10
306
6
254
 
05.04.2024 07:53:22
33.
Jurčák Martin 03.02.2010 Tenis Cibulka
316
6
0
 
20.04.2024 23:46:29
34.
Wollner Filip 28.06.2012 I.ČLTK Praha
328
6
23
 
21.04.2024 16:45:47
35.
Mrazek Richard 18.06.2012 TK Sparta Praha
333
6
42
 
28.04.2024 09:54:33
36.
Šikola Adam 24.06.2010 SK Aritma Praha
374
6
0
 
16.05.2024 07:33:00
37.
Toman Bruno 01.08.2013 TK Sparta Praha
397
4
49
 
04.04.2024 12:22:38
38.
Zikmund Adam 29.01.2013 TK Sparta Praha
407
4
38
 
04.04.2024 20:12:03
39.
Železný Alan 01.04.2011 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
427
4
148
 
10.05.2024 21:50:27
40.
Raev David 02.08.2011 I.ČLTK Praha
472
4
129
 
29.04.2024 19:33:14
41.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Sparta Praha
493
4
0
 
04.04.2024 06:33:37
42.
Pěchovič Rafael 10.10.2012 TK Olymp Praha
534
4
105
 
30.04.2024 08:13:24
43.
Pertlíček Daniel 17.10.2011 TK Olymp Praha
896
1
490
 
04.04.2024 17:52:56
44.
Pribiš Vincent 13.04.2012 SK Aritma Praha
896
1
131
 
05.04.2024 12:10:23
45.
Hlista Filip 25.02.2012 TopTennis Xaverov s.r.o.
896
1
329
 
07.04.2024 00:19:16
46.
Dvořák Jan 16.10.2013 TK Sparta Praha
896
1
82
 
11.04.2024 02:08:19
47.
Bervid William 23.05.2012 I.ČLTK Praha
896
1
58
 
06.05.2024 21:04:12
48.
Sladkovský Vavřinec 28.10.2012 TK Sparta Praha
896
1
71
 
18.05.2024 15:14:37
49.
Moravec Boris 26.04.2012 TK Sparta Praha
896
1
0
 
21.05.2024 17:10:12
50.
Racek Mikuláš 13.03.2013 I.ČLTK Praha
896
1
156
 
21.05.2024 23:29:52