Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  HAMR CUP
Pořadatel:  SK HAMR, z.s.
Datum:  28.-30.08.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Zachař Jan
 
 
 
Turek Ondřej
6:0, 6:2
 
Jandourek Filip
6:4, 6:2
 
Pugner Adam
5:7, 6:4, 1:0 (6)
 
Hrnčíř Jakub
6:1, 6:1
 
Košvanec Mikuláš Pavel
6:3, 3:1, scr.
 
Sedlatý Matěj
6:0, 6:1
 
Jumar Jakub
6:2, 6:0
 
Horák Adam
scr.
 
Ochman Tomas
6:4, 6:3
 
Duerl Dominik
6:1, 6:0
 
Kodada Jan
6:4, 4:6, 1:0 (2)
 
PROCHÁZKA Adam
7:5, 6:4
 
Macinauer Dan
6:0, 6:3
 
Hromek Adrian
7:5, 6:2
 
Volšička Michal
scr.
 
Sehnal Adam
6:2, 6:4
 
LI YE
6:2, 6:0
 
Hubač Marek
6:0, 6:1
 
Li Rui
6:3, 6:2
 
Urbánek Jan
6:0, 6:0
 
Mráz Jakub
6:2, 6:4
 
Kozel Aleš
6:2, 6:1
 
Jurman Alexander
6:2, 6:2
 
Kejla Jakub
6:1, 6:0
 
Nekovář Max
6:2, 4:6, 1:0 (6)
 
Doležal Jonáš
6:1, 6:1
 
Michna Gabriel
6:1, 7:6 (4)
 
Vokroj Marek
6:3, 6:4
 
Šutov Samuel
7:6 (3), 6:1
 
Holub Jakub
scr.
 
Rozhodčí turnaje: Kazda Jiří (platná licence B do 31.12.2023)
Poznámka pořadatele: Sobota 28.8.-Rozehrávka možná na kurtech 7-18 od 8hod. do 8.40hod. Prezentace 1runda (STARTOVNÉ 300Kč přesně) u kurtu č.8 v 8,40hod:Turek Ondřej-Jandourek Filip, Prezentace 2 runda(STARTOVNÉ 300Kč přesně) v 9,45hod.u kurtu č.8:Pugner Adam-Hrnčíř Jakub,Košvanec Mikuláš-Sedlatý Matěj,Jumar Jakub-Horák Adam,Ochman Tomas-Duerl Dominik,Kodada Jan-PROCHÁZKA Adam, Prezentace 3 runda(STARTOVNÉ 300Kč přesně) v 10,50hod.u kurtu č.8:Zachař, Macinauer Dan-Hromek Adrian,Volšička Michal-Sehnal Adam,LI YE-Hubač Marek,Li Rui-Urbánek Jan,Mráz Jakub-Kozel Aleš,Jurman Alexander-Kejla Jakub,Nekovář Max-Doležal Jonáš,Michna Gabriel-Vokroj Marek, od 12,30 Holub
Počet účastníků31
NasazeníBH
Zachař Jan 8520
Holub Jakub 14315
Kozel Aleš 18812
Jumar Jakub 20712
Volšička Michal 21012
Sedlatý Matěj 2699
Jurman Alexander 3226
Hromek Adrian 3226
Kategorie : 5Součet BH: 92
Kódové číslo akce: 512230

Jumar Jakub - Zachař Jan
 
 
 
Macinauer Dan - Nekovář Max
6:0, 6:1
 
Michna Gabriel - PROCHÁZKA Adam
6:1, 7:6 (0)
 
Kozel Aleš - Sedlatý Matěj
scr.
 
Hrnčíř Jakub - Kodada Jan
6:0, 6:3
 
Hubač Marek - Jandourek Filip
6:0, 6:1
 
Vokroj Marek - Košvanec Mikuláš Pavel
6:2, 6:7, 1:0 (6)
 
Urbánek Jan - Ambrož Bruno
6:2, 6:4
 
Hron Lukáš - Turek Ondřej
2:6, 6:0, 1:0 (9)
 
LI YE - Tichy Tomas
6:3, 6:0
 
Jurman Alexander - Loučka Ondřej
6:1, 6:1
 
Pugner Adam - Hromek Adrian
7:5, 6:1
 
Kejla Jakub - Mráz Jakub
6:3, 6:3
 
Duerl Dominik - Li Rui
7:6, 7:6
 
Volšička Michal - Holub Jakub
6:1, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Kazda Jiří (platná licence B do 31.12.2023)
Počet dvojic15
NasazeníBH
Zachař Jan 8520
Holub Jakub 14315
Kozel Aleš 18812
Jumar Jakub 20712
Volšička Michal 21012
Sedlatý Matěj 2699
Jurman Alexander 3226
Hromek Adrian 3226
Kategorie : 5Součet BH: 92
Kódové číslo akce: 514230

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hron Lukáš13.03.2011LTC Modřany 2005
Tichy Tomas10.08.2009TK Sport Kolovraty
Loučka Ondřej23.09.2008SK HAMR, z.s.
Ambrož Bruno25.12.2008TK Olymp Praha